پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی)

نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی)

درخت بادام اسرائیلی (فلسطینی) یکی از ارقام اصلاح شده و با کیفیت بالا در بیشتر شهرهای کشورمان است. این رقم از سنین پایین باردهی اقتصادی خود را آغاز نموده و قادر است تا بیش از 60 سال به این باردهی حداکثری ادامه دهد. براساس مشاهدات انجام شده رقم بادام اسرائیلی (فلسطینی) اصلاح شده، پس از رسیدن به سن بلوغ و در صورت سلامتی و آبیاری کافی قادر است تا 3 تن در هکتار محصول با کیفیت؛ پوست کاغذی؛ بازار پسند و با سوددهی عالی تولید کند. برای افزایش سازگاری پذیری درختان و جلوگیری از سوختن آنها بهتر است رقم اسرائیلی (فلسطینی) را در ارتفاع از سطح دریا بین 100 تا 2500 متر در مناطقی با آب وهوای گرم و خشک؛ سرد و کوهستانی و یا معتدل و مرطوب بکارید.

جهت خرید نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی) نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

مشخصات نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی)

نهالستان معتبر غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی) در کشور دارای مجوز رسمی و معتبر از سوی جهاد کشاورزی میباشد. این مرکز کلیه ارقام نهال بادام را براساس آخرین دانش باغداری و تحت نظر متخصصین باغداری و گیاهشناسی تولید و اصلاح و عرضه میکند. فروش نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی) در نهالستان غرب نهال به همراه شناسنامه معتبر نهال؛ کارت سلامت؛ گواهی عاری از آفات و کارت قرنطینه انجام میشود. در هنگام خرید نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی) گارانتی معتبر 2 ساله از سوی نهالستان غرب نهال دریافت نمایید.

کشور سازنده نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی)

کشور سازنده نهال بادام اسرائیلی، کشور اسرائیل (فلسطین) است.

پایه نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی)

نهال بادام از طریق بذری و با پایه بادام تلخ تکثیر میشود.

شروع محصول دهی

درختان بادام اسرائیلی باردهی خود را از سومین سال پس از کاشت آغاز میکنند. این باردهی در ابتدا کمتر است. اما با افزایش سن درخت و رسیدن به سن بلوغ این باردهی به بیشترین مقدار خود میرسد.

گلدهی نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی)

درخت بادام اسرائیلی دیرگل است. گلدهی درختان اسرائیلی در اواخر فروردین ماه تا اواسط اردیبهشت ماه انجام میشود.

فاصله کاشت نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی)

برای تابش بهتر نور خورشید به تمامی شاخه و برگ‌های درخت در بزرگسالی؛ بهتر است فاصله کاشت استاندارد را رعایت کنید. درختان بادام اسرائیلی را با الگوی مربعی در فواصل استاندارد 4 در 4 متر مربع از یکدیگر بکارید. درخت را در نزدیکی دیوار و یا در مناطق سایه نکارید.

میزان باردهی نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی)

باردهی درخت بادام اسرائیلی در سن بلوغ و پس از آن به 5 کیلوگرم میرسد. این باردهی در صورت سلامتی و آبیاری و کوددهی کافی به درختان، تا آخر عمر اقتصادی ادامه دارد.

ارتفاع از سطح دریا نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی)

ارتفاع مناسب از سطح دریا برای کاشت درخت بادام اسرائیلی بین 100 تا 2500 متر است. درختان بادام اسرائیلی با آب و هوا و شرایط اقلیمی در این ارتفاع سازگاری حداکثری دارند. در صورت عدم توجه به ارتفاع از سطح دریا در هنگام کاشت نهال بادام اسرائیلی ممکن است گل؛ محصول و یا کل درخت بسوزد.

گرده افشان نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی)

رقم شکوفه بالاترین سازگاری را با نهال بادام اسرائیلی از خود نشان میدهد. این رقم را در زمان کاشت رقم اصلی با نسبت 1 بر 10 در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

رقم بادام اسرائیلی در صورت آبیاری کافی و رسیدگی به درختان و حفظ سلامتی آنها قادر است تا 3 تن در هکتار باردهی به همراه داشته باشد.

عمر اقتصادی نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی)

عمر اقتصادی درخت بادام اسرائیلی بالا و تا 60 سال است. این رقم در طول عمر اقتصادی خود محصولات درشت؛ با کیفیت و بازار پسند با سودآوری بالا به همراه دارد.

میزان آبیاری نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی)

درخت بادام اسرائیلی مقاومت بالا در برابر خشکی و کم آبی از خود نشان میدهد. آبیاری درختان بادام اسرائیلی به دو روش آبی و دیمی انجام میشود. برای آبیاری دیمی درختان در فصل بهار و تابستان باغ بادام اسرائیلی را هر 20 روز یک بار آبیاری کنید. برای افزایش محصول دهی؛ جلوگیری از رشد علف هرز؛ بهبود راندمان آبیاری؛ و کاهش مصرف آب؛ توصیه میکنیم از روش آبیاری تحت فشار قطره ای برای باغ بادام خود استفاده کنید.

اگر باغ بادام دیمی احداث نموده اید. درختان را در 2 سال اول و در فصل بهار و تابستان آبیاری آبی نمایید.

حداکثرارتفاع درخت نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی)

ارتفاع درخت بادام اسرائیلی به طور متوسط بین 3 تا 4 متر است. ارتفاع مناسب این رقم باعث بهبود در نگهداری؛ سمپاشی و سهولت در برداشت محصول خواهد شد.

نیاز سرمایی نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی)

درختان بادام اسرائیلی برای بیدار شدن از خواب زمستانه و افزایش محصول دهی در سال بعد نیاز به قرار گیری در یک دوره سرمایی 100 تا 700 ساعته در دمای کمتر از 7 درجه سانتی گراد و در فصل پاییز و زمستان دارند. گذراندن این دوره سرمایی هرساله برای درختان الزامی است.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی

بادام اسرائیلی پوسته چوبی کاغذی دارد. که به راحتی از مغز آن جدا میشود.

وزن میوه نهال بادام اسرائیلی (فلسطینی)

میوه بادام اسرائیلی به طور میانگین تا 2 گرم وزن دارد.


ارقام دیگر نهال بادام