پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال بادام سوپرنوا

نهال بادام سوپرنوا

آیا میدانید خرید نهال بادام سوپرنوا یک انتخاب عالی برای مناطق سرد و کوهستانی؛ گرم و خشک و مناطق معتدل و مرطوب شناخته میشود؟ سازگاری پذیری بسیار عالی این رقم در شرایط آب وهوایی و اقلیمی متعدد؛ امکان کاشت این رقم را در ارتفاع از سطح دریا بین 800 تا 2500 متر فراهم نموده است. از طرفی باردهی عالی و عمر اقتصادی بالا درختان بادام سوپرنوا؛ به افزایش سوددهی هرساله شما از باغ کمک میکند. درخت بادام سوپرنوا قادر است تا بیش از 80 سال به باردهی عالی خود تا 5 تن در هکتار ادامه دهد. آبیاری کافی؛ سلامت درختان؛ کوددهی و سمپاشی به موقع و صحیح، در افزایش کیفیت محصولات؛ عمر اقتصادی و محصول دهی درختان موثر است.

جهت خرید نهال بادام سوپرنوا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال بادام سوپرنوا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال بادام سوپرنوا نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

نهالستان غرب نهال با بیش از نیم قرن تجربه با افتخار بزرگترین تولید کننده نهال بادام سوپرنوا در شمال غربی کشور شناخته میشود. این مرکز با دارا بودن کلیه مجوز‌های رسمی و معتبر اقدام به اصلاح؛ تولید و فروش نهال بادام سوپرنوا و انواع نهال بادام در سرتاسر کشور نموده است.

برای آگاهی از قیمت نهال بادام سوپرنوا و خرید اینترنتی نهال بادام سوپرنوا در سایت غرب نهال؛ کافیست محصول مورد نظر خود را به سبد خرید بیافزایید.

با خرید نهال بادام سوپرنوا شناسنامه دار از وبسایت غرب نهال؛ شناسنامه سلامت نهال؛ کارت قرنطینه؛ گواهی عاری از آفات و 2 سال گارانتی معتبر از سوی نهالستان غرب نهال را از ما هدیه بگیرید.

کشور سازنده

نهال بادام سوپرنوا محصول کشور ایتالیا است. این رقم امروزه در کشور، توسط نهالستان غرب نهال اصلاح و تولید میشود.

پایه نهال بادام سوپرنوا

نهال بادام سوپرنوا با پایه بادام تلخ به روش بذری تکثیر میشود.

شروع محصول دهی نهال بادام سوپرنوا

باردهی درختان بادام سوپرنوا از دومین سال کاشت نهال آغاز میشود. این باردهی در ابتدا کمتر است. و با رسیدن به سن بلوغ به بیشترین مقدار خود میرسد.

گلدهی نهال بادام سوپرنوا

درخت بادام سوپرنوا گلدهی خود را از اواخر فروردین ماه تا اواسط ماه اردیبهشت آغاز میکند. این رقم دیرگل است.

فاصله کاشت نهال بادام سوپرنوا

با کاشت نهال بادام سوپرنوا با الگوی مربعی و در فواصل 4 در 4 متر مربع؛ درختان به خوبی نور خورشید را دریافت نموده و عملیات برداشت محصول و تردد وسایل نقلیه کشاورزی در باغ با سهولت به انجام میرسد.

میزان باردهی نهال بادام سوپرنوا

باردهی درختان بادام سوپرنوا در طول عمر اقتصادی درخت تا 8 کیلوگرم است. با نگهداری صحیح و آبیاری و کودددهی و سمپاشی به موقع، به حفظ سلامت درختان و بهبود محصول دهی آنها کمک کنید.

ارتفاع از سطح دریا نهال بادام سوپرنوا

بهترین ارتفاع از سطح دریا برای کاشت درخت بادام سوپرنوا، ارتفاع 800 تا 2500 متر از سطح دریا است. درختان بادام سوپرنوا با شرایط آب وهوایی و اقلیمی در این ارتفاع بالاترین سازگاری را داشته و قادرند بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارند. کاشت درخت خارج از ارتفاع اعلام شده میتواند موجب سوختن درخت؛ گل یا محصول شود.

گرده افشان نهال بادام سوپرنوا

برای گلدهی بهتر درختان؛ نیاز به وجود گل‌های نر و ماده برروی درخت است. درخت بادام نون پاریل با گلهای سازگار؛ بهترین رقم گرده زا برای درخت بادام سوپرنوا محسوب میشود. این رقم را با نسبت 10 بر 1 در باغ بادام سوپرنوا بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار نهال بادام سوپرنوا

درخت بادام سوپرنوا یکی از بالاترین باردهی را در بین سایر ارقام بادام به خود اختصاص داده است. این رقم در صورت سلامتی و پس از سن بلوغ قادر است تا 5 تن باردهی در هکتار به همراه داشته باشد.

عمر اقتصادی نهال بادام سوپرنوا

عمر اقتصادی یا عمر مفید درخت بادام سوپرنوا، به بیشترین مدت زمانی گفته میشود که درخت باردهی حداکثری به همراه دارد. درخت بادام سوپرنوا قادر است تا 80 سال پس از سن بلوغ بیشترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارد.

میزان آبیاری نهال بادام سوپرنوا

درخت بادام سوپرنوا با توجه به میزان بارندگی و شرایط آب وهوایی و اقلیمی در منطقه به دو روش دیمی و آبی؛ آبیاری میشود.

آبیاری به روش قطره ای، بهترین روش برای آبیاری درختان شناخته میشود. این درختان را در فصل بهار و تابستان هر 20 روز یکبار آبیاری نمایید.

آبیاری دیمی در مناطقی با بارندگی بیشتر از متوسط مناسب است. به علت نیاز بالای درختان به آب در سال‌های اول و دوم درختان را آبیاری کمکی نمایید.

حداکثر ارتفاع درخت نهال بادام سوپرنوا

درخت بادام سوپرنوا ارتفاع متوسط و کوتاه دارد. این رقم قادر است تا حداکثر ارتفاع 3 تا 4 متر رشد نماید. ارتفاع متوسط این درختان باعث کاهش هزینه‌های نگهداری و برداشت محصول خواهد شد.

نیاز سرمایی نهال بادام سوپرنوا

نیاز سرمایی درخت بادام سوپرنوا بین 100 تا 700 ساعت قرار گیری در دمای کمتر از 7 درجه سانتی گراد است. با پایان این دوره سرمایی در فصل بهار، درختان از خواب زمستانه بیدار شده و گلدهی خود را در سال جدید آغاز میکنند.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی

پوسته چوبی بادام سوپرنوا نیمه کاغذی است. که به راحتی میشکند و مغز آن به آسانی جدا میشود.

وزن میوه بادام

بادام سوپرنوا با اندازه متوسط تا 2 گرم وزن دارد.


ارقام دیگر نهال بادام