پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال هلو انجیری پلنگی

نهال هلو انجیری پلنگی

نهال هلو انجیری پلنگی به دلیل خوش طعم بودن و کیفیت بالای میوه از محبوبیت خاصی برخوردار است. این درخت یک درخت پیوندی است و باردهی بالایی در فصل برداشت محصول دارد. بهترین اقلیم برای کاشت نهال اقلیم های گرمسیری است و بالا بودن دما به سودآوری بیشتر محصول کمک می کند.

جهت خرید نهال هلو انجیری پلنگی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال هلو انجیری پلنگی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال هلو انجیری پلنگی نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

نهال هلو انجیری پلنگی به دلیل خوش طعم بودن و کیفیت بالای میوه از محبوبیت خاصی برخوردار است. این درخت یک درخت پیوندی است و باردهی بالایی در فصل برداشت محصول دارد. بهترین اقلیم برای کاشت نهال اقلیم های گرمسیری است و بالا بودن دما به سودآوری بیشتر محصول کمک می کند. برای خرید نهال هلو انجیری پلنگی با ما تماس بگیرید و بهترین ها را دریافت کنید.

کشور سازنده

چین کشوری بزرگ و جزو 10 کشور تولیدکننده میوه و سبزیجات در جهان است. این کشور به طور خاص تولیدکننده هلو انجیری پلنگی بوده و سالانه هزاران تن به سراسر جهان عرضه می دارد. خرید نهال هلو انجیری پلنگی در کشور ایران رواج داشته و کاشت آن در باغ های ایران انجام می شود.

پایه

از دیرباز برای عمل تکثیر و پیوند از نهال های بذری به عنوان پایه استفاده می شود. عمل پیوند زدن نهال به عنوان یک راه ازدیاد غیرجنسی برای بیشتر شدن و استحکام ارقام مختلف درخت بکار می رود. در نهال هلو انجیری پلنگی نیز به دلیل عمر کوتاهی که دارد از این روش استفاده می شود. برای اینکار کشاورزان اغلب از نهال آلو وحشی و شفتالو به عنوان رقم پایه استفاده می کنند.

مشخصات نهال هلو انجیری پلنگی

در هنگام خرید نهال هلو انجیری پلنگی ، این نهال برگ های پربار و به شکل باریک و نیزه ای دارد . شکوفه های نهال در اوایل فصل بهار می شکفند و رنگی مایل به صورتی دارند. این نهال برای رشد خوب و مطلوب به آبیاری مناسب نیاز دارد. در غیر اینصورت میوه ها آبدار و شیرین نخواهند شد.

فاصله کاشت

سیستم کاشت برای نهال هلو انجیری مربعی 3 در 3 متر است. زهکشی مناسب نیز به عمل رشد ریشه و میوه ها کمک شایانی می کند. بهتر است این نهال در شرایط آب و هوایی گرمسیری و معتدل کاشته شود اما مقاومت خوبی در برابر سرما هم دارد. در صورت کاشت در مناطق سردسیر بهتر است در أواخر زمستان و اسفندماه این کار را انجام دهید. بهترین خاک برای کاشت نهال هلو انجیری پلنگی خاک های شنی و خاک رس است.

حداکثر ارتفاع درخت

این درخت نیز مثل دیگر ارقام هلو ارتفاع کوتاهی دارد. درخت هلو انجیری پلنگی 4 تا 7 متر رشد می کند و در صورت وجود نور مناسب این ارتفاع بیشتر نیز خواهد شد. یکی از فاکتورهای مهم برای رشد ارتفاع پس از خرید نهال هلو انجیری پلنگی تابش نور خورشید است. بسیاری از کشاورزان با هرس به موقع و صحیح ارتفاع درختان هلو انجیری پلنگی را کنترل می کنند تا در زمان برداشت محصول به راحتی هلوها را برداشت نمایند.

نیاز سرمایی

نیاز سرمایی به دوره ای گفته می شود که همه درختان برای گل دهی و رویش جوانه ها به آن نیاز دارند. این دوره تضمینی برای کیفیت مطلوب زندگی درخت است. در درختان هلو انجیری پلنگی حداقل 0 تا 800 ساعت سرمای منفی 7 درجه به طور سالیانه مورد نیاز است.

معرفی نهال گردو

انتخاب درست رقم گردوی سازگار میزان سودآوری باغ نسبت مستقیم

عمر اقتصادی

بین خرید نهال هلو انجیری پلنگی تا کهنسالی و مرگ درخت 50 الی 70 سال طول می کشد. اما همه این 70 سال به محصول دهی درخت اختصاص ندارد. عمر اقتصادی درخت عبارتست از دوره ای که با اوج باردهی درخت همراه است. درخت هلو انجیری پلنگی 10 الی 12 سال عمر اقتصادی دارد و از سال دوم کاشت شروع به بتردهی می کند.

خصوصیات میوه

میوه درخت هلو انجیری پلنگی همانطور که از نامش پیداست به شکل انجیر است. رنگ هلوها زرد با خال های قرمز است و پوست میوه کرک دار و لطیف با طعم آبدار و شیرین است.

ارتفاع از سطح دریا

در اقلیم های مختلف آب و هوایی ارتفاع از سطح دریا نقش موثری در دمای هوا دارد. به عنوان مثال هر 1000 متر افزیش ارتفاع از سطح دریا می تواند 6 درجه کاهش دما برای آن منطقه به همراه داشته باشد. بهترین ارتفاع از سطح دریا برای خرید نهال هلو انجیری پلنگی 0 تا 3000 متر است.

مقاومت در برابر آفات

این رقم از هلو مقاومت کمی در برابر آفات داشته و ممکن است در صورت عدم مراقبت های لازم دچار آفت و بیماری شود. بهترین راه برای جلوگیری از این امر خرید نهال سالم و شناسنامه دار از مراکز معتبر است. راه دوم هرس درختان در زمستان و کوددهی مناسب است.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

این میوه عملکرد خوبی دارد و در فصل برداشت پربار و اقتصادی است. در دوره اوج محصول دهی درخت میتوان سالیانه انتظار 10 الی 40 تن در هر هکتار را از درختان داشت.

شروع محصول دهی

کشاورزان هلو در اوایل پاییز و أواخر تابستان شروع به برداشت محصول از درختان می کنند. این درختان میان رس هستند و ماندگاری خوبی بر روی درختان دارند. مطلوب بودن شرایط آب و هوایی، شیوه آبیاری و مدیریت مناسب باغ پس از خرید نهال هلو انجیری پلنگی می تواند بر روی کیفیت محصول تاثیر بسزایی بگذارد.

رقم گرده افشان

بسیاری از درختان برای تولید مثل و گرده افشانی نیاز به کاشت تعدادی رقم گرده افشان ر اطراف باغ دارند. اما نهال هلو پپلنگی انجیری خودبارور است و نیازی به رقم گرده افشان ندارد. یعنی یک درخت هم نر و هم ماده است و قادر است به تنهایی خود را بارور کند.

مدت آبیاری

درخت هلو انجیری پلنگی نیاز مبرم به آبیاری دارد تا میوه های شیرین و خوش طعمی را به بار بیاورد. هفته ای 10 لیتر آبیاری برای این درخت لازم است. بهتر است از آبیاری قطره ای استفاده شود و خاک به طور دائم خیس نباشد.

زمان گلدهی

نهال هلو انجیری پلنگی میان گل است و در اوایل فروردین ماه درختان شروع به گلدهی می کنند. برای اطمینان از گلدهی دوره سرمایی را فراموش نکنید.

جمع بندی

نهالستان غرب نهال با مدیریت آقای رضا داداشی باکیفیت ترین و بهترین نهال های هلو انجیری پلنگی را به همراه شناسنامه سلامت محصول به شما عرضه می دارد. خرید نهال هلو انجیری پلنگی را با ما تجربه کنید تا تفاوت را با دیگران إحساس کنید. این نهالستان آمادگی دارد تا قبل از احداث باغ هلو انجیری پلنگی به شما عزیزان مشاوره های لازم را به صورت کاملا رایگان انجام دهد. با ما تماس بگیرید و خدمات ما را دریافت کنید.


ارقام دیگر نهال هلو