پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال هلو زعفرانی پیش رس

نهال هلو زعفرانی پیش رس

نهال هلو زعفرانی پیش رس نهالی با تنه ی محکم و شاخ و برگهای بلند است.انتخاب اسمی که برای این نهال شده است به دلیل رنگ میوه های زعفرانی این درخت میباشد.همانطور که میدانید هلو، میوه ای آبدار و شیرین است.به همین علت این نهال به آبیاری زیادی نیاز دارد.در واقع نهال هلو زعفرانی پیش رس در سال اول کاشت و هنگام رسیدن میوه ها به میزان بسیار بیشتر از معمول نیز آبیاری میشود.

جهت خرید نهال هلو زعفرانی پیش رس کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال هلو زعفرانی پیش رس کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال هلو زعفرانی پیش رس نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

نهال هلو زعفرانی پیش رس نهالی با تنه ی محکم و شاخ و برگهای بلند است.انتخاب اسمی که برای این نهال شده است به دلیل رنگ میوه های زعفرانی این درخت میباشد.همانطور که میدانید هلو، میوه ای آبدار و شیرین است.به همین علت این نهال به آبیاری زیادی نیاز دارد.در واقع نهال هلو زعفرانی پیش رس در سال اول کاشت و هنگام رسیدن میوه ها به میزان بسیار بیشتر از معمول نیز آبیاری میشود.

کشور سازنده

چین اولین کشوری است که به کاشت و برداشت نهال هلو زعفرانی پیش رس پرداخت.نهال هلو زعفرانی رفته رفته راه خود را از چین به ایران و بسیاری از کشورهای دیگر پیدا کرد.و هم اکنون این نهال،تبدیل به یکی پرفروش ترین و سودآورترین نهال های ایران شده است.امروزه خرید نهال هلو زعفرانی پیش رس کار بسیار ساده ای است.

پایه

پایه یا پیوندک اقدامی برای جوش دادن نهال هلو با گیاهی دیگر است.در واقع اینکار بصورت تخصصی در نهالستان ها انجام میگیرد.زیرا پایه باید ویژگی های ژنتیکی بسیار نزدیکی با نهال ها داشته باشد.رعایت این امر موجب افزایش کیفیت و میزان محصولات میشود.

فاصله کاشت

نهال های هلو زعفرانی پیش رس با فاصله های 5/1 متری از هم کاشته می‌شوند.فاصله ی کاشتی که در این نهال ها منظور می‌شود نسبت به سایر نهال ها کمتر است.بنابراین کشاورزان می‌توانند با افزایش تعداد نهال ها و خرید نهال هلو زعفرانی پیش رس از زمین خود بیشترین استفاده را ببرند.

حداکثر ارتفاع درخت

درخت هلو زعفرانی پیش رس جزو درختان متوسط و کوتاه قد محسوب می‌شود.در واقع برای پی بردن به ارتفاع این درخت باید آن را هنگام خرید نهال تخمین زد.به فرض مثال می‌توان ارتفاع نهالی را که از طوقه یک متر است را بین ۳ تا ۵ متر تخمین زد.

نیاز سرمایی

نیاز سرمایی نهال هلو زعفرانی پیش رس بین 500 تا 1000 ساعت است.همچنین این نهال مقاومت بالایی در برابر سرما ندارد.در واقع نهال هلو زعفرانی تنها قدرت تحمل سرما تا منفی 21 درجه را دارد.به همین جهت برای دریافت عملکردی سودآور، شدت حساسیت هلو زعفرانی به سرما را فراموش نکنید.

عمر اقتصادی

نهال هلو زعفرانی پیش رس عمر مفیدی برابر با 20 سال دارد.این دوره جزو دوران طلایی این درخت است.البته باید توجه داشت که نگهداری نامناسب درخت و بی توجهی به مراقبت های موجود، از عمر مفید درخت میکاهد.بنابراین برای خرید نهال هلو زعفرانی پیش رس نگهداری تخصصی آن در نظر گرفته شود.

مشخصات میوه

هلو میوه ای است که ایرانیان از دیرباز به خوبی با آن آشنایی دارند.میوه های درخت هلو زعفرانی پیش رس ، بیضی شکل و به رنگ زرد زعفرانی میباشند.این درخت ها هر ساله میوه های گوشتی و آبداری که به شاخه های محکمی متصل هستند را به کشاورزان عرضه میکند.این میوه ساختاری محکم دارد و علاوه بر خوشمزگی دارای خواص درمانی بسیار زیادی نیز میباشد.

ارتفاع از سطح دریا

نهال هلو زعفرانی پیش رس در ارتفاع 2000 متری از سطح دریا کاشته میشود.برای بهترین بهره برداری و سودآوری رعایت این فاصله بسیار مهم است.زیرا این موضوع به طور قابل توجهی بر شرایط آب و هوایی تاثیر میگذارد.

مقاومت در برابر آفات

این درخت در برابر آفات مقاومت خوبی ندارد.بنابراین سم پاشی به موقع و اصولی برای آنها واجب است.‌پس از خرید نهال هلو زعفرانی پیش رس این سم پاشی باید هر ساله در ماه های آبان،اسفند،فروردین،اردیبهشت و خرداد انجام شود.زیرا هر کدام از آفت های این درخت متفاوت هستند و عملکرد متفاوتی را برای از بین بردن درخت پیش می‌گیرند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

این درخت قادر به محصول دهی تا 75 تن در هر هکتار است.در واقع انجام تعدادی از مراقبت های خاص کشاورزی ،موجب دریافت بیشترین عملکرد از درخت هلو زعفرانی پیش رس میشود.عملیاتی مانند هرس کردن در اواخر اسفند تا اوایل بهار در افزایش باردهی این درخت بسیار موثر است.

شروع محصول دهی

این درخت در اواخر تیر و در سال سوم یا چهارم شروع به محصول دهی میکند.همانطور که میدانید هلو میوه ای آبدار است.و آب شیرین آن در گرمای تابستان انرژی بخش و شاداب کننده است.بنابراین برای دریافت محصولات با کیفیت،در تیر ماه میزان آبدهی درختان هلو زعفرانی پیش رس را دوچندان کنید.

رقم گرده افشان

نهال هلو زعفرانی پیش رس نهالی خودباور نیست.در نتیجه برای گل دهی به اهرمی جهت بارور شدن نیاز دارد.به همین منظور در هنگام خرید نهال هلو زعفرانی پیش رس،نهال هایی برای گرده افشانی تهیه کنید.درختانی مانند سیب یا گلابی برای گرده افشانی درختان هلو بسیار مناسب می‌باشند.

مدت آبیاری

با اینکه این درختان علاقه بسیار زیادی به آب دارند،آبدهی زیاد برای آنها مضر است.در واقع میانه روی در این نوع از درختان بهترین روش برای آبیاری است.زیرا از جهتی آبیاری کم موجب ریز و نامرغوب شدن محصولات و از جهتی دیگر آبیاری زیاد و بی رویه موجب فاسد شدن میوه ی آنها می‌شود.

زمان گلدهی

زمان گلدهی این نهال کاملا به میزان دریافت نیاز سرمایی بستگی دارد.نهال هلو زعفرانی پیش رس پس از قرار گیری بین 500 تا 1000 ساعت در دمای کمتر از 7 درجه شروع به شکوفایی میکند.پس از گذر از دوره ی سرمایی،نهال هلو زعفرانی پیش رس تا 10 روز گلدهی دارد.

جمع بندی

نهالستان غرب نهالستانی جامع است که به فروش انواع نهال ها میپردازد.در این نهالستان انواع نهال ها به همراه شناسنامه ی سلامت ارائه میشود.چیزی که موجب متمایزی نهالستان غرب نهال با سایر نهالستان ها شده است،صداقت و تخصص تیم حرفه ای غرب نهال میباشد.


ارقام دیگر نهال هلو