پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال سیب دورنگ فرانسوی

نهال سیب دورنگ فرانسوی

نهال سیب دورنگ فرانسوی همانطور که از اسمش پیداست، از فرانسه سرچشمه می‌گیرد و از این کشور به دیگر کشورهای جهان صادر شده است؛ رنگ به شدت زیبای میوه این نهال باعث شده است تا از محبوبیت نسبتا زیادی در بازار برخوردار باشد و مشتریان تقریبا پر تعدادی برای خرید سیب دورنگ فرانسوی اقدام کنند.

جهت خرید نهال سیب دورنگ فرانسوی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال سیب دورنگ فرانسوی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال سیب دورنگ فرانسوی نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

خصوصیات نهال سیب دورنگ فرانسوی

یک سمت سیب دورنگ فرانسوی، قرمز و طرف دیگر زرد می‌باشد که به جذابیت‌های این سیب افزوده است؛ اما این رنگ به صورت منظم بر روی سیب نخواهد بود و شما می‌توانید در هم ریختگی رنگ‌ها را نیز بر روی پوست این سیب مشاهده کنید.

عطر بسیار خوب و مزه شیرین این سیب، یکی دیگر از ویژگی و خصوصیات مثبت آن می‌باشد؛ درخت سیب دورنگ فرانسوی ارتفاع زیادی ندارد و در نهایت ارتفاع آن به 5 متر خواهد رسید که در مقایسه با اکثر ارقام سیب، کوتاه‌تر و یا هم اندازه آن‌ها خواهد بود.

مشخصات درخت سیب دورنگ فرانسوی

در صورتی که شما بتوانید نیاز آبیاری این نهال را تامین کنید، در برابر گرمای تابستان مقاومت بسیار زیادی خواهد داشت و حتی تا حدودی می‌تواند سرمای شدید فصل زمستان را تحمل کند.

شما می‌توانید این نهال را در آب و هوای سرد به راحتی بکارید و مطمئن باشید که خطری درخت سیب دورنگ فرانسه را تهدید نخواهد کرد؛ به طور کلی مقاومت این نهال در برابر سرما و گرمای هوا در فصول زمستان و تابستان، بالا خواهد بود.

کشور سازنده

همانطور که گفته شد و از اسم این نهال با کیفیت پیداست، کشور سازنده این نهال سیب، فرانسه است و جزء ارقام وارداتی سیب محسوب می‌شود؛ هر چند که کشت این نهال در برخی از مناطق ایران نیز صورت می‌گیرد.

فاصله کاشت

فاصله مناسب کاشت این نهال در مناطق مختلف به صورت 6 متر در 7 متر خواهد بود و شما نیز می‌توانید با رعایت فاصله 7*6 متر که گفته شد، این نهال را بکارید و از عدم تداخل اجزای نهال‌ها با یکدیگر در آینده، خاطر جمع باشید.

شکل میوه

این میوه مانند دیگر ارقام سیب گرد می‌باشد و از رنگ قرمز و زرد در دو طرف پوست خود برخوردار است؛ میوه نهال سیب دورنگ فرانسوی گوشت شیرین، خوشمزه و معطری دارد که به بازارپسندی این نهال کمک بسیار زیادی می‌کند.

حداکثر ارتفاع

همانطور که در توضیحات بالا گفتیم، حداکثر ارتفاعی که این درخت خواهد داشت، حدود 5 متر‌ می‌باشد و این نهال نسبت به اکثر ارقام سیب، از ارتفاع کمتری برخوردار می‌باشد.

نیاز سرمایی

به طور کلی نیاز سرمایی درخت سیب دورنگ فرانسه و دیگر ارقام نهال سیب در حدود 1600 ساعت می‌باشد و اگر این نهال‌ها به مقدار لازم در دمای کمتر از 7 درجه سانتی‌گراد قرار بگیرند، خوابشان شکسته خواهد شد.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی نهال سیب دورنگ فرانسه حدودا 30 سال می‌باشد؛ البته عمر مفید این نهال به منطقه و محیط کاشت شما نیز بستگی دارد.

وزن میوه

خوب است بدانید که به طور کلی تمامی ارقام سیب از وزنی معادل 160 تا 200 گرم برخوردار هستند.

ارتفاع از سطح دریا

ارتفاع مناسب از سطح دریا برای کاشت نهال سیب دورنگ فرانسوی، بین 1300 تا 2200 متر می‌باشد؛ یعنی اگر شما نهال خود را در ارتفاع 1300 تا 2200 متری از سطح دریا بکارید، مشکلی نخواهید داشت.

مقاومت در برابر آفات

کرم سیب، شته، سوسک سر شاخه خوار از جمله حشراتی می‌باشند که برای این نهال آفات محسوب می‌شوند؛ شما می‌توانید با سمپاشی اصولی، این آفات را از نهال خود دور کنید و به رشد بیشتر نهال کمک کنید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

میزان برداشت محصول شما از درخت سیب دورنگ فرانسوی به 30 تن در هکتار نیز خواهد رسید. به یاد داشته باشید که در صورت مراقبت به اندازه، آبیاری کافی و البته کوددهی صحیح، می‌توانید به چنین عددی دست پیدا کنید.

شروع محصول دهی

شما می‌توانید از سال دوم کاشت نهال سیب دورنگ فرانسوی، محصولات خود را برداشت کنید؛ کیفیت برداشت محصول شما، به عوامل مختلفی مانند آبیاری و کوددهی بستگی خواهد داشت.

قدرت رشد درخت

در بهترین شرایط، این درخت 5 متر رشد خواهد کرد و می‌توان دریافت که از قدرت رشد متوسط و مطلوبی نیز برخوردار است.

رقم گرده افشان

به طور کلی رقم گرده افشان مناسب برای بارور کردن نهال سیب دورنگ فرانسوی، نهال سیب قرمز می‌باشد. شما می‌توانید از دیگر ارقام سیب نیز برای گرده افشانی این نهال استفاده کنید؛ البته بهتر است که قبل از انتخاب رقم گرده افشان، با متخصصین در این زمینه مشورتی داشته باشید.

پایه درخت سیب دورنگ فرانسه

پایه درخت سیب دورنگ فرانسوی و دیگر درختان میوه، اولا به ژنتیک آن‌ها و بعد به عوامل محیطی منطقه‌ی کاشت بستگی دارد؛ در حالت کلی یا باید از پایه بذری استفاده شود و یا از پایه رویشی.

زمان گلدهی

زمان گلدهی درخت سیب دورنگ فرانسوی نسبت به دیگر ارقام سیب دیرتر خواهد بود و به نسبت سایر ارقام مشابه خود، می‌توان گفت که این نهال، دیرگل است.

مدت آبیاری

نیاز آبیاری این درخت متوسط خواهد بود و نیاز به آب فراوانی نخواهد داشت؛ اگر آب باران و میزان بارش بین 600 تا 1000 میلی‌لیتر باشد، برای این نهال مطلوب خواهد بود.

نیاز آبیاری این درخت در چهار مرحله تامین می‌شود و شما نمی‌توانید در آبیاری این درخت زیاده روی کنید؛ زیاده روی در آبیاری باعث می‌شود درخت رشد مناسبی نداشته باشد و در نتیجه محصولات با کیفیت و عامه پسندی را به شما ارائه ندهد. اگر قصد خرید نهال سیب دورنگ فرانسوی را دارید، مطلب پایانی را از دست ندهید.

قیمت نهال سیب دورنگ فرانسوی

شما می‌توانید برای خرید نهال سیب دورنگ فرانسوی به نهالستان‌های سطح کشور مراجعه کنید و یا به سایت‌های فروش نهال سیب دورنگ فرانسوی سری بزنید؛ قیمت‌های نهالستان‌ها ممکن است متفاوت باشند و این تفاوت قیمت، به دلایل مختلفی از جمله سیاست فروش مربوط است.

مجموعه نهالستان غرب نهال با مدیریت مستقیم مهندس رضا داداشی، آماده ارائه انواع خدمات مربوط به نهال میوه، از جمله فروش نهال سیب دورنگ فرانسوی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت می‌باشد. قابل توجه است که شما می‌توانید با روابط عمومی این مجموعه نهالستان تماس بگیرید و از آن‌ها اطلاعاتی را درباره خرید نهال سیب دورنگ فرانسوی و دیگر نهال‌ها بگیرید؛ همچنین می‌توانید با این تماس، از مشاوره رایگان کارشناسان غرب نهال استفاده کنید.


ارقام دیگر نهال سیب