پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال سیب رندرز

نهال سیب رندرز

نهال سیب رندرز نهالی پربار و پرمحصول است که مقاومت خوبی در برابر آب و هوای خشک دارد. حتی در صورت مواجهه با شرایط خشکسالی و بی آبی به خوبی ریشه خود را حفظ کرده و زنده می ماند. این نهال میوه های درشت و زردرنگی دارد که در فصل برداشت بسیار پربار و پر محصول هستند.این میوه جزو سیب های زرد رنگ می باشد و صادراتی و خوش طعم است. بسیاری از باغداران خرید نهال سیب رندرز را انتخاب می کنند چون طعمی شیرین و آبدار داشته و در بازار طرفداران زیادی دارد.

جهت خرید نهال سیب رندرز کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال سیب رندرز کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال سیب رندرز نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

کشور سازنده نهال سیب رندرز آمریکا است و برای سالیان متمادی اولین تولیدکننده این نوع سیب در بازار جهانی بوده است. پس از آن خرید نهال سیب رندرز در اغلب کشورها از جمله ایران راه یافت . امروزه در بیشتر شهرهای ایران این سیب خوش طعم کشت می شود و حتی به کشورهای دیگر نیز صادر می گردد.

پایه

پرورش سیب از دانه معمولا توصیه نمی شود چرا که نتیجه به دست آمده شبیه به چیزی نیست که قبلا دیده اید و ممکن است سال ها طول بکشد که درخت رشد کند . به همین منظور ما خرید نهال از نهالستان را توصیه می کنیم. در نهالستان ها همه نهال ها با روش پیوندی به وجود می آیند و این امر خیال خریدار را از بابت برداشت محصول راحت می کند. برای سیب رندرز از پایه بذری و مالینگ استفاده می شود.

مشخصات نهال سیب رندرز

نهال سیب رندرز نهالی پربار و پرمحصول است که مقاومت خوبی در برابر آب و هوای خشک دارد. حتی در صورت مواجهه با شرایط خشکسالی و بی آبی به خوبی ریشه خود را حفظ کرده و زنده می ماند. این نهال میوه های درشت و زردرنگی دارد که پس از خرید نهال سیب رندرز در فصل برداشت ، محصول بسیار پرباری خواهید داشت.

فاصله کاشت

برای کاشت نهال سیب رندرز باید نکات بسیاری را در نظر بگیرید. این نهال ها حتما باید فاصله مناسبی از یکدیگر داشته باشند. در صورت زیاد نزدیک بودن نهال ها به هم ، شاخه ها و ریشه با هم برخورد می کنند و ممکن است به دلیل پیچ خوردن برگ ها به هم آفتاب به یکسان به آنها نتابد. در فواصل زیاد نیز نمی توانید انتظار تولید میوه مطلوبی را داشته باشید چرا که گرده افشانی به درستی انجام نخواهد شد. برای درخت سیب رندرز بهتر است فاصله 3 در 4 متر را حتما در نظر بگیرید.

حداکثر ارتفاع درخت

درختان سیب رندرز معمولا 5 متر ارتفاع دارند که این ارتفاع برای یک باغدار ارتفاع بسیار خوبی محسوب می شود و مزایای فراوانی دارد. یکی از این مزیت ها تسهیل در برداشت محصول است. درختان سیب رندرز به دلیل ارتفاع کم به راحتی و با دست قابل برداشت هستند و به ماشین آلات خاصی نیاز ندارند. از دیگر مزایای خرید نهال سیب رندرز بررسی آسان شاخه و برگ ها برای آفات و بیماری هاست . سیب رندرز را به راحتی می توان بازرسی کرد و شاخه های بیمار را حذف نمود.

نیاز سرمایی

درخت سیب رندرز به 1000 ساعت سرمای زیر 7 درجه سانتیگراد نیاز دارد تا بتواند مقاومت خود را در برابر شرایط افزایش دهد.

عمر اقتصادی

معمولا سیب رندرز 40 سال برای مالک خود عمر اقتصادی دارد و تا 40 سال می تواند سیب های درشت و خوش طعمی را تولید کند. پس از 40 سال کیفیت میوه ها کاهش یافته و درخت پیر می شود.

مشخصات میوه

این میوه جزو سیب های زرد رنگ می باشد و صادراتی و خوش طعم است. بسیاری از باغداران خرید نهال سیب رندرز را انتخاب می کنند چون طعمی شیرین و آبدار داشته و در بازار طرفداران زیادی دارد.

ارتفاع از سطح دریا

ارتفاع از سطح دریا معیاریست که برای سنجش آب و هوای یک شهر یا منطقه برای رشد درختان در نظر می گیرند. این معیار برای درخت سیب رندرز 300 تا 3000 متر از سطح دریاست.

مقاومت در برابر آفات

درخت سیب رندرز مقاومت بالایی در برابر آفات دارد که آن را به یک ویژگی برای خرید نهال سیب رندرز تبدیل کرده است. بسیاری از کشاورزان خرید نهال سیب رندرز را به دلیل مقاومت در برابر سرما و بیماری ها انتخاب می کنند تا وقت خود را کمتر به این موضوع اختصاص دهند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

برای اینکه بتوانید حداکثر محصول را از باغ خود برداشت کنید باید مراقبت ها و رسیدگی های لازم را انجام دهید. سیب رندرز معمولا برای باغدار 100 تن در هر هکتار صرفه اقتصادی دارد.

شروع محصول دهی

دو سال پس از کاشت سیب رندرز می توانید محصول آن را برداشت نمایید. فصل برداشت این محصول معمولا مهرماه است.

رقم گرده افشان

به منظور انجام عمل گرده افشانی باید برای نهال سیب رندرز فضای کافی برای کاشت رقم گرده افشان نیز در نظر بگیرید. بهتر است هر دو گونه را با هم بکارید. رقم سیب لبنان بهترین گرده افشانیست که برای درخت سیب رندرز بکار می رود.

مدت آبیاری

برای آبیاری این درخت باید هر دو هفته یک بار اینکار را انجام دهید تا درخت از لحاظ آبیاری به رشد مطلوب برسد.

زمان گلدهی

خرید نهال سیب رندرز دیرگل است و در أواخر اسفند گل های آن رشد می کنند. این موضوع از جهاتی به نفع درختان است زیرا درخت دچار سرمای بهاره نمی شود. سرما در فصل بهار به درختان آسیب جدیی وارد می کند و جوانه ها را می سوزاند.

جمع بندی

خرید نهال سیب رندرز از نهالستان غرب نهال یکی از بهترین گزینه های موجود برای کشاورزان و باغداران است. ما مشتریان زیادی داریم که برای احداث باغ یا باغچه خود نهالستان غرب نهال را انتخاب می کنند. در صورتیکه قصد خرید نهال از بهترین نهالستان ایران را دارید باید همواره سلامت و دوری از آفات را در نظر بگیرید. این امر در نهالستان غرب نهال به دقت پیگیری می شود و نهال ها با شناسنامه مخصوص ارائه می شوند. شما می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاورین ما راهنمایی بخواهید.


ارقام دیگر نهال سیب