پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال سیب گلدن دلیشز

نهال سیب گلدن دلیشز

این میوه در اوایل رشد سبز رنگ است و زمانی که می رسد به رنگ زرد در می آید. از بین تمام سیب‌هایی که در ایران رشد می‌کنند، سیب‌های گلدن دلیشز شیرین‌ترین سیب‌ها هستند. این سیب ها دارای یک شیرینی ملایم ،معطر ،آبدار و با طراوت هستند. وقتی در خاک سالم و حاصلخیز رشد می‌کنند، گوشت میوه می‌تواند ترکیبی سفت و در عین حال لطیف برای یک میان‌وعده با طراوت و سالم باشد.

جهت خرید نهال سیب گلدن دلیشز کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال سیب گلدن دلیشز کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال سیب گلدن دلیشز نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

در میان 7500 گونه سیب در دنیا، سیب های گلدن دلیشز یکی از معدود مواردی هستند که در شرایط رشد گرمسیری و سردسیری رشد می کنند. گلدن دلشیز میوه های اول فصل با رنگ زرد روشن، زیبا و ترد و بسیار خوشمزه هستند. خرید نهال سیب گلدن دلیشز از ابتدا در کشور لبنان انجام میشد اما به مرور در سایر کشورها نیز راه یافته است.

پایه

برای انجام عمل پیوند از پایه سیب استفاده می شود.

مشخصات نهال سیب گلدن دلشیز

نام دیگر این نهال سیب زرد لبنانی است. این نهال قد بلندی دارد و ریشه آن گسترده است. در سرما و گرما مقاومت خوبی از خود نشان می دهد و به حداقل 10 روز یکبار آبیاری نیاز دارد. رنگ سیب ها به رنگ زرد روشن بوده و طعمی شیرین و دلنشین دارد.

فاصله کاشت

پس از خرید نهال سیب گلدن دلیشز به دنبال مکانی باشید که خاک به درستی تخلیه شود، تا درختان در اثر باران های شدید و ایستادن آب بر روی خاک غرق نشوند. همچنین به نور خورشید فکر کنید و فضایی را انتخاب کنید که در آن نور خورشید به طور مستقیم حداقل شش ساعت در روز بتابد. برای رشد بهتر و ثابت ماندن ریشه در خاک فاصله کاشت 5 در 5 متر را برای کاشت نهال ها در نظر داشته باشید.

حداکثر ارتفاع درخت

حداکثر ارتفاع این درخت 7 متر است.

نیاز سرمایی

درخت سیب گلدن دلیشز مقاوم در برابر سرما بوده و می تواند به خوبی هر نوع شرایط آب و هوایی را تحمل کند.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی سیب گلدن دلیشز 30 سال است و در این 30 سال بهترین میوه ها را ارائه می دهد.

مشخصات میوه

این میوه در اوایل رشد سبز رنگ است و زمانی که می رسد به رنگ زرد در می آید. از بین تمام سیب‌هایی که در ایران رشد می‌کنند، سیب‌های گلدن دلیشز شیرین‌ترین سیب‌ها هستند. این سیب ها دارای یک شیرینی ملایم ،معطر ،آبدار و با طراوت هستند. وقتی در خاک سالم و حاصلخیز رشد می‌کنند، گوشت میوه می‌تواند ترکیبی سفت و در عین حال لطیف برای یک میان‌وعده با طراوت و سالم باشد.

ارتفاع از سطح دریا

آب و هوا عنصریست که در همه عناصر رشد درخت تاثیر بسزایی می گذارد. برای بررسی آب و هوای مناسب با نهال سیب گلدن دلیشز باید ارتفاع آن را از سطح دریا بدانیم. درخت گلدن دلیشز در همه ارتفاعات از سطح دریا می تواند رشد مطلوبی داشته باشد. معمولا آب و هوای معتدل برای خرید نهال سیب گلدن دلیشز مناسب است. این درختان میوه در آب و هوای گرم جنوب شکوفا می شوند و امکان رشد درخت در مناطق معتدل‌تر و سرد تر نیز وجود دارد. اگرچه آب و هوای سرد می‌تواند جدول زمانی تولید گل و میوه را در آن تغییر دهد و آن را موکول به فصل‌های بعدی کند.

مقاومت در برابر آفات

مقاومت بالای درخت سیب گلدن دلیشز از خصوصیات بارز این درخت است. در حالی که این درخت به طور طبیعی مقاوم است و می تواند به خوبی در برابر عناصر، بیماری ها و آفات مقاومت کند، بسیاری از پرورش دهندگان نتایج بهتری را با استفاده از کوددهی در هر سال مشاهده می کنند. میوه ها با کوددهی رشد مناسب تری دارند و کمتر به بیماری و آفات مبتلا می شوند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

حداکثر عملکرد کلی میوه می تواند به شرایط رشد و زمان برداشت بستگی داشته باشد. قرار گرفتن در معرض آفتاب کافی برای این درخت میوه قطعا توصیه می شود. این نوع سیب در مکان هایی که کمی سایه وجود دارد، عطر و طعم بهتری ایجاد می کند. برای آب و هوای سردتر و زمستانی این موضوع توصیه نمی شود. در شرایط مطلوب این درخت می تواند 80 تن محصول در هر هکتار تولید نماید.

شروع محصول دهی

سیب گلدن دلیشز معمولاً برای برداشت در أواخر شهریور ماه آماده است و خرید نهال سیب گلدن دلیشز به عنوان یک گرده افشان فوق العاده برای انواع سیب های مشابه عمل می کنند.

رقم گرده افشان

سیب گلدن دلیشز خودبارور است و نیازی به گرده افشانی متقاطع ندارد. به عبارت دیگر این درخت خودش توانایی تولید گرده را دارد و همزمان می تواند هم گرده افشانی کند و هم تولید میوه را انجام دهد.

مدت آبیاری

آبیاری مناسب درخت و هر گونه گیاه مجاور آن به سرعت رشد و دستیابی به محصولات فراوان و میوه آبدار کمک می کند. یک روال آبیاری هفتگی مهم است، به خصوص اگر منطقه شما در معرض موج گرما یا حتی خشکسالی باشد. اگر مطمئن نیستید که آیا به آب بیشتری نیاز است یا خیر، فقط بررسی کنید که آیا خاک اطراف درخت خشک است یا خیر. اگر اینطور است، وقت آن است که مقداری آب بیشتری استفاده کنید.به طور معمول هر 10 روز یک بار آبیاری برای این گیاه مناسب است.

زمان گلدهی

در أواخر اسفند ماه درخت سیب گلدن دلیشز گل می دهد و پس از آن میوه ها به بار می نشینند.

جمع بندی

برای اینکه از احداث باغ سیب خود نهایت استفاده را ببرید و کمتر به اموراتی مثل درمان درختان بیمار بپردازید ما خرید نهال سیب گلدن دلیشز از نهالستان غرب نهال را توصیه می کنیم. این نهالستان با بهره گیری از جدیدترین روش های اروپایی و تجهیزات کشاورزی پیشرفته امکان پرورش نهال را برای شما عزیزان فراهم آورده تا راحتتر و به دور از دغدغه بتوانید درخت سیب خود را پرورش دهید. برای طرح سوالات خود همین الان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا متخصصین ما به شما یاری برسانند.


ارقام دیگر نهال سیب