پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال سیب گالا

نهال سیب گالا

نهال سیب گالا نهالی پربار و پرثمر است و میوه های مطلوبی تولید می نماید. این میوه ها فوق العاده شیرین و سفت هستند که محبوبیت خاصی در بین کشاورزان دارند. این نهال می تواند 30 الی 40 سال میوه های آبدار و خوش طعمی را به شما بدهد که رنگی قرمز و براق دارند. نهال سیب گالا بسیار مقاوم بوده و در برابر شرایط جوی و بیماری ها مقاومت بالایی دارد.

جهت خرید نهال سیب گالا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال سیب گالا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال سیب گالا نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

کشور سازنده درخت سیب گالا ایران است و خرید نهال سیب گالا از سالها پیش در ایران انجام می شود.

پایه

به منظور انجام پیوند بر روی گیاه از پایه بذری استفاده می شود.

مشخصات نهال سیب گالا

نهال سیب گالا نهالی پربار و پرثمر است و میوه های مطلوبی تولید می نماید. این میوه ها فوق العاده شیرین و سفت هستند که محبوبیت خاصی در بین کشاورزان دارند. این نهال می تواند 30 الی 40 سال میوه های آبدار و خوش طعمی را به شما بدهد که رنگی قرمز و براق دارند. نهال سیب گالا بسیار مقاوم بوده و در برابر شرایط جوی و بیماری ها مقاومت بالایی دارد.

فاصله کاشت

مانند بسیاری از میوه ها، درختان سیب گالا نیز زمانی که در آفتاب کامل رشد می کنند بهترین محصول را دارند. این به این معنی است که برای خرید نهال سیب گالا روزانه شش ساعت یا بیشتر از نور مستقیم خورشید باید استفاده شود. درختان سیب گالا به خاکی با زهکشی خوب نیاز دارند، اما باید بتوانند مقداری رطوبت را حفظ کنند. خاک هایی با بافت سبک تا متوسط ​​بهترین هستند. خاک های با زهکشی ضعیف منجر به بیماری پوسیدگی ریشه می شود. فواصل 4 در 4 متر بهترین فاصله برای کاشت درخت سیب گالا است.

حداکثر ارتفاع درخت

درخت سیب گالا معمولا 6 متر ارتفاع دارد. برای کنترل این ارتفاع باید آن را هرس نمایید. دقت کنید که بلافاصله پس از کاشت نباید هرس را شروع کنید. هرس رشد کلی نهال تازه کاشته شده را کند می کند و می تواند میوه دهی را به تاخیر بیندازد، بنابراین برای هرس کردن صبر کنید . حذف شاخه های نابجا، شکسته یا مرده از بهترین تکنیک های هدایت رشد است.

پس از اینکه درخت سیب شما پر شد و میوه داد، هر سال هرس کنید تا اندازه و فرم آن را حفظ کنید. هرس با ورود نور و هوای بیشتر باعث کاهش بیماری می شود. درختان بزرگ ممکن است به هرس بیشتری نیاز داشته باشند .

نیاز سرمایی

به جهت گذراندن دوره سرمایی 100 الی 700 ساعت سرما را برای سیب گالا در نظر می گیرند.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی درخت سیب گالا 40 سال است.

مشخصات میوه

میوه درخت سیب گالا معمولا بیضی شکل است و رنگی قرمز وبراق دارد. گوشت میوه سفت و ترد است و طعمی شیرین و لطیف دارد. برای تازه خوری مناسب بوده و در دسر و کمپوت و مربا نیز استفاده می شود.

ارتفاع از سطح دریا

ارتفاع از سطح دریا در درخت سیب گالا 300 تا 2500 متر است.

مقاومت در برابر آفات

این درختان مقاومت پایینی در برابر آفات دارند. اقدامات کنترل آفات بخش مهمی از مراقبت پس از خرید نهال سیب گالا خواهد بود. زمان بندی صحیح برای جلوگیری از آسیب رساندن به زنبورها و تأثیر گرده افشانی بسیار مهم است. این مهم است که در مورد تنوع و آب و هوا تحقیق کنید تا بدانید کدام آفات در کدام رایط آب و هوایی مشکل ساز هستند. اگر می خواهید از آفت کش ها دوری کنید،. آفت کش های ارگانیک نیز وجود دارند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

اگر مراقبت های عمومی را در نگهداری از درخت سیب گالا انجام دهید می توانید شاهد عملکرد حداکثری در باغ خود باشید . نهال های جوان را به طور منظم آبیاری کنید، به خصوص نهال هایی که روی پایه های کوتاه پیوند شدند ، تا مطمئن شوید که سیستم ریشه به خوبی مستقر شده است. در صورت مراقبت درست می توانید در هر هکتار 70 تن محصول را برداشت نمایید.

شروع محصول دهی

بعد از این همه هرس و مراقبت، حالا می توانید سیب های خود را برداشت کنید. بهتر است سیب های گالا را زمانی بچینید که ساقه به راحتی از شاخه جدا شود . میوه در کف دست شما قرار می گیرد و کمی به اطراف می چرخد ​​و سپس به سمت بالا می رود .گونه های مختلف سیب در زمان های مختلف بالغ می شوند، اما فصل برداشت درخت گالا می تواند از اسفند تا أواخر بهار ادامه یابد. این نهال از سال دوم به بعد شروع به باردهی اقتصادی می کند.

رقم گرده افشان

بیشتر سیب ها برای تولید میوه به گرده درخت سیب دیگری نیاز دارند. این گرده افشانی متقابل نامیده می شود. این درخت دوم باید رقم متفاوتی باشد، اما در عین حال گل هم بدهد. حضور زنبورها بسیار مهم خواهد بود. گرده افشانی ضعیف می تواند تعداد میوه ها را کاهش دهد و باعث بدشکل شدن میوه شود. برخی از باغدارها کندوهای زنبور عسل را برای گرده افشانی خوب اجاره یا نگهداری می کنند. استفاده بیش از حد از حشره کش ها می تواند تعداد زنبورها را کاهش دهد. به منظور نتیجه دهی بهتر پس از خرید نهال سیب گالا از سیب گلاب برای گرده افشانی استفاده می شود.

مدت آبیاری

برای آبیاری هر 10 روز یک بار باید به درخت سیب گالا آب بدهید.

زمان گلدهی

درخت سیب گالا بسیار دیرگل است و در أواخر اسفند گل های آن شکوفا می شود.

جمع بندی

در صورتیکه قصد خرید نهال سیب پیوندی گالا را دارید ما به شما نهالستان غرب نهال با مدیریت رضا داداشی را پیشنهاد می کنیم. این نهالستان بسیار پیشرفته و مجهز بوده و با بهره گیری از دانش متخصصان اروپایی قادر است نهال هایی سالم و عاری از بیاری را با شناسنامه سلامت به شما عزیزان ارائه دهد. ما سالهاست که در زمینه تولید نهال سابقه درخشانی داریم و مشتریان بسیاری از سرتاسر ایران به وبسایت ما مراجعه می نمایند. در صورتیکه قصد مشاوره رایگان دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.


ارقام دیگر نهال سیب