پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال انگور شمشیری

نهال انگور شمشیری

از مهم‌‌ترین مشخصه‌های نهال انگور شمشیری باردهی بسیار بالای درختان آن است. درخت این رقم با شرایط اقلیمی و آب وهوایی در کشورمان سازگاری مناسبی دارد. از این رو بهترین باردهی را از خود به نمایش خواهد گذاشت. نکته ی بعدی شکل خاص و منحصر به فرد میوه‌های انگور شمشیری است که توجه خریداران را به خود جلب مینماید. طعم میوه‌های آن بسیار خوشمزه و معطر است و برای مصارفی همچون تازه خوری و تهیه آبمیوه بسیار مناسب است. تحمل سرمایی درختان چندان زیاد نیست. از این رو بهتر است تا در شهرهای سردسیری در کشورمان کاشته نشود. این درختان عادت رشد گسترده دارند و در مدت زمان کوتاهی یک سطح بزرگ را در برمیگیرند. درخت انگور شمشیری بین 15 تا 20 متر رشد میکند. سازگاری درخت با شرایط آب وهوایی و اقلیمی در رشد ارتفاع درخت؛ عمر اقتصادی و ‌محصول‌دهی و همچنین کیفیت میوه‌ها تاثیرگذار است.

جهت خرید نهال انگور شمشیری کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال انگور شمشیری کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال انگور شمشیری نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

نهال انگور شمشیری یک رقم بومی و ایرانی است. این رقم در کلیه شهرهایی که آب و هوا و شرایط اقلیمی مناسب دارند؛ قابل کاشت است.

پایه

از قلمه زنی به عنوان پایه اصلی برای تکثیر نهال انگور شمشیری استفاده میشود.

فاصله کاشت

بهترین فاصله برای کاشت درختان پربار و برگ شمشیری مستطیل‌های 3 در 4 متر مربع است. درخت انگور شمشیری در دوران بزرگسالی نیاز دارد تا همه شاخه و برگ‌های آن در معرض نور خورشید قرار بگیرند. از این رو رعایت فاصله استاندارد کاشت لازم و ضروری است.

حداکثر ارتفاع درخت

ارتفاع درخت انگور شمشیری در شرایط اقلیمی و آب وهوایی سازگار و رسیدگی و آبیاری و کوددهی کافی و هرس متناسب حداکثری بین 15 تا 20 متر رشد مینماید.

نیاز سرمایی

دوره سرمایی مورد نیاز درختان انگور شمشیری بین 100 تا 600 ساعت است. که درختان در طول این مدت در فصل پاییز و زمستان باید در دمای کمتر از 7- درجه سانتیگراد قرار بگیرند. گذراندن دوره سرمایی باعث افزایش مقاومت سرمایی و گرمایی درختان شده و پس از پایان آن درختان انگور شمشیری از خواب زمستانه بیدار میشوند و شکوفه زنی را در سال جدید آغاز مینمایند.

تحمل سرمایی درخت انگور شمشیری در فصل زمستان به 20- درجه سانتیگراد میرسد.

عمر اقتصادی

درخت انگور شمشیری قادر است تا 30 سال پس از رسیدن به سن بلوغ به باردهی حداکثری خود ادامه دهد. هرچه نگهداری از درختان بهتر انجام شود؛ عمر درختان افزایش خواهد یافت.

وزن میوه

انگور شمشیری شکل کشیده و درشتی دارد. این میوه بی دانه است. و به رنگ سیاه و یا بنفش دیده میشود. یکی از ارقام صادراتی در کشورمان است که طعم بسیار خوشمزه و معطری دارد.

ارتفاع از سطح دریا

پیش از خرید نهال انگور شمشیری باید از ارتفاع از سطح دریای منطقه و باغتان آگاه شوید. اگر ارتفاع از سطح دریا در منطقه شما بین 100 تا 3000 متر است. شما میتوانید نهال انگور شمشیری را برای باغ خود انتخاب کنید. در صورت عدم سازگاری ارتفاع از سطح دریای درختان و منطقه؛ درختان در کمتر از 2 تا 3 سال پس از کاشت به طور کامل میسوزند.

مقاومت در برابر آفات

مقاومت این درختان در برابر آفات نسبتا کم است. شما باید هرساله درختان را با استفاده از سم مخصوص سمپاشی نمایید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

درخت انگور شمشیری بالغ قادر است تا در سال بین 25 تا 30 تن در هکتار باردهی به همراه داشته باشد. باردهی درختان بالغ باکیفیت بالا و درشت و قابل رقابت در بازار است. با آبیاری مناسب و رسیدگی به درختان؛ ‌محصول‌دهی و کیفیت محصولات افزایش خواهد یافت.

شروع ‌محصول‌دهی

شروع ‌محصول‌دهی درخت انگور شمشیری در اوایل شهریور ماه است. این رقم میان رس است.

مدت آبیاری

نیاز آبی درختان انگور شمشیری به صورت منظم و هفتگی است. این درختان در سال به 20000 تا 25000 متر مکعب در هکتار آبیاری نیاز دارند. آبیاری درختان انگور شمشیری وابسته به فصل؛ نوع آبیاری؛ بارندگی و آب وهوا میباشد.

در سال اول پس از کاشت درختان انگور شمشیری را هر 3 روز یکبار آبیاری نمایید. در فصول گرم سال آبیاری باید 3 لیتر به ازای هرروز باشد. برای آبیاری درختان انگور شمشیری از روش آبیاری تحت فشار بابلر استفاده کنید. به این ترتیب مصرف آب به 8000 تا 10000 متر مکعب در هکتار میرسد.

زمان گلدهی

گلدهی درختان انگور شمشیری معمولا در اواخر ماه فروردین انجام میشود. درخت انگور شمشیری دیرگل است.

جمع بندی

نهال انگور شمشیری یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مصارف تجاری و همچنین صادرات است. این رقم میوه‌های بسیار درشت و خوشمزه با شکل منحصر به فردی دارد. که توجه خریداران و مصرف کنندگان را به خود جلب میکند. درخت انگور شمشیری همچنین دارای ‌محصول‌دهی بالا و عمر اقتصادی بسیار عالی است. بنابراین سودآوری و بازگشت سرمایه توسط این رقم به خوبی انجام میشود.

شما میتوانید انواع نهال انگور و همچنین نهال انگور شمشیری استاندارد را از ما بخواهید.

نهالستان غرب نهال بزرگترین و معتبرترین مرکز فروش نهال انگور واقع در شمال غربی کشورمان (شهر میاندوآب) است. این مرکز کلیه ارقام نهال انگور را با کیفیت عالی و سازگار با کلیه آب وهوا و شرایط اقلیمی در شهرهای کشورمان تولید و عرضه نموده است.

نهالستان غرب نهال با دارا بودن مجوزهای معتبر و رسمی از سوی جهاد کشاورزی به همراه کلیه ارقام نهال انگور؛ گواهی سلامت؛ شناسنامه معتبر؛ کارت گارانتی 2 ساله و گواهی عاری از آفات ارائه میدهد. همچنین شما میتوانید از مشاوره‌های دائمی این مرکز برای احداث باغ پربارتر بهره ببرید.

برای خرید نهال انگور شمشیری و کسب اطلاع از قیمت نهال انگور شمشیری با ما در نهالستان غرب نهال به صورت تلفنی؛ آنلاین و حضوری در تماس باشید.


ارقام دیگر نهال انگور