پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال سیب توسرخ

نهال سیب توسرخ

نهال سیب توسرخ یکی از ارقام سیب پیوندی با کیفیت می‌باشد و به صورت اصلاح شده در کشور موجود است. این نهال بسیار پر محصول است و از همان سال ابتدایی کشت، به بار می‌نشیند و سود اقتصادی بسیار زیادی را برای باغدار و پرورش دهنده خواهد داشت.

جهت خرید نهال سیب توسرخ کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال سیب توسرخ کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال سیب توسرخ نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

خصوصیات نهال سیب توسرخ

همانطور که از اسمش پیداست، این درخت دارای میوه‌ای به رنگ قرمز و سرخ می‌باشد که هم پوست و هم گوشت آن، سرخ رنگ هستند؛ این سیب اندازه نسبتا درشتی دارد که باعث جذابیت آن شده است.

همچنین این میوه در هوای آزاد نیز به هیچ عنوان سیاه نخواهد شد و همان حالت و رنگ اصلی و طبیعی خود را حتی در هوای آزاد نیز حفظ خواهد کرد. اگر اکثر ارقام سیب را به صورت تیکه شده در هوای آزاد قرار دهیم، بعد از مدتی اکسیده می‌شود به رنگ سیاه در خواهند آمد که البته سیب توسرخ، اینگونه نیست.

مشخصات نهال درخت سیب توسرخ

نهال سیب خونی یا همان نهال سیب تو قرمز، برای اولین بار از کشور انگلستان به دیگر کشورها صادر شد و به دلیل خاص بودنش، طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا دارد. اگر محصول شما خاص باشد، بدون شک مشتریان زیادی را جذب می‌کنید و میزان فروش محصولاتتان به حد چشمگیری بالا می‌رود؛ پس بدانید که سرمایه گذاری بر این نهال، یک تجارت پر سود خواهد بود.

این سیب خاصیت اشتها آوری و همچنین استفاده در سالاد را خواهد داشت؛ اگر بتوانید قبل از غذا، مقداری از سیب توسرخ میل کنید، اشتهای شما بیشتر خواهد شد و نسبت به گذشته، غذای بیشتری خواهید خورد.

کشور سازنده

همانطور که در توضیحات بالا گفتیم، نهال درخت سیب توسرخ برای اولین بار از اروپا و کشور انگلستان به دیگر کشورهای جهان صادر شد و کم کم این صادرات گسترش یافت؛ این درخت سیب خاص، انگلیسی می‌باشد.

فاصله کاشت

فاصله کاشت مناسب برای درخت سیب توسرخ با توجه به پایه‌های آن خواهد بود. برای مثال فاصله کاشت مناسب بر روی پایه‌های پیوندی، به صورت 7*7 متر می‌باشد؛ در حالی که گفته شده فاصله کاشت مناسب بر روی پایه‌های رویشی، متفاوت خواهد بود. به طور کلی می‌توان گفت اکثر باغداران برای کاشت این نهال فاصله حدود 3 متری را رعایت می‌کنند.

شکل میوه

میوه سیب توسرخ مانند دیگر ارقام گرد می‌باشد؛ اما این میوه بر خلاف دیگر میوه‌های سیب، گوشتی سرخ رنگ که به آن خونی نیز گفته می‌شود، دارد و یکی از اصلی‌ترین نقاط تمایز این نهال با دیگر ارقام، رنگ گوشت میوه آن می‌باشد.

حداکثر ارتفاع

ارتفاع درخت سیب توسرخ نسبت به دیگر ارقام سیب کمتر می‌باشد و گاهی به صورت درختچه نیز دیده شده است.

نیاز سرمایی

نهال سیب توقرمز هم مانند دیگر ارقام سیب، نیاز سرمایی بین 1000 تا 1600 ساعت دارد و باید به این مقدار، در دمای کمتر از 7 درجه قرار بگیرد تا از حالت استراحت و خواب، خارج شود.

عمر اقتصادی نهال سیب توسرخ

عمر اقتصادی اکثر نهال‌های سیب، بین 25 تا 40 سال می‌باشد و قاعدتا عمر اقتصادی و مفید این نهال هم با توجه به نوع نگهداری، کوددهی و میزان آبیاری شما، عددی بین 25 تا 40 سال خواهد بود.

وزن میوه

وزن میوه سیب تو قرمز بین 170 تا 190 گرم می‌باشد و در حالت عادی هر 5 تا 8 میوه سیب تو قرمز، حدودا یک کیلوگرم خواهد بود.

ارتفاع از سطح دریا

ارتفاع مناسب کاشت از سطح دریا برای درخت سیب توسرخ و دیگر ارقام سیب، حدود 1300 تا 2200 متر خواهد بود؛ رعایت این ارتفاع بسیار مهم و با اهمیت است و می‌تواند تعیین کننده کیفیت محصول دهی نیز باشد؛ چراکه ارتفاعات مختلف از شرایط زیستی مختلفی نیز برخوردارند.

مقاومت در برابر آفات

این نهال در برابر آفات مقاومت نسبتا خوبی دارد؛ اما نباید تاثیر سمپاشی برای از بین بردن آفات را نادیده بگیرید. یک سم‌پاشی اصولی به راحتی می‌تواند آفات را از درخت سیب توسرخ شما دور کند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

عملکرد نهال سیب خونی اصلاح شده در یک هکتار، حدودا 60 تن می‌باشد که می‌توان گفت این میزان در بین ارقام سیب، عملکرد نسبتا مطلوب و ایده‌آلی خواهد بود.

شروع محصول دهی

این نهال همانطور که گفته شد از ارقام پیوندی و اصلاح شده است و از همان سال اول باردهی خواهد داشت؛ سود اقتصادی استفاده از درخت سیب توسرخ، برای باغدار مطلوب و مناسب خواهد بود.

قدرت رشد درخت

همانطور که در توضیحات بالا آورده شد، این درخت از رشد مناسبی برخوردار نخواهد بود و گاها به صورت درختچه نیز مشاهده خواهد شد؛ از این رو نمی‌توان انتظار قدرت رشد بالایی را از آن داشت.

رقم گرده افشان

شما می‌توانید برای گرده افشان این نهال، به ازای کاشت هر 10 اصله نهال سیب توسرخ، یک نهال از ارقام مختلف سیب به منظور گرده افشان بکارید تا فرایند گرده افشانی به درستی انجام شود.

پایه درخت سیب توسرخ

علاوه بر پایه رویشی که قبلا به آن اشاره کردیم، نوع دیگری از پایه با نام پایه بذری وجود دارد که برای نهال‌های نیازمند به پایه، به اقتضای خودشان، یکی از این دو قسم تعیین می‌شود.

زمان گلدهی درخت سیب توسرخ

خوب است بدانید که زمان گلدهی اکثر درختان سیب، در ماه اردیبهشت خواهد بود.

مدت آبیاری

این درخت به طور کلی برای آبیاری و رفع نیاز آبی‌اش، به بین 6 تا 10 هزار متر مکعب آب نیاز دارد. البته باید بدانید که میزان آبیاری را روش مورد استفاده شما تعیین خواهد کرد؛ برای مثال استفاده از روش آبیاری قطره‌ای، به 6 هزار متر مکعب آب نیاز دارد؛ در حالی که دیگر روش‌ها، مقدار بیشتری از آب را می‌خواهند.

قیمت نهال سیب توسرخ

قیمت نهال سیب خونی در سایت‌ها و نهالستان‌های گوناگون، مختلف می‌باشد؛ به طور کلی شما می‌توانید قیمت نهال سیب تو قرمز را در سایت‌های اینترنتی که خدمات فروش درخت سیب توسرخ را ارائه می‌دهند، مشاهده کنید و از آن‌ها با خبر شوید. شما قادر هستید تا به صورت اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری، برای خرید این نهال اقدام کنید.

مجموعه نهالستان غرب نهال با مدیریت مستقیم مهندس رضا داداشی، آماده ارائه انواع خدمات فروش نهال سیب تو قرمز می‌باشد و آن را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید خرید اینترنتی نهال سیب توسرخ را نیز از شرکت غرب نهال انجام دهید.

می‌توانید با روابط عمومی مجموعه نهالستان غرب نهال تماس گرفته و سوالات خود نظیر چگونگی خرید نهال سیب قرمز و میزان قیمتش را از این بخش بپرسید و از مشاوره رایگان کارشناسان غرب نهال نیز برخوردار شوید.


ارقام دیگر نهال سیب