پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال هلو آلبرتا

نهال هلو آلبرتا

نهال هلو آلبرتا یکی از ارقام وارداتی هلو در ایران است که طرفداران نسبتا زیادی دارد و بدون شک یکی از بهترین انتخاب‌های باغداران، برای احداث باغ هلو خواهد بود. میوه این نهال از بازار پسندی فوق‌العاده مناسبی برخوردار است و محبوبیت خوبی را در بازار میوه ایران و جهان به دست آورده است.

جهت خرید نهال هلو آلبرتا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال هلو آلبرتا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال هلو آلبرتا نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

نهال هلو آلبرتا یکی از ارقام وارداتی هلو در ایران است که طرفداران نسبتا زیادی دارد و بدون شک یکی از بهترین انتخاب‌های باغداران، برای احداث باغ هلو خواهد بود. میوه این نهال از بازار پسندی فوق‌العاده مناسبی برخوردار است و محبوبیت خوبی را در بازار میوه ایران و جهان به دست آورده است.

در مجموعه نهالستان غرب نهال بنا داریم تا به بررسی و تحلیل مشخصات نهال هلو آلبرتا بپردازیم و اطلاعاتی را درباره روش خرید نهال هلو آلبرتا، به شما مشتریان گرامی ارائه کنیم. شما می‌توانید با روابط عمومی نهالستان غرب نهال تماس بگیرید و از مشاوره رایگان با کارشناسان این شرکت استفاده کنید.

خصوصیات نهال هلو آلبرتا

میوه درخت هلو آلبرتا یکی از خوشمزه‌ترین ارقام میو‌ه‌های هلو می‌باشد و از بازار پسندی بسیار خوب برخوردار است و در بازار میوه ایران نیز، محبوبیت نسبتا زیادی دارد. امروزه از این میوه، برای میهمانی‌های رسمی استفاده می‌شود و با ظاهر زیبایی که دارد، بدون شک جلوه خاصی به پذیرایی در مراسم خواهد داد.

این نهال در برابر سرما مقاومت بسیار زیادی دارد؛ این نهال در محیط‌ و مناطق سرد هم قادر به رشد کردن است و سرما به راحتی نمی‌تواند آسیبی را به این نهال وارد کند و یا جلوی رشد آن را بگیرد.

مشخصات درخت هلو آلبرتا

به طور کلی محصول دهی این نهال در سال سوم کاشت شروع می‌شود؛ اگر به دنبال نهالی هستید که در همان سال اول محصول دهی داشته باشد و شما نیز خیلی سریع به سود برسید، نهال هلو آلبرتا انتخاب مناسبی برای شما نخواهد بود.

به دلیل قابلیت انبار داری مناسب و حدودا 2 ماهه، این نهال یکی از مناسب‌ترین نهال‌ها برای صادرات می‌باشد و ایران نیز هر ساله این نهال را به کشورهای همسایه صادر می‌کند و از این راه سود نسبتا خوبی به دست می‌آید.

کشور سازنده

این رقم وارداتی است و بومی کشور ایران نیست؛ کشور سازنده درخت هلو آلبرتا آمریکا می‌باشد؛ اما امروزه ایران و برخی از کشورها نیز اقدام به صادرات این نهال به کشورهای دور و نزدیک می‌کنند.

فاصله کاشت درخت هلو آلبرتا

به طور کلی در اکثر منابع نوشته شده است که فاصله مناسب برای کاشت این نهال، به صورت 3 متر در 4 متر می‌باشد. رعایت فاصله کاشت مسئله بسیار مهمی است که برای رشد بهتر درخت میوه، باید مورد توجه قرار بگیرد.

شکل میوه

همانطور که در توضیحات بالا گفته شد، میوه نهال هلو آلبرتا بسیار زیبا و مهمان پسندانه است؛ پوست این میوه قرمز است و گوشتی زرد دارد و طعم آن کم نظیر است. یکی از مناسب‌ترین ارقام برای میهمانی‌ها و مجالس رسمی، همین میوه می‌باشد.

حداکثر ارتفاع

اکثر ارقام هلو از جمله درخت هلو آلبرتا، ارتفاعی بین 3 تا 5 متر خواهند داشت. ارتفاع کم یک نهال خصوصیت بدی نیست؛ چراکه موجب می‌شود برداشت محصول محصول آسان‌تر گردد.

نیاز سرمایی

نیاز سرمایی این نوع نهال هلو و دیگر نهال‌های هلو، حدود 500 تا 1000 ساعت ذکر شده است و این نهال‌ها برای بیرون آمدن از خواب زمستانه، باید به مقدار مذکور در دمای کمتر از 7 درجه سانتی‌گراد قرار بگیرند.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی درخت هلو آلبرتا و اکثر ارقام هلو، بین 15 تا 20 سال می‌باشد و این دسته از نهال‌ها از عمر اقتصادی و مفید طولانی برخوردار نیستند. شما می‌توانید به مدت 15 تا 20 سال، از ارقام هلو و شلیل محصول با کیفیت برداشت کنید و عملا بعد از این سال‌ها، برداشت محصول با کیفیت از این ارقام، با مشکل مواجه خواهد شد.

وزن میوه

وزن میوه این رقم، علاوه بر ژنتیک نهال، به کوددهی و آبیاری آن بستگی خواهد داشت؛ تامین نیازهای آبیاری این نهال، یکی از اصلی‌ترین عواملی است که می‌تواند باعث افزایش وزن میوه شود.

ارتفاع از سطح دریا

به طور کلی درخت هلو آلبرتا و دیگر ارقام و هلو شلیل، اگر تا ارتفاع 2000 متر از سطح دریا کاشته شوند، رشد خوب و مطلوبی خواهند داشت.

مقاومت در برابر آفات

بیماری لب شتری یکی از بیماری‌هایی است که امکان دارد هر ساله به سراغ این نهال بیاید و به آن آسیب بزند؛ شما می‌توانید برای مقابله با این بیماری، از سم گاپینان (سم کاپتان) استفاده کنید با بهره گیری از آن، این بیماری را از بین ببرید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

به طور کلی ارقام هلو، عملکرد 10 تا 40 تنی در هکتار خواهند داشت؛ علی القاعده درخت هلو آلبرتا نیز می‌تواند در بهترین حالت، چیزی در حدود 40 تن محصول در یک هکتار داشته باشد و باغدار را به سود بسیار خوبی برساند.

شروع محصول دهی

همانطور که گفته شد، این رقم حدودا از سال سوم و چهارم کاشت شروع به محصول دهی خواهد کرد و شما می‌توانید تا هنگام باردهی اقتصادی این نهال، به خوبی از آن مراقبت کنید تا باردهی مطلوبی را در پیش داشته باشید.

قدرت رشد درخت

حداکثر رشدی که درخت هلو آلبرتا می‌تواند داشته باشد، در حدود 5 متر خواهد بود. قدرت رشد این نهال نیز متوسط ارزیابی شده است.

رقم گرده افشان

به طور کلی اکثر ارقام هلو، خود بارور هستند و نیازی به گرده افشانی نخواهند داشت؛ اما برخی دیگر از این ارقام، برای باروری، نیاز به رقم گرده افشان دارند و حتما باید برای رشد آن‌ها از گرده افشان استفاده کرد. لازم به ذکر است که برخی از منابع می‌گویند که این رقم جزء ارقام خود بارور می‌باشد و نیازی به کاشت گرده افشان برای آن نخواهد بود.

پایه درخت هلو آلبرتا

خوب است بدانید که پایه درخت در برخی از منابع، پیوندک نیز ذکر می‌شود؛ پایه درخت هلو آلبرتا، شفتالو بذری می‌باشد.

زمان گلدهی

زمان گلدهی درخت هلو آلبرتا، اواخر فروردین در فصل بهار خواهد بود که حدودا 8 روز به طول خواهد انجامید.

مدت آبیاری

آبیاری درخت هلو و دیگر ارقام، بسیار مهم است و اگر آب به اندازه کافی به نهال نرسد، مطمئنا نهال از رشد مناسبی برخوردار نخواهند بود. به طور کلی آبیاری درخت هلو آلبرتا نیز باید 2 بار در هفته انجام شود.

لازم به ذکر است که برای آبیاری نهال میوه، به فصول سال و میزان بارندگی اخیر منطقه توجه لازم را داشته باشید. اگر قصد خرید نهال هلو آلبرتا را دارید، مطلب بعدی را با دقت دنبال کنید.

قیمت نهال هلو آلبرتا

امروزه نهال هلو آلبرتا با قیمت‌های بسیار مناسب در مجموعه نهالستان‌ها و سایت‌های فروش نهال آنلاین وجود دارند که شما می‌توانید برای خرید نهال هلو آلبرتا از این راه‌ها اقدام کنید؛ اما بدون شک خرید نهال میوه با قیمت عمده و کیفیت عالی پیشنهادی بهتر است!

مجموعه نهالستان غرب نهال با مدیریت مهندس رضا داداشی، خدمات فروش انواع نهال به ویژه فروش نهال هلو آلبرتا را ارائه می‌کند و شما می‌توانید این نهال را با کیفیت بسیار بالا و قیمت عمده، از غرب نهال خریداری کنید.

میتوانید برای اطلاع از قیمت نهال هلو آلبرتا، با روابط عمومی این مجموعه نهالستان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان با تجربه غرب نهال نیز بهره‌مند شوید.


ارقام دیگر نهال هلو