پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال هلو انجیری خونی

نهال هلو انجیری خونی

خرید نهال هلو انجیری خونی به دلیل رنگ قرمز رنگ میوه آن از محبوبیت بسیار زیادی در بین مشتریان و کشاورزان برخوردار است. این نهال در مناطق معتدل و گرمسیر رشد بسیار مطلوبی دارد و میوه آن در اوایل تیرماه به عمل می آید. پربار بودن و طعم بسیار شیرین و آبدار آن باعث شده تا مشتریان بسیاری داشته باشد.

جهت خرید نهال هلو انجیری خونی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال هلو انجیری خونی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال هلو انجیری خونی نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

خرید نهال هلو انجیری خونی به دلیل رنگ قرمز رنگ میوه آن از محبوبیت بسیار زیادی در بین مشتریان و کشاورزان برخوردار است. این نهال در مناطق معتدل و گرمسیر رشد بسیار مطلوبی دارد و میوه آن در اوایل تیرماه به عمل می آید. پربار بودن و طعم بسیار شیرین و آبدار آن باعث شده تا مشتریان بسیاری داشته باشد.

کشور سازنده

چین کشور سازنده هلو انجیری خونی است و بیشترین سهم از تولید و صادرات این نوع هلو را در جهان دارد.

چین در حال حاضر دارای 63 درصد از سطح زیرکشت هلو و 32 درصد از کل تولید هلو در کل جهان است. بیشترین مقدار هلو انجیری خونی از چین به جنوب شرق آسیا صادر می شود و محصولات فرآوری شده در اروپا و آمریکا به بازار عرضه می شود. از آنجایی که چین عضو سازمان تجارت جهانی (WTO) است، صادرات هلو و خرید نهال هلو انجیری خونی احتمالاً در آینده افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

پایه

در اغلب موارد کاشت هلو انجیری خونی از طریق بذر سبب ناهمگونی ارقام می شود و درختان پرورش یافته در نهایت شبیه به هم نمی شوند. بنابراین بهتر است به جای پایه بذری از پایه رویشی برای تکثیر این میوه استفاده کرد. بهترین پایه های رویشی برای این نرقم هلو شفتالو و آلوچه است. این پایه ها بهترین نتیجه را برای هلو انجیری خونی در بر دارند.

مشخصات نهال هلو انجیری خونی

خرید نهال هلو انجیری خونی یک رقم تجاری و مناسب برای احداث باغ است. در تابستان میوه ها می رسند و محصول پربار و زودرسی دارد. نهال ها را می توان پیش از کاشت در یخچال به مدت 40 روز نگاه داشت. نهال هلو انجیری خونی حداقل 25 و حداکثر 35 درجه دما را تحمل می کند. بنابراین در برابر سرما مقاومت خوبی ندارد و بیشتر مناسب مناطق معتدل و گرمسیری است.

فاصله کاشت

هر باغی برای رشد و تولید میوه و گیاهان به فضای مشخصی برای کاشت هر نهال خود نیاز دارد. برخی از گیاهان، مثل هویج به فضای کمی در هر جهت نیاز دارند، در حالی که برخی دیگر مانند کدو تنبل به چند متر فضا نیاز دارند تا در آن خوب رشد کنند. وقتی صحبت از فاصله کاشت گیاهان برای رشد بهینه در خرید نهال هلو انجیری خونی می‌شود باید در این امر دقت کافی بعمل آید تا رشد خوب و مطلوبی را در درختان شاهد باشیم. در هلو انجیری خونی سیستم کاشت این درخت مربعی و ابعاد آن 4 در 4 متر است.

حداکثر ارتفاع درخت

درختان هلو ارتفاعات مختلف و گوناگونی دارند. اما چیزی که در همه آنها مشترک است ارتفاع کم در ارقام آن است. درخت هلو انجیری خونی نیز ارتفاعی بین 2 تا 3.5 متر پس از به بلوغ رسیدن درخت دارد. این امر یکی از خصوصیات مورد پسند باغداران برای خرید نهال هلو انجیری خونی است که برداشت محصول را تسهیل کرده و نیازی به بالارفتن از درخت یا استفاده از ماشین آلات وجود ندارد.

نیاز سرمایی

هر درختی برای استحکام بیشتر و مقاومت در برابر سرما و گرما نیاز مبرم به قرار گرفتن در سرمای زیر7 درجه دارد. نهال هلو انجیری خونی نیز از این امر مستثنی نیست و سالیانه به 0 تا 700 ساعت سرما نیاز دارد. این امر در کیفیت میوه ها و اطمینان از جوانه زنی و گل دادن درخت نیز تاثیر بسزایی دارد.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی درختان هلو انجیری خونی پس از بلوغ 15 تا 20 سال است که برای یک درخت میوه عمر مناسبی است. به همین دلیل خرید نهال هلو انجیری خونی جزو ارقام تجاری به حساب می آید.

خصوصیات میوه

میوه این درخت قرمز رنگ ، آبدار و بسیار شیرین است. گوشت میوه نیز قرمز و زرد و هسته از گوشته جداست. رنگ قرمز این میوه آن را بسیار مشتری پسند نموده و در بازار طرفداران بسیاری دارد.

ارتفاع از سطح دریا

ارتفاع از سطح دریا معیار بسیار مناسبی برای تشخیص مساعد بودن آب و هوای یک شهر برای کاشت درخت است. در بسیاری از موارد پایین بودن ارتفاع از سطح دریا سبب کاهش دما و بالا بودن آن سبب افزایش دما در منطقه مورد نظر می شود. بهترین ارتفاع برای خرید نهال هلو انجیری خونی 0 تا 3000 متر از سطح دریاست که بهتر است در این ارتفاع اقدام به احداث باغ هلو انجیری خونی نمایید.

مقاومت در برابر آفات

مقاومت کم این رقم باعث شده است که آفات و بیماری هایی در آن به وجود بیایند و ادامه رشد درخت را با مشکل مواجه کنند. اما با مراقبت های مناسب مثل آبیاری منظم، هرس سالیانه و کوددهی هیچگونه خطری آن را تهدید نمی کند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

با خرید نهال هلو انجیری خونی می توان انتظار 80 تا 90 تن در هر هکتار از باغ خود را به صورت سالیانه داشته باشید. این نهال بسیار پربازده و پربار است و همه انتظارات کشاورزان را از یک رقم تجاری برآورده می کند.

شروع محصول دهی

2 الی 3 سال بعد از کاشت و خرید نهال هلو انجیری خونی محصول دهی آن آغاز می شود. این نهال در أواخر تیرماه شروع به باردهی می نماید و به مدت 1 ماه می تواند در انبار و سردخانه نگهداری می شود.

رقم گرده افشان

بسیاری ار ارقام درختان میوه نیاز به گرده افشانی دارند و حتی در برخی از این ارقام کشاورزان برای گرده افشانی بهتر زنبور عسل از عسلداران اجاره می کنند. در برخی دیگر نیز با کاشت درختان گرده افشان در اطراف باغ این عمل را تسریع می کنند. اما هلو انجیری خونی خودبارور است و نیازی به رقم گرده افشان ندارد.

مدت آبیاری

برای نتیجه دهی مطلوب و کیفیت مناسب پس از خرید نهال هلو انجیری خونی روزانه به میزان 25 الی 200 لیتر آن را آبیاری نمایید. البته در سال اول کاشت این درختان نیاز بیشتری به آبیاری دارند.

زمان گلدهی

نهال هلو انجیری خونی بسیار زود گل است و شکوفه های آن به رنگ صورتی روشن هستند. این شکوفه ها در اوایل بهار در می آیند و پس از مدتی تبدیل به میوه می شوند.

نتیجه گیری

نهالستان غرب نهال با مدیریت جناب آقای رضا داداشی بهترین نهال های هلو را همراه با شناسنامه و با بهترین کیفیت تولید می نماید. خرید نهال هلو انجیری خونی را با ما تجربه کنید تا تفاوت را إحساس کنید. با این نهال ها دیگر نگران آفات و بیماری ها نباشید . زیرا نهال هلو انجیری خونی سالم و در شرایط بهداشتی رشد می کند و به دست شما می رسد. جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید و از کارشناسان با تجربه ما در غرب نهال کمک بخواهید.


ارقام دیگر نهال هلو