پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال انگور سیاه سردشت شرابی

نهال انگور سیاه سردشت شرابی

یکی از انواع نهال‌های ایرانی، نهال انگور سردشت است که کیفیت و مرغوبیت بالایی دارد؛ می‌توان گفت که این نهال از انواع نهال انگور خوشه ای محسوب می‌شود. از جمله موارد استفاده این نهال در تازه خوری، تولید کشمش، آبمیوه گیری، تولید آبغوره و همچنین روغن گیری از هسته می‌باشد. این نهال به تنهایی در اکثر موارد استعمال انگور ایفای نقش می‌کند.

جهت خرید نهال انگور سیاه سردشت شرابی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال انگور سیاه سردشت شرابی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال انگور سیاه سردشت شرابی نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

خصوصیات نهال انگور سیاه سردشت

یک محصول خوب ماحصل یک نهال خوب و یک کاشت موفق و در نهایت یک پرورش اصولی است. اگر بخواهیم از روش کاشت درخت انگور سیاه صحبت کنیم باید بگوییم که خاک اسیدی که نمک زیادی دارد، برای کاشت انگور خوب نیست و بهترین خاک برای کاشت انگور خاک سبک و شنی رسی است که آهک کمی دارد.

بعد از یک سال که این نهال رشد کرد، برای فرم دهی نهال هرس کردن توصیه می‌شود و این کار بهتر است در فصل زمستان و زمانی که درخت در خواب زمستانه است انجام شود.

مشخصات نهال انگور سیاه سردشت

نهال انگور سیاه دیمی(همان نهال سردشت) دارای انگوری آبدار و با خوشه‌های درشت است؛ این محصول قند بالایی دارد و بسیار خوشمزه و شیرین است. محصولات انگور رشه سردشت اواسط مهر به ثمر می‌نشینند و بدون شک فروش نهال انگور شرابی نیز از همان اوایل پاییز آغاز می‌شود.

این انگور خوش طعم سرشار از ویتامین‌هایb و c بوده و همچنین موادی مثل کلسیم و پتاسیم و منیزیم را در خود دارد. گفته می‌شود که این میوه‌ی ارگانیک برای سلامت قلب و عروق مفید است.

کشور سازنده نهال انگور شرابی سردشت

تولید نهال انگور سیاه سردشت از کشور ایران و شهرستان سردشت که واقع در استان آذربایجان غربی است آغاز شده و پس از شروع مراحل فروش نهال انگور سیاه در این منطقه، این نهال در مناطق دیگر کشور نیز رونق یافته است.

فاصله کاشت نهال انگور سیاه شرابی

زمانی که یک نهال کاشته می‌شود، ریشه‌اش در زیر خاک پراکنده می‌شود و در خاک مواد معدنی مورد نیازش را جذب می‌کند؛ همچنین هنگام بلوغ یک نهال، شاخ و برگ‌های آن به نور خورشید نیاز دارند. خوب است بدانید که تمامی این موارد با حفظ فواصل کاشت بین نهال‌ها حاصل می‌شود. برای کاشت نهال انگور سردشت فاصله‌ی بین نهال‌ها باید حدوداً 5*5 متر باشد تا عملیات رشد و نورگیری درخت به درستی انجام شود.

شکل میوه

انگور سیاه سردشت دارای دانه‌های درشت بیضی مانند است و همانطور که از نامش پیداست، به رنگ سیاه مشخص است. این محصول طعم مطبوع و شیرینی دارد. شاید یکی از نکاتی که موجب افزایش خرید نهال انگور سیاه سردشت شده است، همین ظاهر زیبا و طعم خوب آن باشد.

حداکثر ارتفاع درخت انگور سیاه سردشت

طبق گفته‌ها نهال انگور سردشت پس از دوران بلوغ به حدود 8 تا 10 متر خواهد رسید. رسیدگی منظم به نهال و رعایت نکات کاشت و داشت، در روند رشد نهال از جهات محصول دهی و ارتفاع تاثیر بالایی دارد.

نیاز سرمایی نهال انگور شرابی

نهال‌های میوه از جمله نهال انگور سیاه دیم، برای رشد بهتر به میزان مشخصی سرما نیاز دارند تا از خواب زمستانه بیدار شوند.

عمر اقتصادی نهال انگور شرابی

طبق گفته‌ها این نهال انگور در حدود 100 سال عمر می‌کند و این موضوع می‌تواند از عوامل افزایش رغبت خرید نهال انگور سیاه برای تجارت و سرمایه گذاری‌های بزرگ باشد.

وزن میوه

خوب است بدانید که هر حبه از انگور سیاه سردشت وزنی در حدود 5 گرم دارد.

ارتفاع از سطح دریا

این نهال برای کاشت در مناطقی که ارتفاع حدود 1265 متر از سطح دریا دارند مناسب است. گرچه برخی از درختان محدودیتی از جهت ارتفاع منطقه‌ی کاشت ندارند.

مقاومت در برابر آفات

از جمله آفات و بیماری‌های نهال انگور کنه نمدی مو، زنجره مو و… است که سمپاشی به موقع راه حلی مناسب برای رفع این عوامل بیماری‌زا است.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

از جمله عوامل موثر بر قیمت نهال انگور شرابی، میزان باردهی بالای این محصول است. جالب است بدانید که باردهی این نهال در هر هکتار چیزی قریب به 40 تن تخمین زده شده است.

شروع محصول دهی

از سال دوم کاشت، باردهی نوبرانه‌ی این نهال انگور آغاز خواهد شد.

قدرت رشد درخت

با توجه به باردهی و ارتفاع بالای این نهال، پر واضح است که قدرت رشد نهال انگور سیاه سردشت بالا و مطلوب است.

رقم گرده افشان

انگور رشه سردشت نیاز به رقم گرده افشان ندارد؛ چرا که گرده‌های نر و ماده‌ی این نهال، به طور مستقل می‌توانند ازدیاد نسل کنند. رقم گرده افشان درواقع نهالی است که در نهالستان و در بین نهال‌های میوه، جهت تسهیل عمل تولید مثل کاشته می‌شود.

پایه

جالب است بدانید که از حوالی قرن 15 میلادی، استفاده از پایه برای پیوندک‌های گلابی وسیب در اروپا آغاز شد؛ با انقلاب صنعتی که شکل گرفت و پس از قرن 18 میلادی، استفاده از پایه به حد تخصصی‌تری رسید و این امور رونقی زا در کشاورزی به وجود آورد.

زمان گلدهی

مراقبت و آبیاری بهینه به ضمیمه‌ی مساعد بودن شرایط جوی، به نهال کمک می‌کند که گلدهی به موقعی داشته باشد و در نهایت محصولی با کیفیت را ارائه کند.

مدت ابیاری نهال انگور سیاه سردشت

نهال انگور سیاه کردستان(همان نهال سردشت) تاجایی متحمل در برابر خشکی است. درختان انگور می‌توانند با کم آبی مقابله کنند؛ ولی این موضوع باعث کاهش محصول آن‌ها می‌شود. به یاد داشته باشید که در سال‌های اولیه، برای استحکام یافتن نهال آبیاری بیشتری لازم است. گفته شده که هر هکتار از این نهال به حدود 5 تا 7 هزار متر مکعب آب نیاز دارد.

یکی از شیوه‌های متداول در آبیاری نهال‌ها روش دیم است. خوب است این نکته را بدانید که عدم نیاز نهال دیم به آبیاری منظم، می‌تواند در قیمت نهال انگور دیم نیز تاثیر بگذارد؛ چرا که آبیاری دیم زحمت و برخی از هزینه‌ها را در باغداری کاهش می‌دهد.

قیمت نهال انگور سیاه سردشت

خرید اینترنتی نهال انگور سیاه سردشت یکی از شیوه‌های خرید این محصول است؛ البته توجه داشته باشید که این خرید را باید از فروشگاهی معتبر انجام دهید. خرید نهال انگور شرابی از یک فروشگاه نامعتبر، ممکن است خسارات زیادی را به شما تحمیل کند؛ ممکن است نهال اصل نباشد و یا ضعیف و بی‌رمق باشد و یا همچنین ممکن است که طی فرایند ارسال غیر اصولی، دچار آسیب دیدگی شود.

بدون شک قیمت نهال انگور سردشت نیز از عواملی است که برای تجارت شما مهم است. مجموعه نهالستان غرب نهال با مدیریت مهندس رضا داداشی، خدمات گسترده‌ای را در خصوص فروش انواع نهال میوه از جمله فروش نهال انگور سردشت در کشور به انجام رسانیده است.

شما می‌توانید جهت مشاوره‌ی رایگان با کارشناسان غرب نهال و یا استعلام قیمت نهال انگور سیاه، با روابط عمومی این شرکت تماس حاصل کنید.


ارقام دیگر نهال انگور