پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال هلو رد هاون

نهال هلو رد هاون

اگر به دنبال خرید نهالی با سود اقتصادی بالا، دارای مقاومت مناسب و پربار هستید، توصیه غرب نهال به شما خرید نهال هلو رد هاون است‌. این نهال مقاوم هلو، مقاومت مناسبی در برابر سرمای بهاره دارد‌ و مرغوبیت هلوهای آن باعث شده است تا طرفداران مخصوص خود را داشته باشد. میوه‌های حاصل از این نهال در طیف متوسط تا درشت قرار می‌گیرند. بدون شک سرمایه گذاری در زمینه تولید انبوه هلو سود خوبی را در اختیار کشاورزان قرار می‌دهد.

جهت خرید نهال هلو رد هاون کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال هلو رد هاون کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال هلو رد هاون نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

اگر به دنبال خرید نهالی با سود اقتصادی بالا، دارای مقاومت مناسب و پربار هستید، توصیه غرب نهال به شما خرید نهال هلو رد هاون است‌. این نهال مقاوم هلو، مقاومت مناسبی در برابر سرمای بهاره دارد‌ و مرغوبیت هلوهای آن باعث شده است تا طرفداران مخصوص خود را داشته باشد. میوه‌های حاصل از این نهال در طیف متوسط تا درشت قرار می‌گیرند. بدون شک سرمایه گذاری در زمینه تولید انبوه هلو سود خوبی را در اختیار کشاورزان قرار می‌دهد.

در مجموعه نهالستان غرب نهال، به بررسی مشخصات و نهال هلو رد هاون می پردازیم و نکات مهمی را در زمینه پرورش و نگهداری از درخت هلو رد هاون، در اختیار شما قرار میدهیم. اگر پاسخ سوالات خود را در این مقاله پیدا نکردید، می‌توانید به طور رایگان و مستقیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خصوصیات نهال هلو رد هاون

اگر به دنبال تولید زیاد محصول با کیفیت هستید، هرس سالانه را فراموش نکنید؛ انجام عمل هرس سبب بهبود کیفیت تولید محصول می‌شود. این نهال زود گل مقاومت مطلوبی در مقابل آفات و بیماری ها دارد؛ اما برخی موارد نیز سلامت درخت را به خطر می اندازد. در ادامه تمام بیماری ها و راه های جلوگیری و درمان آنها را بررسی خواهیم نمود.

درخت هلو رد هاون قابلیت خود‌باروری دارد؛ لذا دردسرهای مربوط به گرده افشان‌ها را نخواهد داشت. خاک‌های لومی رسی برای افزایش کیفیت رشد گیاه بسیار مطلوب است. برای کاشت این نهال یک چالگود به ارتفاع ۱۰۰ تا ۱۵۰ سانتی متر حفر کنید و پس از جای گذاری نهال و خاک ریزی، خاک را به آرامی در اطراف نهال بفشارید.

مشخصات درخت هلو رد هاون

نهال محبوب رد هون پاجوش نمی‌دهد؛ مقاومت این نهال نسبت به سرما و گرما مطلوب است. البته این نهال، مانند هر نهال دیگر نیازهای سرمایی خاصی دارد. در ادامه این مقاله به طور مفصل در رابطه با ویژگی‌های سرمایی صحبت میکنیم.

اگر می‌خواهید یک نهالستان احداث کنید و سود خوبی را از فروش و یا صادرات هلو به دست بیاورید، این نوع نهال انتخاب خوب و مناسبی است.

کشور سازنده

آمریکا اولین تولید کننده نهال هلو رد هاون است؛ اما کیفیت مطلوب میوه‌های این نهال، سبب محبوبیت آن در سر تا سر جهان شد. در اقصی نقاط کشور ایران نیز این محصول مورد کشت قرار می‌گیرد.

فاصله کاشت درخت هلو رد هاون

رعایت حد استاندارد فاصله نهال‌ها از تداخل ریشه و اجزای درختان، در هنگام بلوغ جلوگیری می‌کند. همچنین با رعایت حد استاندارد فاصله کاشت، از رسیدن نور کافی به تمام بخش‌های نهال مطمئن میشویم. بهتر است درختان این نوع هلو را با فاصله ۵*۵ متر از یکدیگر کشت کنید؛ بدین ترتیب، باغ زیباتری خواهید داشت.

شکل میوه

شکل جذاب این هلوها تاثیر مستقیمی بر روی سهولت فروش آن دارد. این هلوها رنگ قرمز روشن جذابی دارند و به صورت هسته جدا تولید و عرضه می‌شوند. هلوی رد هاون از نظر اندازه و سایز نیز در دسته هلوهای متوسط قرار می‌گیرد.

حداکثر ارتفاع

از آنجایی که سرعت رشد درخت هلو رد هاون مناسب است؛ این نهال پس از مدتی به ارتفاع حدود ۳.۵ تا ۴.۵ متر می‌رسد و چون تاج درخت ابعاد مناسبی دارد، در دسته درختان سایه گستر قرار می‌گیرد.

نیاز سرمایی

هر درختی برای خروج از خواب زمستانه نیاز به مدت زمان مشخصی سرما دارد. درخت رد هاون بعد از ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ ساعت قرار گرفتن در معرض هوای سرد زیر ۷ درجه سانتی‌گراد، از خواب زمستانی برمی‌خیزد. لازم به ذکر است گرمای هوای تابستان نیز بر روی کیفیت میوه‌ها تاثیر مناسبی دارد.

عمر اقتصادی

این نوع نهال هلو تا حدود ۱۵ الی ۲۰ سال محصول مرغوب و با کیفیت تولید می‌کند. البته شرایط محیطی و نوع مراقبت‌های باغداران، تاثیر بالایی بر روی طول عمر درختان خواهد داشت.

وزن میوه

هر دانه میوه حاصل از درخت هلوی رد هاون وزنی بالغ بر ۱۵۰ تا ۲۰۰ گرم دارد. حجم و ابعاد مناسب میوه در افزایش رغبت باغداران به خرید نهال هلو رد هاون تاثیر بالایی دارد.

ارتفاع از سطح دریا

رعایت ارتفاع مناسب در کاشت برخی از نهال‌های میوه برای افزایش کیفیت و میزان محصولات الزام آور می‌باشد. خوب است بدانید که برخی نهال‌ها نیز در این زمینه محدودیتی ندارند؛ اما برخی دیگر تنها در دامنه خاصی از ارتفاع، قابلیت رشد دارند.

مقاومت در برابر آفات

انواع درختان هلو در برابر بیماری‌های گوناگون آسیب پذیر هستند؛ اما مقاومت درخت هلو رد هاون در برابر بیماری‌ها مناسب است. این گونه در برابر بیماری پیچ خوردگی برگ‌های درخت مقاومت خوبی دارد؛ اما ممکن است به بیماری لب شتری مبتلا شود. در هنگام ابتلای نهال به بیماری‌های گوناگون، سمپاشی اصولی را فراموش نکنید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

به طور متوسط هر درخت هلو رد هاون حدود ۳۰ کیلو گرم هلو مرغوب و با کیفیت تولید می‌کند‌؛ لذا از نظر بازده اقتصادی مساعد است.

شروع محصول دهی

زمان شروع باردهی هر نهال میوه‌ای، به ژنتیک گیاهان و شرایط محیطی مختلفی وابسته است‌. اگر خاک مناسب موجود باشد و آبیاری کافی صورت بگیرد، باردهی نیز سریع‌تر صورت می‌گیرد. به طور کلی نهال هلو رد هاون سه تا پنج سال پس از کاشت به بار می‌نشیند.

قدرت رشد درخت

قدرت رشد درخت هلو رد هاون متوسط است. همانطور که اشاره کردیم، این نهال پس از حدود ۵ سال به بار می‌نشیند و از نظر ارتفاع نیز در دسته درختان متوسط قامت قرار دارد.

رقم گرده افشان

گیاهانی نظیر رد هاون که دارای پرچم و مادگی هستند، قادر به خودباروری هستند و نیازی به گرده افشان‌ها نخواهند داشت.

پایه درخت هلو رد هاون

با فن کشت پیوندی می‌توان درختانی با خصوصیات مطلوب به وجود آورد. برای ساخت این درخت نیز از درخت GN استفاده شده است.

زمان گلدهی درخت هلو رد هاون

خوب است بدانید که درخت هلو رد هاون، حدودا در اواسط فروردین و به مدت ده روز، روند گل دهی خود را انجام می‌دهد.

مدت آبیاری

ریشه‌های درخت هلو نیاز به تهویه مناسب دارند؛ به همین دلیل توصیه می‌شود که در خاک های متخلخل کشت شود و در شرایط غرقابی قرار نگیرد. گفته شده که برای آبیاری، تنها مرطوب کردن پای درختان کافی است؛ پس، از آبیاری بیش از حد نهال میوه خودداری کنید.

قیمت نهال هلو رد هاون

اگر قصد خرید نهال هلو رد هاون را دارید، خوب است بدانید که هنگام خرید، به کیفیت و مرغوبیت کالا توجه ویژه کنید. اگر قیمت این نهال هم مناسب باشد، این خود یک شروع خوب برای یک باغداری حرفه‌ای است. برای تهیه این نهال، فروشگاه‌های زیادی در سطح کشور وجود دارند؛ وقتی می‌توانید این محصول را هم با کیفیت و هم با قیمت عمده، از یک نهالستان معتبر خریداری کنید، پس در اقدامتان شک نکنید.


ارقام دیگر نهال هلو