پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال انگور کشمشی قرمز (بی دانه)

نهال انگور کشمشی قرمز (بی دانه)

نهال انگور کشمشی قرمز بیدانه به عنوان رقم مجلسی در کشورمان شناخته میشود. این رقم با نام‌های دیگری از جمله نهال انگور قرمز بیردانه و نهال عروش ورزن نیز شناخته میشود. شما میتوانید این درختان را در بیشتر نقاط کشورمان کاشته و از محصول‌دهی بسیار عالی آن بهره ببرید.درخت انگور کشمشی قرمز بی دانه از سال اول کاشت به بعد باردهی خود را آغاز مینماید. این رقم به سرعت به بلوغ رسیده و بیشترین باردهی خود را به همراه خواهد داشت. درخت انگور کشمشی قرمز بیدانه قادر است تا 100 سال به باردهی حداکثری خود ادامه دهد. این یعنی با یکبار خرید نهال انگور قرمز کشمشی بیدانه دیگر نیازی به خرید نهال میوه و احداث مجدد باغ میوه وجود ندارد. این درختان قادرند اکثر شرایط خاکی حتی خاک‌های آهکی را نیز تحمل کند.

جهت خرید نهال انگور کشمشی قرمز (بی دانه) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال انگور کشمشی قرمز (بی دانه) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال انگور کشمشی قرمز (بی دانه) نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

یکی از ارقام انگور بومی در کشورمان؛ نهال انگور کشمشی قرمز بی دانه است. این درخت امروزه در بیشتر شهرهای کشورمان کشت میشود.

پایه

برای تکثیر نهال انگور کشمشی قرمز بی دانه از روش قلمه زنی استفاده میشود.

فاصله کاشت

شما میتوانید نهال‌های انگور کشمشی را در فواصل منظم 2 در 2 متر مربع از یکدیگر بکارید. کاشت نهال در این فاصله به درختان کمک میکند تا بهتر بتوانند نور خورشید را دریافت نموده و عملیات تولید انرژی و فتوسنتز را انجام دهند. همچنین ریشه‌های درختان نیز به خوبی میتوانند از منابع موجود در خاک بهره ببرند.

نیاز سرمایی

هریک از درختان میوه برای بیدار شدن از خواب زمستانه باید در یک دوره سرمایی ویژه قرار بگیرند. تا پس از تکمیل آن، شکوفه زنی در سال جدید را آغاز کنند. دوره سرمایی ویژه درختان انگور کشمشی قرمز بیدانه بین 100 تا 800 ساعت است که در طول آن درختان باید در دمای کمتر از 7- درجه سانتیگراد قرار بگیرند. این دوره همچنین باعث افزایش تحمل سرمایی درختان نیز خواهد شد.

عمر اقتصادی

درختان انگور کشمشی قرمز بیدانه بالاترین عمر اقتصادی را در بین سایر ارقام نهال انگور به همراه دارند. این درختان پس از رسیدن به سن بلوغ قادرند تا بیش از 100 سال به باردهی حداکثری خود ادامه دهند. و در طول این مدت بهترین محصول‌دهی را برای شما باغداران محترم به همراه خواهند داشت.

وزن میوه

انگور کشمشی بی دانه به رنگ قرمز دیده میشود. این رقم خوشه‌های کشیده و با تراکم حبه بالا دارد. اندازه حبه‌های انگور متوسط است. طعم آن‌ها بسیار شیرین و خوشمزه و برای مصارفی همچون تازه خوری و تهیه آبمیوه بسیار مناسب است.

ارتفاع از سطح دریا

بهترین ارتفاع برای کاشت درختان انگور کشمشی بیدانه ارتفاع 1265 متر از سطح دریا است. در این ارتفاع درختان بهترین سازگاری را با شرایط اقلیمی و آب و هوایی و رطوبت منطقه از خود نشان خواهند داد.

مقاومت در برابر آفات

بهترین مقاومت در برابر آفات و بیماری‌ها در بین درختان انگور؛ متعلق به درخت انگور کشمشی قرمز بیدانه است. این درخت قادر است در برابر اکثر بیماری‌ها و آفات به خوبی مقاومت نماید. البته برای پیشگیری از حمله ناگهانی آفات و بیماری‌ها باید درختان را هرساله با استفاده از سم مخصوص سمپاشی نمایید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

محصول‌دهی بینظیر یکی دیگر از دلایل خرید نهال انگور کشمشی قرمز بیدانه به حساب میاید. این درختان قادرند تا پس از رسیدن به سن بلوغ تا 40 تن باردهی در هکتار به همراه داشته باشند. باردهی بسیار عالی درختان هرساله سودآوری بینظیری را برای شما باغداران محترم به همراه دارد. هرچه شرایط نگهداری و رسیدگی به درختان انگور کشمشی قرمز بیدانه بهتر انجام شود، باردهی آنها نیز افزایش خواهد یافت.

شروع محصول‌دهی

محصول‌دهی درخت انگور کشمشی قرمز بیدانه از سال اول پس از کاشت نهال آغاز میشود. این رقم در سالهای ابتدایی محصول‌دهی بسیار کم و محدودی دارد و پس از آن رفته رفته باردهی درختان افزایش میابد.

مدت آبیاری

آبیاری درخت انگور کشمشی قرمز بی دانه به صورت هفتگی انجام میشود. این رقم مقاومت مناسبی در برابر خشکی از خود نشان میدهد. البته با آبیاری منظم قادر است بهترین محصول‌دهی و کیفیت محصولات را به همراه داشته باشد. برای هر درخت انگور کشمشی قرمز بی دانه 2 تا 3 لیتر آب در روز در نظر بگیرید. در فصول سرد و بارندگی میتوانید مقدار آبیاری را برای درختان به 1 لیتر در روز برسانید.

زمان گلدهی

نهال انگور کشمشی بی دانه یک رقم دیرگل است. که گلهای آن در اواخر فروردین ماه شکوفا میشوند. این رقم به علت دیرگل بودن برای کاشت در مناطق سردسیر و نیمه سردسیری نیز مناسب است.

جمع بندی

یکی از ارقام مناسب و پرمحصول برای کاشت در مناطق معتدل و سردسیری، نهال انگور کشمشی قرمز بی دانه است. این رقم که کیفیت محصولات بسیار بالا و عمر اقتصادی بینظیری دارد. یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کاشت در اکثر باغ‌ها در کشورمان به حساب میاید.

نهالستان غرب نهال بزرگترین مرکز فروش نهال انگور کشمشی قرمز بی دانه در شمال غربی کشورمان است. که با استفاده از کادر مجرب و تجهیزات حرفه ای اقدام به اصلاح و تولید انواع ارقام نهال انگور برای کاشت در سرتاسر شهرهای کشورمان نموده است.

نهالستان غرب نهال با مدیریت جناب آقای رضا داداشی دارای مجوزهای رسمی و معتبر از جمله شناسنامه معتبر؛ تاییدیه از جهادکشاورزی و گواهی رسمی میباشد.

این مرکز کلیه ارقام نهال میوه را با بالاترین کیفیت تولید نموده و به همراه آنها گواهی سلامت؛ کارت گارانتی معتبر 2 ساله؛ کارت قرنطینه؛ گواهی عاری از آفات ارائه میدهد.

برای خرید نهال انگور کشمشی قرمز بی دانه و یا کسب آگاهی از قیمت نهال انگور کشمشی قرمز بی دانه با ما در نهالستان غرب نهال به صورت تلفنی؛ آنلاین و یا حضوری در ارتباط باشید.


ارقام دیگر نهال انگور