پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال بادام شاهرودی 7

نهال بادام شاهرودی 7

آیا میدانید درخت بادام شاهرودی 7 یکی از پرمحصول ترین ارقام نهال بادام از نگاه باغداران شناخته میشود؟ نهال بادام شاهرودی 7 یکی از ارقام اصلاح شده و باکیفیت ایرانی است. این رقم از طریق بذر و با پایه بادام تلخ تکثیر میشود. باردهی درختان بادام شاهرودی 7 از سومین سال پس از کاشت آغاز میشود. این باردهی با رسیدن به سن بلوغ به بیشترین مقدار خود یعنی 10 کیلوگرم رسیده و این باردهی حداکثری تا بیش از 50 سال ادامه خواهد داشت. خوشبختانه نهال بادام شاهرودی قادر است با آب وهوا و شرایط اقلیمی در بیشتر شهرهای کشور از جمله گرم و خشک؛ سرد و کوهستانی؛ معتدل و مرطوب رشد کند. بهترین ارتفاع از سطح دریا برای کاشت درختان بادام شاهرودی 7 بین 100 تا 1800 متر است.

جهت خرید نهال بادام شاهرودی 7 کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال بادام شاهرودی 7 کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال بادام شاهرودی 7 نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

نهالستان غرب نهال اولین مرکز تخصصی و بزرگترین تولید کننده نهال بادام شاهرودی 7 واقع در شمال غربی کشورمان است. برای خرید اینترنتی بادام شاهرودی 7 و یا کسب اطلاع از قیمت نهال بادام شاهرودی 7 در صفحه محصول؛ میتوانید رقم مورد نظرتان را در تعداد دلخواه به سبد خرید بیافزایید. امکان خرید نهال بادام شاهرودی 7 به صورت عمده و تکی در نهالستان غرب نهال فراهم است.

نهالستان غرب نهال در هنگام فروش نهال بادام شاهرودی 7 اصلاح شده؛ شناسنامه نهال؛ کارت سلامت؛ گواهی عاری از آفات؛ کارت قرنطینه را برای شما باغداران محترم ارسال میکند. کلیه نهال‌ها در نهالستان غرب نهال دارای گارانتی 2 ساله و پشتیبانی دائمی از سوی این مرکز میباشند.

کشور سازنده

نهال بادام شاهرودی 7 همانطور که میتوان حدس زد متعلق به کشورمان ایران است.

پایه نهال بادام شاهرودی 7

پایه اصلی درخت بادام شاهرودی؛ بادام تلخ میباشد. این رقم از طریق بذر تکثیر میشود.

شروع محصول دهی نهال بادام شاهرودی 7

محصول دهی درخت بادام شاهرودی 7 از سال سوم پس از کاشت رقم آغاز میشود.

گلدهی نهال بادام شاهرودی 7

بادام شاهرودی 7 دیرگل است. گلدهی درختان بادام شاهرودی 7 از اواخر فروردین ماه تا اواسط اردیبهشت ماه انجام میشود.

فاصله کاشت نهال بادام شاهرودی 7

فاصله استاندارد کاشت درخت بادام شاهرودی7 با توجه به ارتفاع متوسط این رقم و رشد تاج در بزرگسالی با الگوی مربعی در فواصل 4 در 4 متر مربع میباشد. درخت بادام شاهرودی 7 را در نزدیکی دیوار و یا مناطق سایه نکارید.

میزان باردهی نهال بادام شاهرودی 7

درخت بادام شاهرودی 7 یکی از بالاترین محصول دهی‌ها را در بین سایر ارقام به خود اختصاص داده است. باردهی این رقم پس از رسیدن به سن بلوغ به 10 کیلوگرم میرسد.

ارتفاع از سطح دریا نهال بادام شاهرودی 7

ارتفاع از سطح دریای استاندارد برای کاشت درخت بادام شاهرودی 7 بین 100 – 1800 متر است. با کاشت درخت در این ارتفاع، بیشترین احتمال سازگاری و گیرایی درخت را به همراه خواهد داشت. عدم توجه به این فاکتور ممکن است منجر به سوختن درخت؛ جوانه یا میوه شود.

گرده افشان نهال بادام شاهرودی 7

بهترین گرده زا برای درخت بادام شاهرودی 7 کاشت درخت بادام شاهرودی 12 در باغ است. گلهای این رقم بیشترین سازگاری را با رقم اصلی داشته و باید با نسبت 1 بر 10 در هر ردیف کاشته شود.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار نهال بادام شاهرودی 7

درخت بادام شاهرودی 7 یکی از بیشترین و پرمحصول ترین ارقام بادام به حساب میاید. این رقم پس از رسیدن به بلوغ قادر است بین 5 تا 6 تن باردهی به همراه داشته باشد. البته باردهی حداکثری درختان به شرایط اقلیمی و اب وهوایی؛ سلامتی درخت؛ رفع نیازهای درخت و آبیاری و کوددهی و سمپاشی کافی آنها وابسته است.

عمر اقتصادی نهال بادام شاهرودی 7

عمر اقتصادی بالا یکی دیگر از نقاط قوت رقم شاهرودی 7 به حساب میاید. این رقم قادر است تا بیش از 50 سال به باردهی حداکثری و با کیفیت خود ادامه دهد.

میزان آبیاری نهال بادام شاهرودی 7

درخت بادام شاهرودی یکی از ارقام مقاوم در برابر خشکی؛ رطوبت؛ گرما و سرما میباشد. باغداران این رقم را به دو روش آبی و دیمی آبیاری میکنند.

در آبیاری به روش دستی، به طور متوسط هر 20 روز یکبار باغ به آبیاری نیاز دارد. بهترین روش آبیاری؛ استفاده از روش تحت فشار قطره ای است. آبیاری درختان در دو فصل بهار و تابستان انجام میشود.

در آبیاری دیمی، باغ آب مورد نیاز خود را از بارندگی دریافت میکند. از این رو احداث باغ به روش دیمی در مناطقی توصیه میشود که بارندگی کافی دارند. اگر قصد آبیاری به روش دیمی را دارید بهتر است درختان را در 2 سال اول کاشت به روش دستی آبیاری کنید.

حداکثر ارتفاع درخت نهال بادام شاهرودی 7

درخت بادام شاهرودی ارتفاع متوسطی دارد. این رقم قادر است در بزرگسالی تا ارتفاع 3 تا 4 متری رشد کند.

نیاز سرمایی نهال بادام شاهرودی 7

نیاز سرمایی درختان بادام شاهرودی بین 100 تا 700 ساعت در فصل پاییز و زمستان قرار گیری درخت در دمای کمتر از 7 درجه سانتی گراد است. به این ترتیب درخت از خواب زمستانه خود بیدار شده و عملکرد درخت در سال جدید بهبود میابد.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی

بادام شاهرودی 7 پوسته سنگی دارد.

وزن میوه بادام

بادام شاهرودی یکی از ارقام درشت با وزن میانگین 3 گرم است.


ارقام دیگر نهال بادام