پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال انگور کشمشی زرد (بی دانه)

نهال انگور کشمشی زرد (بی دانه)

نهال انگور کشمشی زرد بیدانه یک رقم مجلسی در کشورمان است. سازگاری پذیری بسیار عالی درختان با آب وهوای معتدل و نیمه سردسیری و سردسیری به شما این امکان را میدهد که درختان انگور کشمشی زرد بی دانه را در اکثر شهرهای کشورمان حتی در مناطق سردسیری نیز بکارید.این درختان قادرند تا از سال اول پس از کاشت؛ باردهی خود را در حجم کم و محدودی آغاز نمایند. این باردهی رفته رفته افزایش یافته و با رسیدن به سن بلوغ تا سالیان سال پس از آن نیز به باردهی حداکثری ادامه خواهد داد. عمر اقتصادی بالا از مهم‌‌ترین دلایل خرید نهال انگور کشمشی زرد بیدانه به حساب میاید. این رقم قادر است تا 100 سال به باردهی حداکثری خود ادامه دهد.شما میتوانید درختان انگور کشمشی زرد بیدانه را در تمامی خاک‌ها، حتی خاک‌های آهکی نیز بکارید.

جهت خرید نهال انگور کشمشی زرد (بی دانه) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال انگور کشمشی زرد (بی دانه) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال انگور کشمشی زرد (بی دانه) نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

نهال انگور کشمشی زرد بیدانه یک رقم ایرانی است. این رقم به علت کیفیت بالا و سازگاری پذیری بینظیری که دارد؛ در بیشتر مناطق در کشورمان کشت میشود.

پایه

پایه اصلی برای تکثیر نهال انگور کشمشی زرد بی دانه؛ استفاده از قلمه زنی است.

فاصله کاشت

فواصل استاندارد و منظم برای احداث باغ انگور کشمشی زرد بیدانه؛ براساس نقشه زمین و شیب زمین و طرح توجیهی مشخص میشود. به طور کلی بهتر است تا نهال‌های انگور کشمشی زرد بیدانه 2 متر از هرطرف با یکدیگر فاصله داشته باشند. تا به این ترتیب بتوانند به خوبی رشد نموده و از منابع موجود در خاک و هوا بهره ببرند. به این ترتیب عملیات فتوسنتز و تولید انرژی بهتر انجام شده و کیفیت و حجم محصولات افزایش میابد.

نیاز سرمایی

یکی از الزامات هرساله برای درختان انگور کشمشی زرد بیدانه قرار گیری در یک دوره سرمایی ویژه است. درختان انگور کشمشی زرد بیدانه باید هرسال و در فصل پاییز و زمستان در یک دوره سرمایی ویژه 100 تا 800 ساعته قرار بگیرند. تا به این ترتیب نیاز سرمایی آنها برطرف شده و با بیدار شدن از خواب زمستانه در سال جدید به شکوفه زنی و باردهی بپردازند. دمای مناسب برای درختان در طول دوره سرمایی؛ دمای کمتر از 7- درجه سانتیگراد است. با گذراندن دوره سرمایی؛ تحمل سرمایی درختان نیز افزایش خواهد یافت.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی درختان؛ یعنی حداکثر مدت زمانی که درختان پس از رسیدن به سن بلوغ قادرند به باردهی حداکثری خود ادامه دهند. عوامل متعددی در افزایش و یا کاهش عمر اقتصادی درختان تاثیرگذار است. سلامتی درختان؛ آبیاری منظم و کافی، کوددهی و هرس و سازگاری پذیری با آب وهوا و شرایط اقلیمی؛ میزان رطوبت در منطقه و… از جمله عواملی است که به افزایش عمر اقتصادی درختان کمک میکند. خوشبختانه عمر اقتصادی درختان انگور کشمشی زرد بیدانه بسیار بالا و تا بیش از 100 سال است. در طول این سالها شما میتوانید بهترین محصولات را از درختان باغ خود برداشت نمایید.

وزن میوه

همانطور که از نام این رقم پیداست میوه آن به رنگ زرد است. خوشه‌های انگور کشمشی زرد بیدانه کشیده و تراکم حبه آن بالاست. اندازه حبه‌ها نسبتا متوسط بوده و طعم بسیار شیرین و دلپسندی دارند.

ارتفاع از سطح دریا

برای کاشت درخت انگور کشمشی زرد بیدانه بهتر است ارتفاع منطقه شما 1265 متر از سطح دریا باشد. تا درختان بتوانند با سازگاری پذیری آب وهوا و شرایط اقلیمی در این منطقه به باردهی حداکثری خود بپردازند.

مقاومت در برابر آفات

این رقم قادر است تا مقاومت بسیار عالی در برابر آفات و بیماری‌ها از خود نشان دهد. البته به شما توصیه میکنیم تا درختان انگور کشمشی زرد بیدانه را به صورت سالیانه سمپاشی کنید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

درخت انگور کشمشی زرد بیدانه ‌محصول‌دهی بسیار عالی به صورت سالیانه به همراه دارد. این رقم قادر است در سال تا 40 تن بادرهی در هکتار داشته باشد. این موضوع نشان میدهد کاشت و پرورش درختان انگور کشمشی زرد بیدانه تا سالیان سال سودآوری حداکثری را برای شما باغداران محترم به ارمغان میاورد.

شروع محصول‌دهی

درخت انگور کشمشی زرد بیدانه از سال اول ‌محصول‌دهی خود را در حجم کم و محدود آغاز میکند. با رسیدن درخت به سن بلوغ، باردهی آنها نیز رفته رفته افزایش خواهد یافت.

مدت آبیاری

برای آبیاری درختان انگور کشمشی زرد بیدانه در فصول گرم سال برای هر درخت 2 تا 3 لیتر آب در روز در نظر بگیرید. در فصل سرد و بارندگی (فصل پاییز و زمستان) مقدار آبیاری را به 1 لیتر در روز کاهش دهید. آبیاری درختان انگور کشمشی زرد بیدانه باید به صورت هفتگی انجام شود. درخت انگور کشمشی زرد بیدانه در برابر خشکی مقاومت مطلوبی از خود نشان میدهد. البته لازم است بدانید درختانی که به صورت منظم و کافی آبیاری شوند؛ باردهی بیشتر و کیفیت محصول بالاتری خواهند داشت.

زمان گلدهی

گلدهی این درختان در اواخر ماه فروردین آغاز میشود. این رقم دیرگل است از این رو ریسک‌های ناشی از سرمازدگی در فصل بهار به حداقل میرسد.

جمع بندی

نهال انگور کشمشی زرد بیدانه یکی از بهترین و باکیفیت‌‌ترین ارقام میوه برای کاشت در بیشتر نقاط کشور به خصوص مناطق سردسیری و نیمه سردسیری و معتدل است. این رقم عمر اقتصادی بالا؛ کیفیت محصولات بینظیر و حجم ‌محصول‌دهی بسیار عالی به همراه دارد.

نهالستان بزرگ غرب نهال بزرگترین مرکز فروش نهال انگور در شمال غربی کشورمان است. این مرکز با بهره گیری از دانش تخصصی کارشناسان مجرب و با توجه به آخرین یافته‌های دانش روز در حوزه کشاورزی و باغداری اقدام به تولید و پرورش و اصلاح کلیه ارقام نهال انگور نموده است. نهال‌های تولید شده توسط نهالستان غرب نهال برای کاشت در سرتاسر شهرهای کشورمان متناسب است. و به همراه آنها کارت گارانتی معتبر 2 ساله؛ گواهی سلامت و کارت قرنطینه؛ گواهی عاری از آفات ارائه میشود.

برای خرید نهال انگور کشمشی زرد بی دانه و یا کسب اطلاع از قیمت نهال انگور کشمشی زرد بی دانه با ما در نهالستان غرب نهال به صورت تلفنی؛ آنلاین (از طریق واتساپ) و یا حضوری در ارتباط باشید.


ارقام دیگر نهال انگور