پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال هلو پاییزه

نهال هلو پاییزه

نهال هلو پاییزه جزو بهترین نژادهای هلو است که گوشت میوه به هسته چسبیده و بسیار آبدار و شیرین است. مناسب کمپوت، آبمیوه و تازه خوری است. علاوه بر این، پوست آن نیز به گوشت چسبیده و طعمی بسیار عالی دارد. بسیاری از باغداران به دلیل ماندگاری بالای میوه ها بر روی درخت و محصول دهی دو برابر این رقم را برای کاشت در باغ انتخاب می کنند. شما می توانید خرید نهال هلو پاییزه را با بهترین کیفیت از نهالستان غرب نهال انجام دهید.

جهت خرید نهال هلو هلو پاییزه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال هلو هلو پاییزه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال هلو هلو پاییزه نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

نهال هلو پاییزه جزو بهترین نژادهای هلو است که گوشت میوه به هسته چسبیده و بسیار آبدار و شیرین است. مناسب کمپوت، آبمیوه و تازه خوری است. علاوه بر این، پوست آن نیز به گوشت چسبیده و طعمی بسیار عالی دارد. بسیاری از باغداران به دلیل ماندگاری بالای میوه ها بر روی درخت و محصول دهی دو برابر این رقم را برای کاشت در باغ انتخاب می کنند. شما می توانید خرید نهال هلو پاییزه را با بهترین کیفیت از نهالستان غرب نهال انجام دهید.

کشور سازنده

کشور سازنده نهال هلو پاییزه ، ایران است و پس از آن به کشورهای دیگر راه یافته است. منشا این هلو استان اردبیل و شهر مشکین شهر می باشد و بسیاری از باغات هلو پاییزه در این استان قرار دارند. اما با اینحال خرید نهال هلو پاییزه در بسیاری از شهرهای کشور با اقلیم های مختلف رواج دارد.

پایه

بهترین پایه نهال هلو پاییزه gn15 است که در صورت استفاده عمر درخت بالاتر رفته و در حدود 20 سال صرفه اقتصادی دارد. با این پایه میوه های باکیفیت تر و درشت تری را خواهید داشت که طعم و مزه مطلوب تری را به شما می دهند.

مشخصات نهال هلو پاییزه

با خرید نهال هلو پاییزه که به آن هلو تبریزی هم گفته می شود باردهی بسیار خوب خواهد بود و دو برابر دیگر ارقام ، محصول در اختیار باغداران قرار می دهد. میوه ها درشت و گرد هستند و رنگ آن قرمز با زمینه سفید است. حداقل وزن هر میوه 150 گرم می باشد. درخت دارای استحکام بالایی است و گسترده و قوی می باشد.برگ ها باریک و به سمت بیرون خمیده هستند و قطر تنه درخت نسبتا نازک است.

به دلیل گستردگی و حجم زیاد بسیاری از باغداران از آن برای پر کردن قسمت های خالی باغ استفاده می کنند.

فاصله کاشت

برای نتیجه گیری بهتر فواصل کاشت را 3 در 4 متر در نظر بگیرید. این فاصله بهترین اندازه برای کاشت نهال هلو پاییزه است و باعث اکسیژن رسانی بهتر به برگ ها و درختان می شود.

حداکثر ارتفاع درخت

درخت هلو پاییزه ارتفاع کمی دارد که این امر برداشت محصول را برای باغداران راحتتر کرده است. ارتفاع درخت هلو پاییزه حداکثر 3 الی 4 متر است . در صورت خرید نهال هلو پاییزه باید به صورت منظم و از آن مراقبت نمایید تا رشد لازم را داشته باشد. با اینکار ارتفاع درخت می تواند بیشتر هم باشد.

نیاز سرمایی

نهال هلو پاییزه می تواند سرمای 21- الی 25- درجه سانتیگراد را تحمل کند. برای رشد بهتر نیاز است که این درختان در یک دوره سرمای ویژه قرار بگیرند. نهال هلو پاییزه در طول سال به 400 الی 1000 ساعت سرمای 7- درجه نیاز دارد.

عمر اقتصادی

این درختان عمر اقتصادی کمی دارند و 12 الی 15 سال عمر می کنند. اما در صورت انجام مداوم مراقبت های مخصوص مثل هرس به موقع و استفاده از کود و آبیاری مناسب می توانند 20 الی 25سال عمر داشته باشند.

وزن میوه

وزن هر یک عدد میوه 150 گرم است که این رقم دو برابر هلوهای معمولی ست. درست است که نهال هلو پاییزه دیر گل است و دیرتر محصول می دهد اما فراوانی محصول و وزن هر میوه می تواند صرفه اقتصادی بالایی برای کشاورزان در خرید نهال هلو پاییزه داشته باشد. در هر یک اصله درخت می توانید انتظار حداقل 70 کیلو هلو پاییزه را داشته باشید.

ارتفاع از سطح دریا

بهترین مکان برای کاشت هلو پاییزه مناطق معتدل و نیمه گرمسیری است. در شهرهای مختلفی این نهال را پرورش می دهند اما بهترین ارتفاع از سطح دریا 2000 متر است و شهرهایی که این ارتفاع را دارند نتیجه مطلوب تری را دریافت خواهند کرد.

مقاومت در برابر آفات

درخت هلو پاییزه علاوه بر اینکه در شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت بالایی دارد، در برابر آفات نیز مقاوم بوده و تحمل بالایی را از خود نشان داده است. اما در صورت عدم مراقبت صحیح و انجام ندادن هرس های به موقع و آبیاری نامناسب آفاتی چون سوسک چوب خوار می توانند آن را تهدید کنند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

با خرید نهال هلو پاییزه این درخت نسبت به دیگر ارقام هلو محصول بیشتری تولید می کند و وزن هلوها اغلب درشت و بزرگ هستند. در طول عمر اقتصادی یعنی زمانیکه بیشترین محصول را می دهد می توان در هر هکتار 100 تن هلو برداشت کرد.

شروع محصول دهی

أواسط شهریور ماه و از سال دوم کاشت قابلیت بهره دهی دارد. این نهال دیررس بوده اما پس از رسیدن محصول فراوانی دارد و بسیار پربار است.

رقم گرده افشان

خرید نهال هلو پاییزه به خرید رقم گرده افشان نیازی ندارد و خودبارور است. در این نهال به کاشت ارقام گرده افشان در اطراف باغ احتیاج نیست و درختان با شروع فصل بهار خود به خود شروع به گرده افشانی می کنند.

مدت آبیاری

درخت هلو پاییزه نیاز نسبتا بالایی به آبیاری دارد و حتما باید پس از خرید نهال هلو پاییزه نسبت به آبیاری آن مخصوصا در خاک های شنی و سبک اقدامات لازم را انجام دهید. در دوره های آخر رشد ، درخت بیشترین نیاز را به آب دارد. ریشه های هلو به آبیاری غرقابی حساس هستند. پس حتی الامکان سعی کنید از آبیاری بی رویه و بیشتر از میزان لازم خودداری کنید.

زمان گلدهی

نهال هلو پاییزه دیرگل است و زمان گلدهی أواسط فروردین ماه می باشد. حداقل 10 روز زمان لازم است تا دوره گل دهی تکمیل شود. در صورت دیررس بودن سرما در بهار گل های درخت هلو پاییزه آسیب می بینند.

جمع بندی

یکی از بهترین روش ها برای داشتن باغی سالم و برداشت میوه های با کیفیت و مطلوب خرید نهال هلو پاییزه از مراکز معتبر فروش نهال است. حتما دقت کنید که نهال ها شناسنامه سلامت داشته باشند و نهالستان نیز دارای مجوزات مربوطه از وزارت بهداشت و جهاد کشاورزی باشد.

نهالستان غرب نهال با مدیریت آقای رضا داداشی یکی از بهترین و معتبرترین نهالستان ها در سراسر کشور است . ما در این نهالستان أنواع ارقام را با کیفیتی مطلوب و همرا هبا شناسنامه سلامت در اختیار شما قرار می دهیم. شما می تواید در هر مرحله از احداث باغ هلو پاییزه یا هر باغ دیگری از کارشناسان باتجربه و آموزش دیده ما کاملا رایگان مشاوره بگیرید و بهترین شرایط را در باغ خود به وجود آورید.


ارقام دیگر نهال هلو