پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال انگور بلک سیدلس

نهال انگور بلک سیدلس

یکی از ارقام معروف انگور، نهال انگور بلک سیدلس است؛ جالب است بدانید که معنی نام این نهال اشاره بر انگور بی دانه و سیاه دارد. از جمله موارد استفاده از انگور بلک سیدلس شامل: تازه خوری و مصرف روزانه، تولید کشمش، آبمیوه گیری، تولید آبغوره و حتی تولید مویز با کیفیت است؛ حتی گفته می‌شود که پوست و دانه آن هم کاربردهایی دارند!

جهت خرید نهال انگور بلک سیدلس کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال انگور بلک سیدلس کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال انگور بلک سیدلس نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

خصوصیات نهال انگور بلک سیدلس

در ابتدا میخواهیم درباره‌ی روش کاشت نهال انگور بلک سیدلس صحبت کنیم؛ برای کاشت این نهال در خاک حاصل خیز، حفره‌ای در ابعاد 50 در 50 سانتیمتر و با ارتفاع 50 سانتیمتر حفر می‌شود. پس از حفر و برای کاشت، نهال باید به گونه‌ای کاشته شود که جوانه‌ی آن در حدود 5 سانتی متر بیرون باشد و سپس خاک اطراف نهال محکم شود.

به یاد داشته باشید که آبیاری منظم در زمان رشد اولیه‌ی نهال، اهمیت بالایی دارد و نباید در آن کوتاهی شود. برای کاشت این نهال انگور، خاک سبک شنی رسی مناسب است.

مشخصات نهال انگور بلک سیدلس

انگور بلک سیدلس علاوه بر موارد استفاده‌ی بالا، خواص بسیار زیادی نیز دارد. این انگور سرشار از ویتامین‌های E و B وA است و دارای مقادیر زیادی از اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 می‌باشد. مویز تولید شده از این انگور خواص ضد سرطانی دارد و برای تقویت حافظه نیز مفید است. پرکاربرد بودن این انگور و خواص بالای آن، می‌تواند از عوامل تقویت فروش نهال انگور بلک سیدلس باشد.

این نهال تا حدودی زودبازده است و همچنین مقاوم به سرما بوده و در مقابل خشکی و آفات نیز مقاومت مناسبی دارد. از دیگر مزایای این نهال می‌توان به پرمحصول بودن آن اشاره کرد.

کشور سازنده

طبق گفته‌ها نهال بلک سیدلس از فرانسه وارد شده و یک نهال فرانسوی می‌باشد. نهال‌های خارجی زیادی در ایران کشت می‌شود که نمونه‌ی آن‌ها نهال انگور شیلی می‌باشد.

فاصله کاشت

اگر میخواهید نهال شما موارد معدنی کافی و نور مناسب را دریافت کند و روال رشد خوبی داشته باشد، از رعایت فواصل استاندارد کاشت نهال غافل نشوید. این کار نظم را نیز در نهالستان شما حاکم می‌کند. در بحث فواصل کاشت نهال انگور بلک سیدلس در زمین‌هایی با شیم کم و مناطق بادگیر باید بگوییم که فاصله‌ی 3*3 متر مناسب است؛ این فاصله در زمین‌های مسطح 4*4 متر توصیه شده است.

شکل میوه

ظاهر انگورهای بلک سیدلس را خوشه ای پر از حبه‌های بنفش تیره تشکیل می‌دهد که تا حدی به رنگ سیاه تمایل دارند. این انگور همچنین از طعم و عطر خوبی برخوردار است.

حداکثر ارتفاع درخت

افزون بر عوامل ژنتیکی تاثیر گذار در رشد یک نهال، سطح مراقبت و پیگیری باغدار، نقش بالایی را در رشد ارتفاع یک نهال ایفا می‌کند. اگر آبیاری به موقع و به اندازه انجام شود، کاشت و منطقه‌ی کاشت ایده آل باشند و عملیات سمپاشی و هرس به خوبی صورت گیرند، ارتفاع نهال و عملکرد رشد آن به حداکثر می‌رسد.

نیاز سرمایی نهال انگور بلک سیدلس

بخشی از زندگی یک نهال را خواب زمستانه تشکیل می‌دهد؛ خواب زمستانه برای برطرف شدن نیازمند عامل است و عامل بیدار شدن نهال یا درخت از خواب زمستانی، حد مشخصی سرما است که پس از دریافت آن فصل بهار می‌رسد و درخت شکوفایی خود را کم کم از سر می‌گیرد.

عمر اقتصادی

برای یک نهال میوه، داشتن عمر طولانی مزیت بزرگی است؛ چرا که عمر طولانی به معنای بازدهی بیشتر و قابلیت سرمایه گذاری بلند مدت‌تری است. خوب است بدانید که طبق گفته‌ها نهال انگور بلک سیدلس بیش از 100 سال عمر می‌کند.

وزن میوه

خوب است بدانید که وزن هر حبه انگور بلک سیدلس در حدود 5 گرم می‌باشد.

ارتفاع از سطح دریا

ارتفاع مناسب جهت کاشت نهال انگور بلک سیدلس، حدود 1200 متر از سطح دریا است. این نکته را در نظر بگیرید که تمامی ارتفاعات مختلف، شرایط زیستی مختص به خود را دارند و شرایط آن‌ها اعم از: آب، خاک، سرما، گرما، باد شدید و… باهم متفاوت است.

مقاومت در برابر افات

مقاومت این نهال در مقابل آفات و بیماری‌ها بالا ارزیابی شده است؛ اما این موضوع دلیل نمی‌شود که از سمپاشی در وقت نیاز خود صرف نظر کرد.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

باردهی هر هکتار از نهال انگور بلک سیدلس چیزی در حدود 40 تن است. این حجم بالا، پربار بودن این نهال و همچنین اقتصادی بودن سرمایه گذاری بر آن را ثابت می‌کند.

شروع محصول دهی

این نهال پربار از سال اول باردهی اولیه را آغاز می‌کند و به صورت نوبرانه محصول می‌دهد.

قدرت رشد درخت

طبق مشاهدات، این نهال از قدرت رشد مطلوبی برخوردار است و با یک پرورش اصولی و حرفه‌ای، می‌توان حداکثر بهره وری از این نهال را تجربه کرد.

رقم گرده افشان

برخی از نهال‌ها به صورت مستقل قادر به تولید مثل و ازدیاد نسل هستند و برخی با کمک رقم گرده افشان قادر به ازدیاد خواهند بود. ظاهراً نهال انگور بلک سیدلس نیاز به رقم گرده افشان دارد و به حسب هر 10 نهال، یک گرده افشان مناسب باید در بین نهال‌های بلک سیدلس کاشته شود.

پایه

خوب است بدانید که یکی از مواردی که در احداث باغ‌های میوه در دنیا رو به توسعه است، استفاده از پایه های رویشی است.

زمان گلدهی نهال بلک سیدلس

در شرایط آب و هوایی مناسب و پس از گلدهی به موقع این نهال انگور، زمان رسیدن میوه‌های نهال بلک سیدلس اواسط شهریور ماه است.

مدت ابیاری نهال انگور بلک سیدلس

این نهال تا حدودی متحمل در برابر خشکی است؛ اما باید بدانید که کم آبی شدید برای این نهال میوه ضرر دارد و موجب خسارت است. در فصل بهار روزی 2 لیتر و در فصل تابستان روزی 3 لیتر آب برای هر نهال بلک سیدلس توصیه شده است.

قیمت نهال انگور بلک سیدلس

اگر مشتاق به خرید نهال انگور بلک سیدلس از یک فروشگاه معتبر هستید، پیشنهاد ما به شما نهالستان غرب نهال است. با اولین خرید از این مجموعه، با کیفیت بالای محصولات این نهالستان و قیمت‌های مناسب آن مواجه خواهید شد که قرار است سرآغاز تجارتی موفق را برای شما رقم بزند.

مجموعه نهالستان غرب نهال با مدیریت مهندس رضا داداشی، آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان در جهت تجارت نهال به شما است؛ شما می‌توانید جهت مشاوره‌ی رایگان با کارشناسان غرب نهال و استعلام قیمت نهال انگور بلک سیدلس، با بخش روابط عمومی این شرکت ارتباط برقرار کنید.


ارقام دیگر نهال انگور