پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال سیب گرانی اسمیت

نهال سیب گرانی اسمیت

نهال سیب گرانی اسمیت که در ایران به نهال سیب سبز گرانی اسمیت نیز معروف است، یکی از نهال‌های سیب می‌باشد که برای اولین بار در فرانسه دیده شد؛ این نهال کیفیت نسبتا مناسبی دارد و می‌تواند محصولات بسیار خوبی را تولید کند. باغداران نوپا نیز می‌توانند با خرید نهال سیب سبز گرانی اسمیت، باغ خود را احداث کنند.

جهت خرید نهال سیب گرانی اسمیت کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال سیب گرانی اسمیت کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال سیب گرانی اسمیت نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

خصوصیات نهال سیب گرانی اسمیت

یکی از اصلی‌ترین دلایلی که به این نهال، نهال سیب سبز می‌گویند، سبز بودن میوه‌اش حتی بعد از رسیدن می‌باشد؛ لازم به ذکر است که مزه میوه نهال سیب گرنی اسمیت، نسبتا ترش و بسیار لذیذ می‌باشد.

این نهال نسبت به دیگر ارقام نهال‌های سیب، نیاز سرمایی کمتری دارد و به زمان بیشتری برای رشد نیز، نیاز خواهد داشت. میوه این نهال فیبر زیادی دارد که می‌تواند فیبر مورد نیاز بدن شما را به صورت کاملا طبیعی، تامین نماید.

مشخصات درخت سیب گرانی اسمیت

میوه نهال سیب سبز فرانسوی یا همان گرانی اسمیت، گوشت سفید رنگ و بافت سفتی دارد؛ حساسیت این میوه به سفیدک نسبت به سیب زرد بیشتر است و شما باید نسبت به سیب زرد، مراقبت بیشتری از این نهال میوه داشته باشید.

یکی از ویژگی‌های مثبت این نهال، حفظ کردن تمام ویژگی‌ها و فواید خود حتی با وجود ماندن در سردخانه می‌باشد؛ یعنی سردخانه به هیچ عنوان نمی‌تواند باعث از بین رفتن فواید این میوه شود و میوه‌ی این نهال مقاومت بسیار خوبی نسبت به سردخانه خواهد داشت. از دیگر ویژگی‌های مثبت و ایده‌آل این نهال سیب سبز فرانسوی، می‌توان به رشد سریع و بسیار خوب آن اشاره کرد.

کشور سازنده

همانطور که از اسم نهال سیب سبز فرانسه پیداست، کشور سازنده نهال سیب گرنی اسمیت، فرانسه می‌باشد و جزء ارقام وارداتی سیب می‌باشد.

فاصله کاشت

به طور کلی فاصله کاشت نهال سیب گرانی اسمیت در زمین‌هایی با شیب ملایم، به صورت 4*4 و یا 4*3 متر خواهد بود. این فاصله علاوه بر حفظ نظم و زیبایی باغ میوه، به نور رسانی نهال نیز کمک شایانی می‌کند. افزون بر این موارد، تسهیل در برداشت محصول، رشد مناسب ریشه‌ی نهال و… از دیگر فواید رعایت فاصله کاشت در نهال‌های میوه است.

شکل میوه

شکل ظاهری میوه سیب گرانی اسمیت نیز مانند دیگر میوه‌ ارقام مختلف نهال‎‌های سیب می‌باشد؛ رنگ میوه این نهال سبز است و در برخی از موارد نیز درخشندگی خاصی دارد. گوشت درونی این میوه به رنگ سفید است و مزه ترشی دارد که بسیار لذیذ و مرغوب است.

حداکثر ارتفاع

درخت سیب گرانی اسمیت نسبت به دیگر نهال‌های سیب کوتاه‌تر است؛ البته علاوه بر ژنتیک، نگهداری و محیط نیز در میزان ارتفاع این نهال موثر خواهند بود.

نیاز سرمایی نهال سیب سبز فرانسوی

همانطور که گفته شد این نهال نیاز سرمایی کمتری نسبت به دیگر نهال‌های سیب دارد؛ نیاز سرمایی مقدمه‌ای بر رشد بهاره و شکستن خواب درخت است که برای همه‌ی نهال‌ها وجود دارد.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی نهال سیب گرانی اسمیت در حدود 30 سال می‌باشد؛ شما می‌توانید در این 30 سال میوه‌های بسیار خوشمزه و با کیفیتی را برداشت کنید.

وزن میوه

به طور کلی وزن اکثر سیب‌های موجود در بازار، بین 160 تا 200 گرم خواهد بود؛ وزن میوه نهال سیب گرانی اسمیت نیز با توجه به میزان رسیدگی، آبیاری و کود دهی مشخص خواهد شد.

ارتفاع از سطح دریا

ارتفاع مناسب کاشت از سطح دریا برای نهال سیب گرانی اسمیت و دیگر نهال‌های سیب، در حدود 1300 تا 2200 متر خواهد بود؛ ارتفاع کاشت از سطح دریا می‌تواند تاثیراتی را بر رشد و کیفیت محصول نهال‌ها بگذارد؛ چراکه ارتفاع یک منطقه، بر شرایط زیستی آن منطقه اثر گذار است.

مقاومت در برابر آفات

این نهال از مقاومت متوسطی در برابر آفات برخوردار است؛ شما هر زمانی که احساس نیاز کردید، می‌توانید با استفاده از سمپاشی، تمامی آفات را از بین ببرید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

به طور کلی تا به این لحظه بیشترین میزان برداشت سیب در یک هکتار، 130 تن بوده است؛ شما نیز می‌توانید در صورت نگهداری صحیح، آبیاری مناسب و کود دهی درست، به حدود این عدد دست پیدا کنید.

شروع محصول دهی

شروع محصول دهی نهال سیب سبز فرانسوی 3 الی 5 سال بعد از کاشت خواهد بود؛ شما می‌توانید در سال سوم تا پنجم کاشت، انتظار برداشت محصول مرغوب را از این نهال را داشته باشید.

قدرت رشد درخت

همانطور که گفته شد، این درخت قدرت رشد کمتری نسبت به اکثر ارقام سیب دارد.

رقم گرده افشان

به طور کلی به ازای کاشت هر 10 نهال سیب گرنی اسمیت، باید 1 اصله نهال از ارقام مختلف سیب برای گرده افشانی کاشته شود تا گرده افشانی نهال به درستی انجام گیرد.

پایه درخت سیب سبز گرانی اسمیت

اقسام پایه بذری و پایه رویشی، دو نوع موجود برای پایه نهال‌های میوه می‌باشند که با توجه به شرایط خاصی تعین و استفاده می‌شوند.

زمان گلدهی

خوب است بدانید که شروع گلدهی درخت سیب گرنی اسمیت معمولا در حدود 22 فروردین ماه خواهد بود.

مدت آبیاری

آبیاری درخت سیب گرانی اسمیت نیز با توجه به فصول سال متفاوت خواهد بود؛ شما باید در فصل تابستان آبیاری بیشتری را پای این درخت را انجام دهید. مناسب بودن مقدار آب اهمیت بالایی دارد؛ چراکه اکثر نهال‌های میوه در مقابل کم آبی و یا غرقابی شدن، عکس العمل منفی دارند.

فروش سیب گرانی اسمیت رونق خوبی در بازار دارد؛ پس نهال آن نیز می‌تواند پر سود باشد. در بحث بعدی نکاتی را درباره‌ی نحوه‌ی خرید نهال سیب پرمحصول بیان خواهیم کرد.

قیمت نهال سیب گرانی اسمیت

قیمت درخت سیب سبز فرانسوی، نسبت به دیگر ارقام سیب متفاوت خواهد بود؛ شما‌‎ می‌توانید به سایت‌های اینترنتی فروش نهال سیب سبز فرانسوی و دیگر نهال‌ها مراجعه کنید و از قیمت این نهال با خبر شوید. در کشور ما نهالستان‌هایی وجود دارند که شما می‌‌توانید به راحتی با مراجعه به آن‌ها، نهال مورد نظر خود را خریداری کنید.

مجموعه نهالستان غرب نهال با مدیریت مستقیم مهندس رضا داداشی، یکی از این نهالستان‌های معتبر است که آماده ارائه انواع خدمات در مورد فروش نهال سیب گرنی اسمیت می‌باشد و قادر است آن را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت، در اختیار شما مشتریان گرامی بگذارد.

شما‌ می‌توانید به واسطه‌ی برقراری تماس با روابط عمومی این مجموعه نهالستان، سوالات خود در مورد فروش نهال سیب سبز فرانسوی را بپرسید و از مشاوره رایگان کارشناسان مجموعه نهالستان غرب نهال نیز برخوردار شوید.


ارقام دیگر نهال سیب