پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال انگور رد گلوب

نهال انگور رد گلوب

درختچه‌های انگور ردکلوب عادت رشد بالا رونده دارند. این درختان به درختان در اطراف خود پیچیده و به سمت بالا رشد میکنند. به این ترتیب هنگام کاشت باید به این موضوع توجه نمایید. درخت انگور ردکلوب عمر اقتصادی بالا و باردهی بسیار عالی به همراه دارد. مقاومت سرمایی و گرمایی و همچنین مقاومت در برابر آفات و بیماری‌ها در این درختان به شما در کاهش ریسک‌های احداث باغ کمک مینماید. پیش از خرید نهال انگور ردگلوپ به بادخیز بودن منطقه توجه داشته باشید. بهتر است درختان انگور ردکلوب در مناطق بادخیز کاشته نشوند.

جهت خرید نهال انگور رد گلوب کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال انگور رد گلوب کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال انگور رد گلوب نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

انگور ردکلوب محصول کشور فرانسه است. این رقم امروزه در کشورهای آمریکایی و استرالیا و شیلی و همچنین ایران نیز کشت میشود.

پایه

از قلمه زنی به عنوان پایه اصلی انگور ردکلوب استفاده میشود.

فاصله کاشت

درختچه‌های انگور ردکلوب را در فواصل منظم 2.5 در 3.5 متر مربع از یکدیگر بکارید. تا درختان بتوانند به خوبی رشد نموده و از منابع موجود در خاک بهره ببرند. اگر باغ شما دارای شیب متمایل جنوبی است و یا در منطقه ای بادخیز قرار دارد؛ میتوانید درختچه‌های انگور ردکلوب را در فواصل 2.5 در 3 متر مربع بکارید.

نیاز سرمایی

درختان انگور ردکلوب باید هر ساله در فصل پاییز و زمستان در دمای کمتر از 7- درجه سانتیگراد به مدت 100 تا 600 ساعت قرار بگیرند. به این ترتیب دوره خواب درختان کامل شده و در سال جدید به شکوفه زنی و ‌محصول‌دهی میپردازند. تحمل سرمایی و گرمایی درختانی که دوره سرمایی را به خوبی پشت سر گذاشته اند بین 18- تا 30 درجه سانتیگراد است.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی درخت انگور ردکلوب بسیار عالی است. این رقم قادر است تا بیش از 100 سال پس از کاشت به ‌محصول‌دهی حداکثری بپردازند. این موضوع درآمدزایی مادام العمر شما از باغ را تضمین میکند.

وزن میوه

انگورهای ردکلوب بسیار درشت و خوشمزه و با پوسته سفت و قرمز رنگ دیده میشوند. این میوه در 2 نوع هسته دار و بدون هسته بوده و بسیار شیرین و ابدار است. شکل خوشه‌های انگور ردکلوب مخروطی شکل است. از انگور ردکلوب برای تازه خوری و تهیه کشمش و آبمیوه و آبغوره استفاده میشود. انگور ردکلوب در برابر ترک خوردگی مقاومت بسیار مناسبی دارد. این موضوع در برداشت محصول، نگهداری و انبارداری آنها حائز اهمیت است.

ارتفاع از سطح دریا

درخت انگور ردکلوب در ارتفاع 1265 متر از سطح دریا بهترین سازگاری و رشد و ‌محصول‌دهی را به همراه خواهد داشت. توجه به ارتفاع از سطح دریا و سازگاری درخت با ارتفاع اعلام شده از سوختن درختان و یا کاهش محصول‌دهی آنها جلوگیری میکند.

مقاومت در برابر آفات

مقاومت درختچه‌های انگور ردکلوب در برابر آفات و بیماری‌ها مناسب است. البته برخی از آفات از جمله سفیدک پودری میتواند به درخت آسیب جدی وارد نمایند. از این رو باید این درختان را هرساله با استفاده از سم مخصوص سمپاشی نمایید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

درخت انگور ردکلوب در سنین کمتر عملکرد نسبتا ضعیف‌‌تری دارد. این رقم در سال سوم پس از کاشت تا 18 تن در هکتار باردهی دارد.

در سنین بزرگسالی و پس از بلوغ، عملکرد درختان افزایش یافته و به 40 تن در هکتار میرسد. باردهی درختان انگور ردکلوب بسیار عالی است و هرساله سودآوری بسیار مناسبی را برای باغدار محترم به ارمغان خواهد داشت.

شروع ‌محصول‌دهی

باردهی درخت انگور ردکلوب از سال دوم پس از کاشت آغاز میشود. میوه این رقم در اواخر تابستان قابل برداشت است.

مدت آبیاری

درختچه‌های انگور ردکلوب را هر 20 روز یکبار آبیاری نمایید. در فصل گرم سال و فصل رشد درختان باید فواصل آبیاری را کاهش دهید. همچنین در سالهای اولیه پس از کاشت نیز باید درختان در فواصل کوتاهتری آبیاری شوند. درخت انگور ردکلوب در برابر خشکی و کم آبی مقاومت خوبی از خود نشان میدهد.

حجم آبیاری در مناطق سردسیری تا 500 میلی لیتر و در مناطق گرمسیری تا 1400 میلی لیتر است. به این ترتیب درختان در طول سال به 5 تا 6 هزار متر مکعب در هکتار آبیاری نیاز دارند.

بهتر است تا درختان انگور ردکلوب را به روش آبیاری تحت فشار بابلر آبیاری نمایید.

زمان گلدهی

درخت انگور ردکلوب دیرگل است. این درختان در اواسط فروردین ماه گلدهی خود را آغاز میکنند.

جمع بندی

نهال انگور ردکلوب یکی از ارقام با باردهی و عمر اقتصادی بالا است. که هرساله سودآوری بسیار عالی را برای باغداران محترم به همراه دارد. انتخاب و خرید بهترین نهال انگور نیازمند آگاهی از شرایط اقلیمی در منطقه و همچنین نوع نیاز هر نهال است. که به سازگاری پذیری و افزایش ‌محصول‌دهی درختان کمک میکند. مهم‌‌ترین نکته در خرید نهال انگور ردکلوب، خرید نهال استاندارد انگور است. نهال‌های استاندارد معمولا دارای شناسنامه معتبر و گواهی سلامت هستند که از سوی نهالستان ارائه میشوند.

نهالستان بزرگ غرب نهال؛ بهترین و مجهزترین نهالستان انگور در شمال غربی کشورمان است. این مرکز دارای مجوزهای رسمی و گواهینامه معتبر و تاییدیه از سوی جهادکشاورزی بوده و به همراه نهال‌های انگور تولید شده توسط غرب نهال کارت سلامت؛ کارت قرنطینه؛ گواهی عاری از آفات؛ شناسنامه معتبر؛ کارت گارانتی معتبر 2 ساله و تاییدیه جهاد کشاورزی ارائه میشود.

برای خرید نهال انگور ردکلوب و یا کسب اطلاع از قیمت نهال انگور ردکلوب با ما در نهالستان غرب نهال به صورت آنلاین؛ حضوری و یا تلفنی در ارتباط باشید.

همچنین شما میتوانید از مشاوره‌های رایگان کارشناسان ما در نهالستان غرب نهال در حوزه نحوه خرید نهال انگور؛ نحوه کاشت و رسیدگی و آبیاری و سمپاشی و کوددهی و… بهره مند شوید.


ارقام دیگر نهال انگور