پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال بادام اسکندر

نهال بادام اسکندر

اگر به دنبال خرید نهال بادام پرمحصول و سازگار در باغ هستید، خرید نهال بادام اسکندر بهترین انتخاب برای شما به حساب میاید. نهال بادام اسکندر با باردهی 4.5 تن در هکتار یکی از بالاترین محصول دهی‌ها را در بین ارقام بادام به خود اختصاص داده است. از طرفی عمر اقتصادی بالای این رقم، سود آوری عالی و دائمی را برای شما به ارمغان خواهد داشت. درخت بادام اسکندر از 2 سالگی پس از کاشت؛ باردهی خود را در حجم محدود آغاز میکند. باردهی درخت در طول عمر اقتصادی تا 55 سال ادامه دارد. درخت بادام اسکندر با آب وهوا و شرایط اقلیمی در ارتفاع از سطح دریا بین 200 تا 1500 متر سازگاری عالی دارد. همچنین با مقاومت بالا در برابر رطوبت و خشکی و گرما و سرما؛ برای کاشت در مناطق گرم و خشک؛ سرد و کوهستانی؛ معتدل و مرطوب مناسب است.

جهت خرید نهال بادام اسکندر کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال بادام اسکندر کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال بادام اسکندر نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال بادام اسکندر

نهالستان غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال بادام اسکندر واقع در شمال غربی کشورمان است. این مرکز انواع نهال بادام اصلاح شده را برای کاشت در کلیه شهرهای کشور تولید و به سرتاسر کشور ارسال مینماید. نهالستان غرب نهال با بهره گیری از دانش تخصصی باغداران و به کارگیری تجهیزات پیشرفته اقدام به اصلاح؛ تولید و فروش نهال بادام اسکندر و انواع نهال بادام نموده است.

برای آگاهی از قیمت نهال بادام اسکندر و خرید اینترنتی بادام اسکندر؛ کافیست از طریق همین صفحه محصول مورد نظر خود را به سبد خرید بیافزایید. نهال بادام شناسنامه دار در نهالستان غرب نهال به همراه کارت سلامت؛ گواهی عاری از آفات؛ کارت قرنطینه برای شما ارسال میشود. همچنین کلیه نهال‌ها دارای 2 سال گارانتی رسمی از سوی نهالستان غرب نهال خواهند بود.

کشور سازنده

نهال بادام اسکندر محصول کشور ایران است.

پایه نهال بادام اسکندر

پایه اصلی برای بادام اسکندر، پایه بادام تلخ است. این رقم از طریق بذر تکثیر میشود.

شروع محصول دهی نهال بادام اسکندر

نهال بادام اسکندر بازدهی سریع دارد. این رقم در دومین سال پس از کاشت باردهی خود را در حجم کمتر آغاز میکند. این باردهی تا رسیدن به سن بلوغ، هرساله افزایش میابد.

گلدهی نهال بادام اسکندر

گلدهی درختان بادام اسکندر معمولا در اواخر ماه فروردین تا اواسط ماه اردیبهشت انجام میشود. این رقم دیرگل است.

فاصله کاشت نهال بادام اسکندر

فاصله کاشت برای احداث باغ بادام اسکندر با الگوی مربعی، 4 در 4 متر مربع است. با وجود این فاصله تاج درخت نور خورشید را دریافت نموده و عملیات فتوسنتز به خوبی انجام میشود.

میزان باردهی نهال بادام اسکندر

پیش بینی میشود درخت بادام اسکندر پس از رسیدن به سن بلوغ تا 8 کیلوگرم باردهی با کیفیت؛ یکدست و بازار پسند به همراه داشته باشد.

ارتفاع از سطح دریا نهال بادام اسکندر

فاکتور ارتفاع از سطح دریا؛ سازگاری یا عدم سازگاری یک رقم با شرایط اقلیمی و آب و هوایی؛ همچنین رطوبت و خشکی و…. را نشان میدهد. پیش از خرید نهال بادام؛ از ارتفاع از سطح دریای آن آگاه شده و با ارتفاع از سطح دریای منطقه باغتان مقایسه کنید. بهترین ارتفاع از سطح دریا برای نهال بادام اسکندر بین 200 – 1500 متر است.

گرده افشان نهال بادام اسکندر

رقم یلدا با گل‌های رقم اسکندر سازگاری کامل دارد. از این رو در زمان کاشت نهال بادام اسکندر؛ نهال بادام یلدا را با نسبت 10 بر 1 در هر ردیف بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار نهال بادام اسکندر

درخت بادام اسکندر یکی از بالاترین محصول دهی‌ها را در بین سایر ارقام نهال بادام به خود اختصاص داده است. باردهی درخت بادام اسکندر پس از رسیدن به سن بلوغ به آبیاری کافی؛ سلامتی درخت و نحوه رسیدگی به آن وابسته است. باردهی حداکثری درخت بادام اسکندر در شرایط مطلوب به 4.5 تن در هکتار میرسد.

عمر اقتصادی نهال بادام اسکندر

عمر اقتصادی یا همان عمر مفید درخت بادام اسکندر بیش از 55 سال است. یعنی با کاشت نهال و احداث باغ اسکندر و پس از رسیدن نهال به سن بلوغ؛ این رقم باردهی حداکثری خود را تا 55 سال ادامه خواهد داد.

میزان آبیاری نهال بادام اسکندر

برای آبیاری باغ‌های بادام اسکندر از 2 روش دیمی و آبی استفاده میشود. در روش آبی، درختان بادام اسکندر را در فصل بهار و تابستان هر 20 روز یکبار آبیاری کنید. در فصل پاییز و زمستان نیازی به آبیاری وجود ندارد.

و اگر قصد احداث باغ بادام اسکندر به روش دیمی را دارید. توصیه میکنیم در 2 سال اول کاشت، درختان را به روش آبی آبیاری نمایید.

بهترین روش آبیاری درختان بادام آبیاری به روش آبی و با استفاده از سیستم قطره ای است. آبیاری با این روش با افزایش راندمان آبیاری؛ در بهبود محصول دهی و سلامتی درختان موثر است.

حداکثر ارتفاع درخت نهال بادام اسکندر

درخت بادام اسکندر یک رقم اصلاح شده است که ارتفاع آن معمولا به 3 تا 4 متر میرسد.

نیاز سرمایی نهال بادام اسکندر

برای بیدار شدن درختان بادام اسکندر و عملکرد بهتر در سال جدید معمولا هرساله و در فصل پاییز و زمستان؛ درختان در یک دوره سرمایی ویژه قرار میگیرند. دوره سرمایی بین 100 تا 700 ساعته قرارگیری در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد است. که به آن نیاز سرمایی درخت بادام اسکندر گفته میشود.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی

پوسته چوبی رویی بادام اسکندر به صورت سنگی است. که به راحتی از مغز آن جدا میشود.

وزن میوه بادام

بادام اسکندر به طور میانگین تا 3 گرم وزن دارد.


ارقام دیگر نهال بادام