پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال هلو جوادی

نهال هلو جوادی

نهال هلو جوادی دیرگل است و 15 سال عمر اقتصادی دارد. میوه ها به رنگ قرمز پررنگ و بسیار درشت و خوش طعم هستند. این نهال در کشور ایران تولید می شود و بین 3 تا 5 متر ارتفاع دارد. در صورت خرید نهال هلو جوادی بهتر است از آبیاری تحت فشار قطره ای استفاده کنید.

جهت خرید نهال هلو جوادی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال هلو جوادی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال هلو جوادی نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

نهال هلو جوادی دیرگل است و 15 سال عمر اقتصادی دارد. میوه ها به رنگ قرمز پررنگ و بسیار درشت و خوش طعم هستند. این نهال در کشور ایران تولید می شود و بین 3 تا 5 متر ارتفاع دارد. در صورت خرید نهال هلو جوادی بهتر است از آبیاری تحت فشار قطره ای استفاده کنید.

کشور سازنده

ایران در بین کشورهای دنیا رتبه هفتم را در تولید هلو دارد. هلو جوادی نیز در کشور ایران تولید می گردد و بهترین کیفیت را از آن خود کرده است. واردات هلو جوادی از ایران به سایر کشورهای دنیا انجام می شود. خرید نهال هلو جوادی در بسیاری از شهرهای ایران رواج داشته و کشاورزان بسیاری اقدام به کاشت این محصول می کنند.

پایه

برای تکثیر هلو جوادی می توان از پایه رویشی و پایه بذری استفاده کرد. پایه رویشی به دلیل مزایای بیشماری که دارد کاربرد بیشتری را در کشاورزی دارا می باشد. اما در پایه های بذری ،ناهمگونی درختان پس از رشد یکی از معایب این روش بشمار می آید که باعث شده در اغلب موارد از پایه رویشی برای پیوند استفاده کنند.

مشخصات نهال هلو جوادی

این نهال مقاومت کمی در برابر سرما دارد اما در برابر گرمای شدید مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد. بنابراین خرید نهال هلو جوادی در مناطق گرمسیری بهتر است. این نهال می تواند گرما را تا 32 درجه تحمل نماید. میوه های این نهال رشد کمی دارند اما در مقابل بسیار آبدار و خوشمزه هستند.

فاصله کاشت

فواصل کاشت باید در سرتاسر مزرعه یکنواخت باشد. فاصله گذاری مهم است زیرا جمعیت گیاه را تعیین می کند و از این رو بازده نهایی مطلوب را تعیین می کند. فاصله ردیف های مناسب باعث استفاده موثرتر از نور می شود که منجر به استقرار سریع و استحکام بیشتر درخت می شود، بنابراین تبخیر رطوبت خاک و رشد علف های هرز را کاهش می دهد. پس از خرید نهال هلو جوادی فاصله توصیه شده برای کاشت نهال 3 در 3 متر است.

حداکثر ارتفاع درخت

امروزه اکثر باغ ها فضای محدودی دارند. با توجه به این فضای محدود، باغبان باید بداند که چگونه ارتفاع درختان را کنترل کند تا بتواند بیشترین بهره را از آن ببرد. در بیشتر موارد درختان هلو فضای زیادی را اشغال نمی کنند. درخت هلو جوادی پس از رسیدن به سن بلوغ 3 تا 5 متر ارتفاع دارد.

با اینحال برای برداشت آسان، تنها راه کوچک نگه داشتن درخت، هرس کردن است. کوچک نگه داشتن درختان مزایای زیادی دارد: برداشت میوه آسان تر است زیرا در ارتفاع پایین تری قرار دارد. درختان کوچکتر هستند و مراقبت، سمپاشی، هرس و کنترل آن را آسان تر می کنند.

نیاز سرمایی

در همه درختان دوره ای وجود دارد که به آن نیاز سرمایی می گویند. در این دوره نهال باید در یک دوره سرمای مشخص منفی 7 درجه قرار بگیرد. این کار پیش از خرید نهال هلو جوادی در نهالستان ها انجام می شود و نهال را برای قرار گرفتن در باغ آماده می کنند. دوره سرمایی مورد نیاز برای نهال هلو جوادی 500 الی 800 ساعت است.

عمر اقتصادی

هر درختی یک عمر اقتصادی دارد. در ختان در عمر اقتصادی خود اوج باردهی و تولید میوه باکیفیت را تجربه می کنند. پس از پایان این دوره شاید درختان باز هم میوه بدهند اما آن کیفیت سابق را ندارند. 15 سال عمر اقتصادی درخت هلو جوادی است که در این 15 سال بهترین میوه ها را تولید می کند.

مشخصات میوه

این میوه در صورت کوددهی و آبیاری مناسب بسیار درشت و مشتری پسند است. رنگ آن به رنگ قرمز پررنگ و آبدار و شیرین است. یکی از ویژگی های خرید نهال هلو جوادی وجود آب زیاد در میوه است که مناسب برای تولید آبمیوه و کمپوت است.

ارتفاع از سطح دریا

برای تعیین بهترین شرایط اقلیمی جهت کاشت درختان از معیاری به نام ارتفاع از سطح دریا استفاده می کنند. این معیار به ما کمک می کند تا بدانیم در منطقه آب و هوایی خود تا چه میزان کیفیت میوه ها را می توانیم انتظار داشته باشیم. بهترین ارتفاع از سطح دریا برای کاشت هلو جوادی 0 تا 3000 متر است.

مقاومت در برابر آفات

مقاومت بالای درخت هلو جوادی در برابر آفات و بیماری ها یکی از ویژگی های مهمی است که خرید نهال هلو جوادی دارد. اما با این وجود مقاوم ترین درخت نیز در صورت بی توجهی و عدم مراقبت های به موقع ممکن است در معرض آفات قرار گیرد.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

این درخت با اینکه دیرگل است و رشد کمی دارد اما در زمان رسیدن محصول بسیار پربار و پرمحصول است. در طول سال 0130 تن میوه هلو جوادی را در هر هکتار می توان برداشت نمود.

شروع محصول دهی

3 تا 5 سال بعد از خرید نهال هلو جوادی و کاشت، این درخت شروع به باردهی اقتصادی می کند. در این زمان شما می توانید با کیفیت ترین میوه ها را برداشت نمایید. فصل رسیدن میوه هلو جوادی اوایل شهریور ماه است.

رقم گرده افشان

این نهال برای تولیدمثل نیازی به رقم گرده افشان ندارد و هر درخت به تنهایی می تواند خود را بارور کند.

مدت آبیاری

برای آبیاری درخت هلو جوادی بهتر است از روش آبیاری قطره ای تحت فشار و به صورت هفته ای 10 لیتر استفاده شود. پس از خرید نهال هلو جوادی و کاشت در سال اول ، نیز آبیاری بیشتری وجود دارد و درختان باید هر روز آبیاری شوند.

زمان گلدهی

زمان گلدهی درخت هلو جوادی دیرگل است و در أواخر فروردین ماه درختان شکوفه میزنند. این درخت در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری بهترین بازدهی را دارد. این نهال معمولا 20 روز دیرتر از سایر ارقام هلو گل می دهد.

جمع بندی

نهالستان غرب نهال با مدیریت رضا داداشی بهترین و باکیفیت ترین نهال های هلو جوادی را عرضه می نماید. یکی از نگرانی هایی که اغلب باغداران با آن مواجه هستند این است که آیا نهال های خریداری شده سالم هستند یا خیر؟ خرید نهال هلو جوادی از نهالستان غرب نهال این امکان را به شما می دهد تا از نهال هایی با شناسنامه معتبر و عاری از بیماری ها استفاده کنید. علاوه بر این می توانید از مشاوره رایگان برای احداث باغ هلو جوادی در نهالستان غرب نهال بهره بگیرید.


ارقام دیگر نهال هلو