پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال سیب عروس

نهال سیب عروس

نهال سیب عروس در برابر سرما و گرما بسیار مقاوم است و حتی در دمای کمتر از 30- درجه سانتیگراد نیز می تواند میوه بدهد. نهال سیب عروس در شرایط آب و هوایی متنوعی از سردسیر گرفته تا آب و هوای گرمسیری کشت می شوند. این درختان به شرایط خاصی برای رشد نیاز ندارند و به دلیل سازگاری با شرایط محلی محبوب هستند و علیرغم مشکلات میوه می دهند.

جهت خرید نهال سیب عروس کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال سیب عروس کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال سیب عروس نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

اعتقاد اغلب کارشناسان بر این است که سیب عروس از سالها پیش در هلند کشت می شود. امروزه سیب عروس محبوب ترین میوه برای باغداران و مشتریان آنها می باشد. محبوبیت گسترده خرید نهال سیب عروس تا حدودی به این دلیل است که این نهال بسیار انعطاف پذیر و مقاوم است.

پایه

پایه مورد استفاده برای درخت سیب عروس انواع پایه سیب است که می توان برای اینکار انتخاب نمود.

مشخصات نهال سیب عروس

نهال سیب عروس در برابر سرما و گرما بسیار مقاوم است و حتی در دمای کمتر از 30- درجه سانتیگراد نیز می تواند میوه بدهد. خرید نهال سیب عروس در شرایط آب و هوایی متنوعی از سردسیر گرفته تا آب و هوای گرمسیری انجام می شود. این درختان به شرایط خاصی برای رشد نیاز ندارند و به دلیل سازگاری با شرایط محلی محبوب هستند و علیرغم مشکلات میوه می دهند.

فاصله کاشت

فاصله ای که بین درختان سیب عروس می گذاریم به رقم و اندازه نهایی درخت بالغ و ترجیح ما در کشاورزی بستگی دارد. فاصله بین ردیف ها و درختان در ردیف از 4 تا 5 متر متغیر است. فصل زمستان بهترین زمان برای کاشت است اما اگر در تابستان کاشت می کنید، گیاهان را به خوبی آبیاری کنید. برای درخت سیب خود یک نقطه باز و آفتابی را انتخاب کنید که از بادهای شدید محافظت شود. در نظر بگیرید که درخت قرار است بزرگ شود پس مطمئن شوید که فضای کافی برای رشد را دارد.

حداکثر ارتفاع درخت

معمولا درختان سیب عروس 5 متر ارتفاع دارند . در ارتفاعات پایین هم پس از خرید نهال سیب عروس باید درخت را هرس نمود تا هم کیفیت رشد میوه ها افزایش یابد و هم بتوان به راحتی میوه ها را برداشت کرد.

نیاز سرمایی

معمولا برای اینکه قدرت تحمل درخت را در سرما و دیگر بیماری ها افزایش دهند آن را در یک دوره سرمای سخت قرار می دهند. این سرما معمولا باید زیر 7 درجه باشد. در درختان سیب عروس 1000 الی 1600 ساعت سرما مرسوم است.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی این درختان برای کشاورزان 30 سال است که می توان از آن بهره برد.

مشخصات میوه

وزن میوه ها معادل 150 گرم است و رنگ آن به رنگ قرمز است. این سیب ها جزو سیب های شیرین و سفت در بازار هستند که محبوبیت فراوانی دارند.

ارتفاع از سطح دریا

ملاحظات آب و هوایی برای رشد سیب عروس بسیار مهم است. به عنوان یک قاعده کلی، اگر معیار ارتفاع از سطح دریا در درخت سیب بالا باشد، در مناطق با ارتفاع بالا بهترین رشد را دارد. اگر ارتفاع آن کم باشد ، کیفیت رشد سیب در مناطق با ارتفاع کم بهترین خواهد بود.درخت سیب عروس اگر در ارتفاع 1000 تا 2500 متری از سطح دریا قرار بگیرد بهترین رشد را خواهد داشت.

مقاومت در برابر آفات

این درخت مقاومت خوبی در برابر آفات دارد. درختان سیبی که به خوبی آبیاری شده و به خوبی تغذیه شده اند، شانس بیشتری برای دور ماندن از حشرات و بیماری ها خواهند داشت. پس از خرید نهال سیب عروس هنگام هرس، تمام چوب های بیمار، آسیب دیده یا مرده را جدا کنید. هر شاخه ای که در حال عبور یا مالش به دیگر شاخه هاست را بردارید. شاخه هایی را که در مرکز درخت رشد می کنند، جدا کنید. قسمت شلوغ تاج درخت را نازک کنید و به آن شکل دهید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

مواد مغذی مورد استفاده برای درخت سیب عروس تضمین می کند که آیا به پتانسیل کامل خود رشد می کنند یا خیر و حداکثر عملکرد میوه را در هکتار تعیین می کند. از کود برای تغذیه درخت در بهار و تابستان استفاده کنید. کود باعث می شود که درخت سیب عروس تعادل و پخش یکنواختی از تمام مواد مغذی ضروری برای حداکثر باردهی و گلدهی دریافت کند.معمولا در هر هکتار 30 الی 50 تن از محصول سیب عروس برداشت می شود.

شروع محصول دهی

از سال سوم پس از کاشت درختان سیب عروس قابل برداشت هستند. فصل برداشت این میوه أواخر شهریور است. سیب ها را باید زمانی که کاملاً رسیده اند چید. مزه آنها زمانی که روی درخت می رسند در بهترین حالت است. هنگامی که شروع به ریختن روی زمین می کنند، نشانه خوبی برای برداشت است.

رقم گرده افشان

این نهال خودبارور است و برای تولید میوه پس از خرید نهال سیب عروس به رقم گرده افشان دیگری نیاز ندارید. اما می توانید برای افزایش باروری و تولید میوه های خوب چند رقم گرده افشان مثل سیب لبنانی در باغ خود بکارید.

مدت آبیاری

برای اینکه درخت سرحال با میوه های مطلوب و با کیفیتی داشته باشید همواره آبیاری را به شکلی منظم فراموش نکنید. هر 10 روز یک بار نیاز است که این درختان آبیاری شوند.

زمان گلدهی

درخت سیب عروس دیرگل است و در أواخر اسفند شروع به گلدهی می کند. این موضوع از جهاتی به نفع درخت است چرا که دچار سرمای زمستانه نخواهد شد و جوانه ها در سلامت کامل به رشد خود ادامه می دهند.

جمع بندی

ما خرید نهال سیب پایه کوتاه عروس از نهالستان غرب نهال را به شما پیشنهاد می کنیم. زیرا همه نهال ها دارای شناسنامه معتبر هستند و به راحتی رشد و پرورش می یابند. با اینکار شما دیگر نیازی به مراقبت های خاص و درمان آفات و بیماری های درختان خود را نخواهید داشت. ما همه مجوزهای لازم از وزارت بهداشت را اخذ نمودیم و با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا نهال ها را عرضه می کنیم. با ما تماس بگیرید و قیمت ها را بپرسید.


ارقام دیگر نهال سیب