پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال بادام شاهرودی 12

نهال بادام شاهرودی 12

نهال بادام شاهرودی 12 یکی از ارقام ایرانی و پرمحصول است. این رقم پس از رسیدن به سن بلوغ؛ قادر است در سال تا 4 تن محصول با کیفیت؛ درشت و یکدست تولید کند. عمر اقتصادی بالا و 55 ساله درخت نشان میدهد؛ با خرید نهال بادام شاهرودی 12 و کاشت آن در باغ؛ تا سالیان سال از سوددهی درخت بهره مند خواهید شد. درخت بادام شاهرودی 12 با مقاومت عالی در برابر سرما؛ گرما و خشکی که دارد؛ قادر است علاوه بر مناطق معتدل و مرطوب؛ در مناطق گرم و خشک؛ سرد و کوهستانی نیز رشد نماید. ارتفاع از سطح دریا برای کاشت درخت بادام شاهرودی 12 بین 100 تا 1500 متر است. با کاشت درخت در ارتفاع از سطح دریای اعلام شده؛ درخت بیشترین سازگاری و بهترین عملکرد را از خود به نمایش میگذارد.

جهت خرید نهال بادام شاهرودی 12 کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال بادام شاهرودی 12 کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال بادام شاهرودی 12 نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

نهالستان غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال بادام شاهرودی 12 در شمال غربی کشورمان است. این مرکز دارای مجوز رسمی و معتبر از سوی جهاد کشاورزی بوده و با بهره گیری از دانش روز باغداری و تجهیزات پیشرفته؛ اقدام به تولید و عرضه انواع نهال بادام برای کاشت در کلیه شهرهای کشور نموده است.

جهت افزایش رفاه حال شما باغداران محترم از این پس امکان خرید اینترنتی بادام شاهرودی 12 از طریق وبسایت غرب نهال فراهم است. برای خرید نهال بادام شاهرودی 12 و کسب اطلاع از قیمت نهال بادام شاهرودی 12 کافیست به صفحه محصول در وبسایت غرب نهال مراجعه فرمایید.

کشور سازنده

خواستگاه اولیه و کشور سازنده رقم بادام شاهرودی 12 کشورمان ایران است. این رقم توسط متخصصین مان در نهالستان غرب نهال اصلاح و تولید میشود.

پایه نهال بادام شاهرودی 12

برای تکثیر رقم بادام شاهرودی 12 از پایه بادام تلخ و از طریق بذر اقدام میشود.

شروع محصول دهی نهال بادام شاهرودی 12

درخت بادام شاهرودی 12 در همان سال اول کاشت باردهی خود را آغاز میکند. همانطور که میدانید باردهی درخت در سالهای اولیه کمتر و پس از آن رفته رفته افزایش میابد.

گلدهی نهال بادام شاهرودی 12

بادام شاهرودی 12 دیرگل است. گلدهی این رقم در اواخر فروردین ماه تا اواسط ماه اردیبهشت است.

فاصله کاشت نهال بادام شاهرودی 12

فاصله کاشت درخت بادام شاهرودی 12 با توجه به رشد تاج و تنه درخت در بزرگسالی و نیاز درخت به دریافت نور خورشید تعیین میشود. از آنجایی که درختان بادام شاهرودی 12 نیاز به 8 ساعت قرار گیری در معرض نور خورشید را دارند. بهتر است تا درختان را در فواصل منظم 4 در 4 متر مربع از یکدیگر بکارید. از کاشت درخت در مناطق سایه و در نزدیکی دیوار اجتناب کنید.

میزان باردهی نهال بادام شاهرودی 12

باردهی درخت بادام شاهرودی 12 پس از رسیدن به سن بلوغ به 7 کیلوگرم میرسد.

ارتفاع از سطح دریا نهال بادام شاهرودی 12

برای اینکه بدانیم یک رقم برای کاشت در باغ مناسب است یا خیر؛ ارتفاع از سطح دریای منطقه و ارتفاع مطلوب برای کاشت نهال را با یکدیگر مقایسه میکنیم. درخت بادام شاهرودی 12 بهترین سازگاری و عملکرد را در مناطق با ارتفاع 100 تا 1500 متر از سطح دریا دارد.

گرده افشان نهال بادام شاهرودی 12

گلهای رقم بادام شاهرودی 21 بیشترین سازگاری را با درختان بادام شاهرودی 12 از خود نشان میدهند. رقم گرده زا را همزمان با رقم اصلی با نسبت 1 بر 10 در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار نهال بادام شاهرودی 12

حداکثر عملکرد درختان بادام شاهرودی در هکتار، به نحوه رسیدگی و سازگاری درخت با شرایط اقلیمی منطقه وابسته است. درخت بادام شاهرودی 12 در صورت کاشت در مناطق مساعد قادر است تا 4 تن در هکتار باردهی به همراه داشته باشد.

عمر اقتصادی نهال بادام شاهرودی 12

عمر مفید درخت بادام شاهرودی 12 در صورت سازگاری با آب وهوا و شرایط اقلیمی در منطقه به 55 سال میرسد.

میزان آبیاری نهال بادام شاهرودی 12

درخت بادام شاهرودی 12 مقاومت عالی در برابر گرما و خشکی و کم آبی از خود نشان میدهد. از این رو با توجه به شرایط آب وهوایی و اقلیمی و میزان بارندگی در منطقه؛ درختان را به دو روش آبی و دیمی آبیاری نمایید.

برای آبیاری آبی درخت بادام شاهرودی 12 به طور متوسط هر 20 روز یکبار در فصل بهار و تابستان درختان را آبیاری نمایید.

اگر قصد احداث باغ بادام دیمی را دارید؛ بهتر است در سال اول و دوم درختان را به روش آبی؛ آبیاری کنید.

حداکثر ارتفاع درخت نهال بادام شاهرودی 12

درخت بادام شاهرودی 12 یک رقم اصلاح شده با ارتفاع نسبتا کوتاه است. این رقم تا بزرگسالی قادر است تا ارتفاع 3 تا 4 متری رشد کند. ارتفاع کمتر این درختان به برداشت محصول آسان تر؛ نگهداری کم هزینه تر کمک میکند.

نیاز سرمایی نهال بادام شاهرودی 12

برای رشد بهتر و بهبود عملکرد درختان؛ درخت بادام شاهرودی 12 باید بین 100 تا 700 ساعت در دمای کمتر از 7 درجه سانتی گراد قرار بگیرد. پس از پایان این دوره؛ درخت از خواب زمستانه خود بیدار شده و به محصول دهی در سال جدید می پردازد. این دوره سرمایی هرساله و در فصل پاییز و زمستان پشت سر گذاشته میشود.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی

بادام شاهرودی 12 پوسته سنگی دارد.

وزن میوه بادام

بادام شاهرودی دارای وزن متوسط 2 گرمی است.


ارقام دیگر نهال بادام