پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال هلو انجیری عسلی

نهال هلو انجیری عسلی

خرید نهال هلو انجیری عسلی در تهالستان غرب نهال بهترین انتخاب برای شماست. این نهال ها حداقل نیاز سرمایی را دارند و در آب و هوای معتدل بهترین رشد و بهره وری اقتصادی را خواهند داشت. هلو انجیری عسلی طعمی شیرین و آبدار و رنگی عسلی مانند دارد که آن را بسیار مشتری پسند و بازاری کرده است.

جهت خرید نهال هلو انجیری عسلی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال هلو انجیری عسلی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال هلو انجیری عسلی نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

خرید نهال هلو انجیری عسلی در تهالستان غرب نهال بهترین انتخاب برای شماست. این نهال ها حداقل نیاز سرمایی را دارند و در آب و هوای معتدل بهترین رشد و بهره وری اقتصادی را خواهند داشت. هلو انجیری عسلی طعمی شیرین و آبدار و رنگی عسلی مانند دارد که آن را بسیار مشتری پسند و بازاری کرده است.

کشور سازنده

منشأ هلو انجیری عسلی کشور چین است. این هلو زمانی کمیاب به نظر می رسید و فقط در شیک ترین خواربارفروشی های چین فروخته می شد. هلوهای انجیری اصلاً حاصل اصلاح ژنتیکی نیستند. آنها نوادگان هلوهای وحشی پان تائو از چین هستند که تقریباً 150 سال پیش به کشورهای دنیا معرفی شدند. این هلوها بسیار شیرین و آبدار هستند و خرید نهال هلو انجیری عسلی بازار بسیار گسترده ای در همه جای دنیا دارد.

پایه

نهال هایی که از طریق پیوندی تهیه می شوند در برابر سرمای بهاره مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند. همچنین در مقابل آفات و بیماری ها مقاومت بیشتری نسبت به پایه ای بذری و سنتی دارند. پس از خرید نهال هلو انجیری عسلی در پیوند این نهال از پایه شفتالو استفاده می شود. این روش بهترین بازدهی را دارد و کشاورزان توانایی ایجاد باغی یکدست و سالم از یک رقم خاص را دارند.

مشخصات نهال هلو انجیری عسلی

برگ های نهال هلو انجیری عسلی باریک و نوک تیز هستند. شرایط آب و هوایی خاص در شهرهای مختلف باعث شده است که مزارع هلو انجیری عسلی در مناطقی متمرکز شوند که از آب و هوای معتدل زمستانی و بهاری برخوردارند، جایی که تولیدکنندگان می‌توانند گونه‌های زودرس را که نیاز کمی به سرما دارند، بکارند، بنابراین رقابت در بازار به حداقل می‌رسد.

فاصله کاشت

گذاشتن فضای مناسب بین نهال های هلو انجیری عسلی بسیار مهم است، زیرا هر نهال به مقدار مشخصی فضا برای ریشه و برگ های خود نیاز دارد تا رشد را به حداکثر برساند. نه تنها این، بلکه باقی گذاشتن فاصله کافی برای گردش هوا در اطراف به جلوگیری از گسترش بیماری ها کمک می کند، به خصوص در هوای مرطوب و گرمسیری. برای اینکار پس از خرید نهال هلو انجیری عسلی باید در بین نهال ها فاصله 3 در 3 متر را باقی بگذارید تا به نتیجه مطلوب برسید.

حداکثر ارتفاع درخت

ارتفاع این درخت ها بسیار کوتاه است و در طول عمر خود بیشتر از 1 متر رشد نمی کنند. در درختانی که رشد ارتفاع آنها زیاد است، برداشت محصول در ارتفاعات بالات ربا کمی مشکل مواجه است . اما در درخت هلو انجیری عسلی این ویژگی باعث تسهیل در امر برداشت محصول می شود.

نیاز سرمایی

در نهالستان های معتبر یک دوره مشخص از سرما را برای نهال ها در نظر می گیرند تا مقاومت آنها را در برابر شرایط مختلف جوی بالا برده و نهال ها را از آفات و بیماری ها مصون نگاه دارند. در خرید نهال هلو انجیری عسلی حداقل نیاز سرمایی را برای آن در نظر می گیرند و مدت زمان کوتاهی به این دوره نیاز دارد. این نهال ها استحکام بالایی دارند و تحمل سرما در آنها 20 الی 30 درجه است.

عمر اقتصادی

پس از خرید نهال هلو انجیری عسلی 15 الی 20 سال می توان از این درختان بهره وری اقتصادی گرفت. هرچند این بازده اقتصادی با توجه به اقلیم های مختلف، آبیاری، نحوه کوددهی و مراقبت ها تعیین می شود.

مشخصات میوه

یکی از خوشمزه ترین و آبدارترین میوه های هسته دار تابستانی هلو انجیری عسلی است. این میوه به اندازه و شکل یک دونات است و به دلیل رنگ عسلی به این نام شهرت یافته است.

هلوهای انجیری عسلی رسیده آبدار و شیرین با کمی عطر هلو هستند. مانند همه هلوها، زمانی که می رسند ، عطر خود را منتشر می کنند. این هلوها کرک دار و در برخی موارد با رنگ های قرمز ، زرد و سفید دیده می شوند.

ارتفاع از سطح دریا

سطح دریا یک سطح پایه برای اندازه گیری ارتفاع و عمق زمین های کشاورزی است. از آنجایی که دریا یک توده آبی پیوسته است، سطح آن در سراسر جهان به دنبال همان سطح است. سطح دریا در رابطه با زمین مجاور اندازه گیری می شود. درست مانند دریا، ارتفاع زمین نیز ممکن است در طول زمان افزایش یا کاهش یابد.

برای خرید نهال هلو انجیری عسلی بهترین ارتفاع از سطح دریا 0 تا 2000 متر برآورد می شود که باید اندازه گیری شود.

مقاومت در برابر آفات

در مزارع هلو انجیری عسلی آفات رایج کنه، شپشک و شته هستند. بیماری قارچی شلیل و در صورت آبیاری بیش از حد پوسیدگی ریشه و طوقه نیز از بیماری های رایج در بین این درختان هستند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

پیش‌بینی بازده و بسته‌بندی در اوایل فصل برای تولیدکنندگان و کشاورزان جهت برنامه‌ریزی و ایجاد یک برنامه منظم مفید است. عملکرد میوه تابعی از تعداد میوه در هکتار و اندازه آن میوه است. برای پیش‌بینی دقیق عملکرد، باید تخمین دقیقی از میانگین تعداد میوه در هکتار و اندازه متوسط ​​میوه داشت.

به طور میانگین عملکرد میوه هلو انجیری عسلی 10 الی 40 تن در هر هکتار است که ما این محاسبه را برای شما انجام داده ایم.

شروع محصول دهی

پس از خرید نهال هلو انجیری عسلی از سال دوم کاشت می توانید برداشت مناسبی از محصول را آغاز کنید. در أواخر تیرماه این میوه می رسد و آماده برداشت است.

رقم گرده افشان

درختان هلو انجیری عسلی خودبارور هستند و نیازی به رقم گرده افشان ندارند.

مدت آبیاری

در صورتیکه آبیاری را به میزان 10 لیتر در هفته انجام دهید دیگر نگرانی از بابت آبیاری درختان وجود نخواهد داشت.

زمان گلدهی

درختان هلو انجیری عسلی در ابتدای بهار گل های خود را شکوفا می کنند و پس از مدتی این شکوفه ها تبدیل به میوه می شود.

جمع بندی

برای نتیجه گیری بهتر از باغ هلو انجیری عسلی خود نهالستان غرب نهال را امتحان کنید. نهالستان غرب نهال با مدیریت رضا داداشی بهترین نهال ها را همراه با شناسنامه سلامت پرورش می دهد و به دست شما عزیزان می رساند. برای اطمینان از اعتبار نهالستان غرب نهال ما به رایگان مشاورات خود را در اختیار شما قرار می دهیم. در هر زمان می توانید با مشاوران باتجربه ما تماس بگیرید و کمک بخواهید.


ارقام دیگر نهال هلو