پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال بادام فرانیس

نهال بادام فرانیس

درخت بادام فرانیس یک رقم فرانسوی شناخته میشود. که امروزه توسط متخصصین ما در نهالستان غرب نهال اصلاح و تولید میشود. با تغییرات ژنتیکی و اصلاحات انجام شده برروی این رقم؛ سازگاری آن با شرایط آب وهوایی و اقلیمی در بیشتر شهرهای کشور افزایش یافته است. عملکرد درختان بهبود یافته و باردهی درخت بادام فرانیس پس از رسیدن به سن بلوغ به 4 تن در هکتار میرسد. این باردهی عالی در کنار محصولات با کیفیت و هرساله تا بیش از 70 سال که عمر اقتصادی درختان است ادامه دارد. سازگاری پذیری عالی؛ عملکرد بالا؛ عمر اقتصادی طولانی از مهم ترین دلایل باغداران برای خرید نهال بادام فرنسیس به شمار میاید.

جهت خرید نهال بادام فرانیس کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال بادام فرانیس کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال بادام فرانیس نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

نهالستان غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال بادام فرنسیس در کشور دارای مجوزهای معتبر و رسمی از سوی جهاد کشاورزی میباشد. این مرکز انواع نهال بادام شناسنامه دار؛ اصلاح شده؛ ریشه لخت و گلدانی و با پایه بذری و پیوندی را برای کاشت در کلیه شهرهای کشور تولید و عرضه میکند. مرکز فروش نهال بادام فرنسیس؛ نهالستان غرب نهال به همراه کلیه نهال‌های تولید شده شناسنامه معتبر؛ گارانتی معتبر 2 ساله؛ کارت سلامت؛ گواهی عاری از آفات و کارت قرنطینه صادر میکند. بنابراین با خیالی آسوده میتوانید اقدام به خرید نهال بادام فرنسیس در سرتاسر کشور نمایید.

برای کسب اطلاع از قیمت نهال بادام فرنسیس و یا خرید اینترنتی بادام فرنسیس از وبسایت غرب نهال کافیست در صفحه محصول؛ نهال مورد نظر خود را به سبد خرید بیافزایید.

کشور سازنده

درخت بادام فرانسیس محصول کشور فرانسه است. این رقم امروزه توسط نهالستان غرب نهال اصلاح و برای کاشت در سرتاسر کشور تولید میشود.

پایه نهال بادام فرانیس

درخت بادام فرانیس به روش بذری و با پایه بادام تلخ تکثیر میشود.

شروع محصول دهی نهال بادام فرانیس

محصول دهی درختان بادام فرانیس از دومین سال پس از کاشت آغاز میشود. البته باردهی درخت در سالهای اولیه کمتر است. و با رسیدن به سن بلوغ این مقدار افزایش میابد.

گلدهی نهال بادام فرانیس

درخت بادام فرانیس دیرگل است. گلدهی درختان بادام فرانیس از اواخر ماه فروردین آغاز شده و تا اواسط ماه اسفند ادامه دارد.

فاصله کاشت نهال بادام فرانیس

فاصله کاشت درختان بادام با توجه به رشد و گستردگی شاخه و برگ و تاج درخت؛ استفاده حداکثری از فضای زمین و باغ؛ نگهداری و آبیاری و کوددهی و سمپاشی آسان تر؛ ارتفاع درخت و برداشت محصول ماشینی و یا دستی؛ شیب زمین و نحوه دریافت نور خورشید تعیین میشود. با توجه به نکات مطرح شده فاصله کاشت استاندارد نهال بادام فرانیس 4 در 4 متر و با الگوی مربعی است.

میزان باردهی نهال بادام فرانیس

باردهی درخت بادام فرانیس پس از سن بلوغ درخت به 7 کیلوگرم میرسد. درختان در صورت سلامتی؛ سازگاری با محیط و نگهداری صحیح و آبیاری کافی قادرند بهترین محصول دهی را از خود به نمایش بگذارند.

ارتفاع از سطح دریا نهال بادام فرانیس

ارتفاع از سطح دریا یکی از فاکتورهای مهم در سازگاری یا عدم سازگاری درخت است. توصیه میشود؛ درخت بادام فرانیس را در ارتفاع از سطح دریای بین 100 تا 3000 متر بکارید. عدم کاشت درخت در این ارتفاع؛ باعث کاهش محصول دهی درختان؛ سوختن محصول یا درخت خواهد شد.

گرده افشان نهال بادام فرانیس

درخت بادام تونو بالاترین سازگاری را با رقم فرانیس از خود نشان میدهد. برای بهبود عملیات گرده افشانی بهتر است درختان را با نسبت 10 بر 1 در باغ بکارید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار نهال بادام فرانیس

باردهی حداکثری درختان بادام فرانیس پس از سن بلوغ آغاز شده و تا پایان عمر اقتصادی آنها ادامه دارد. در صورت سلامتی درخت و سازگاری با محیط و نگهداری صحیح، درختان بادام فرانیس قادر به محصول دهی تا 4 تن در هکتار خواهند بود. این باردهی باکیفیت؛ هرساله و بازار پسند است.

عمر اقتصادی نهال بادام فرانیس

عمر اقتصادی بالا یکی از مزایای احداث باغ بادام فرانیس به شمار میرود. این درختان در صورت سلامتی و نگهداری مناسب و آبیاری صحیح قادرند تا 70 سال به محصول دهی اقتصادی خود ادامه دهند.

میزان آبیاری نهال بادام فرانیس

آبیاری درختان بادام فرانیس به دو روش دیمی و دستی انجام میشود. اگر بارندگی در منطقه شما بیش از متوسط است. میتوانید درختان بادام را به روش دیمی بکارید. البته به علت نیاز بالای درختان به آب در سالهای اولیه؛ بهتر است در سال اول و دوم درختان را آبیاری کمکی نمایید.

آبیاری منظم و دستی درختان به افزایش محصول دهی و رشد بهتر درختان کمک میکند. به طور متوسط درختان بادام فرانیس را در فصل بهار و تابستان هر 20 روز یکبار آبیاری کنید. البته درخت در سالهای اولیه رشد به آبیاری در فواصل زمانی کوتاهتری نیاز دارد.

حداکثر ارتفاع درخت نهال بادام فرانیس

ارتفاع درخت بادام فرانیس در بزرگسالی به 3 تا 4 متر میرسد. ارتفاع متوسط این درختان به سهولت در برداشت محصول کمک میکند.

نیاز سرمایی نهال بادام فرانیس

نیاز سرمایی درخت بادام فرانیس هرساله و در فصل پاییز و زمستان بین 100 تا 400 ساعت قرارگیری در دمای کمتر از 7 درجه سانتی گراد است. پس از پایان دوره سرمایی، درختان فرانیس از خواب زمستانه بیدار شده و گل دهی خود را در سال جدید آغاز میکنند.

سهولت جداشدن مغز از پوسته چوبی

پوسته کاغذی بادام فرانیس به راحتی از مغز آن جدا میشود.

وزن میوه بادام

وزن میوه بادام فرانیس به طور میانگین به 3 گرم میرسد.


ارقام دیگر نهال بادام