پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال سیب رد دلیشز

نهال سیب رد دلیشز

رد دلیشز یک سیب با اندازه متوسط ​​است که شکلی مخروطی بلند دارد. رنگ قرمز تیره و شدید، آن را به یک سیب قرمز تبدیل می کند که جذابیتی زیاد دارد. طعمی شیرین اما بسیار ملایم دارد و سفت و ترد است. گوشت آن آبدار است و تردی ملایمی دارد. پوست نیز کاملاً سفت و درخشان است. به طور کلی رد دلشیز می تواند یک سیب کاملاً تازه و خوش طعم برای خوردن باشد.

جهت خرید نهال سیب رد دلیشز کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال سیب رد دلیشز کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال سیب رد دلیشز نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

رد دلیشز نوعی سیب است که برای اولین بار در سال 1872 در شهرستان مدیسون ، آیووا(آمریکا) تولید شد و امروزه بیش از 50 رقم دارد. از سال 1968 تا 2018، خرید نهال سیب رد دلیشز بیشترین آمار در ایالات متحده آمریکا بود. رد دلیشز یکی از معروف‌ترین سیب‌های آمریکایی و جزو محبوب ترین انواع سیب است. رد دلیشز و گلدن دلیشز گونه‌های کاملاً متفاوتی هستند، اگرچه نام‌ها شبیه به هم هستند.

پایه

نهال رد دلیشز در اندازه های استاندارد، نیمه کوتاه و کوتاه موجود است. نهال های رد دلشیز استاندارد را بر روی پایه روت استوک پیوند می زنند. نهال های نیمه کوتاه را به مالینگ مرتون 3 پیوند می زنند. و نهال های کوتاه به مالینگ 7a و مالینگ 26 پیوند زده می شوند.

مشخصات نهال سیب رد دلیشز

یک نهال پاییزی است که أواخر شهریور ماه محصول می دهد. این نهال تحمل سرمای بالایی دارد و در آب و هوای سردسیری می تواند به خوبی رشد کند. درختان سیب رد دلیشز آفتاب دوست هستند و به حداقل شش ساعت نور مستقیم و بدون فیلتر خورشید در روز نیاز دارند. این درخت در خاک های اسیدی، با زهکشی خوب و مرطوب به خوبی رشد می کند. به طور کلی، برای خرید نهال سیب رد دلیشز خاک باید متخلخل باشد و با یونجه یا مواد آلی دیگر تکمیل شود تا مرطوب و پر از مواد مغذی بماند. این نهال به خشکی حساس است، بنابراین یک برنامه آبیاری مناسب برای سیب های رد دلیشز در باغ ضروری است. در مناطق شمالی کاشت بهاره پیشنهاد می شود در حالی که در مناطق معتدل و مرطوب کاشت پاییزه موفقیت آمیز است.

فاصله کاشت

مراقبت صحیح از سیب رد دلیشز برای داشتن میوه های سالم ضروری است. قبل از کاشت درخت خاک خود را عاری از علف های هرز کنید. گودالی حفر کنید و مقداری کود آلی یا کمپوست در آن اضافه کنید. مطمئن شوید که نهال شما سالم و عاری از هر گونه بیماری یا آسیب است. خاک اطراف ریشه را شل کنید، زیرا به ریشه ها کمک می کند تا بهتر به داخل خاک نفوذ کنند. سپس فواصل 5 در 5 متر را برای کاشت نهال ها در نظر بگیرید. این کار به نهال ها کمک می کند که ریشه خود را بگسنرانند و از فضای کافی برای رشد برخوردار باشند.

حداکثر ارتفاع درخت

این درختان ارتفاعی معادل 4 تا 7 متر دارند. برای اینکه بتوانید این ارتفاع را به خوبی مدیریت نمایید نیاز به هرس مداوم دارید. هرس باعث می شود که درخت بیش از حد مجاز قد نکشد و برداشت محصول با مشکل مواجه نشود.

نیاز سرمایی

این نهال تا دمای 40- درجه را می تواند تحمل کند اما برای افزایش مقاومت در برابر آب و هوای سرد و اطمینان از جوانه زنی به 700 الی 800 ساعت دمای سرد نیاز دارد.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی درخت رد دلیشز 25 الی 30 سال است.

مشخصات میوه

رد دلیشز یک سیب با اندازه متوسط ​​است که شکلی مخروطی بلند دارد. رنگ قرمز تیره و شدید، آن را به یک سیب قرمز تبدیل می کند که جذابیتی زیاد دارد. طعمی شیرین اما بسیار ملایم دارد و سفت و ترد است. گوشت آن آبدار است و تردی ملایمی دارد. پوست نیز کاملاً سفت و درخشان است. به طور کلی رد دلشیز می تواند یک سیب کاملاً تازه و خوش طعم برای خوردن باشد.

ارتفاع از سطح دریا

معمولا درخت سیب رد دلیشز در همه ارتفاعات رشد هماهنگ و مطلوبی دارد و خرید نهال سیب رد دلیشز را در همه مناطق می توان انجام داد.

مقاومت در برابر آفات

این گیاه مقاومت بالایی در مقابل آفات دارد ولی توسط پرندگان و پستانداران مختلف خورده می شود. برگ ها و شاخه ها نیز خورده می شوند. درختان سیب رد دلیشز توسط جوندگان و خرگوش هایی که ساقه یا تنه آن را می جوند، از بین می رود. باغ های سیب زیستگاه ارزشمندی برای حیات وحش محسوب می شوند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

عملکرد درخت در هکتار نسبت مستقیمی با شرایط رشد و نگهداری دارد. در صورتیکه نگهداری صحیحی از باغ انجام شده باشد می توان محصول خوبی را در پایان فصل برداشت نمود.

شروع محصول دهی

معمولا در أواخر شهریور ماه محصول درخت سیب رد دلیشز قابل برداشت است و کشاورزان به برداشت این میوه می پردازند.

رقم گرده افشان

رد دلیشز به خودی خود گرده افشانی نمی کند، بلکه با گرده افشانی متقاطع می تواند میوه تولید کند. این گرده افشانی بیشتر با گلدن دلیشز و گالا انجام می شود. برای خرید نهال سیب رد دلیشز باید چند رقم گرده افشان در اطراف درختان رد دلشیز بکارید.

مدت آبیاری

این درخت به آبیاری منظم احتیاج دارد. در فصول خشک سال که بارندگی کمتر است بهتر است هر هفته آبیاری انجام شود. اما در دیگر زمان ها هر 10 روز یک بار آن را آبیاری نمایید.

زمان گلدهی

درخت رد دلیشز زمانی که در اوایل فصل بهار گل های سفید و صورتی به خود می گیرد جذاب تر می شود. مانند سایر درختان سیب ، برگریز است ، یعنی در پاییز برگهایش می ریزد و بهترین زمان را برای هرس فراهم می کند.

جمع بندی

در نهالستان غرب نهال هر آنچه را که دیگران دارند ما به صورت یکجا ارائه می دهیم. این نهالستان با مدیریت جناب آقای رضا داداشی بهترین و مطمئن ترین نهال ها را با بهترین کیفیت همراه با شناسنامه سلامت معتبر در اختیارتان قرار می دهد. خرید نهال سیب رد دلیشز متفاوت از دیگر خریدهاست زیرا تفاوت ما شفافیت در قیمت و صداقت در گفتگوست. شما می توانید برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید و از کارشناسان زبده ما کمک بخواهید.


ارقام دیگر نهال سیب