پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال انگور کندری

نهال انگور کندری

نهال انگور کندری یکی از ارقام قدیمی و پرطرفدار ایرانی است. از مهم‌ترین نقاط قوت در این رقم مقاومت بسیار عالی آن در برابر سرما و گرما و همچنین خشکی است. از طرفی به علت اصلاحات انجام شده روی این رقم توسط نهالستان غرب نهال قادر به محصول‌دهی بسیار عالی و مقاومت در برابر آفات و بیماری‌ها میباشد.

جهت خرید نهال انگور کندری کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال انگور کندری کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال انگور کندری نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

کشور سازنده یا همان خواستگاه اولیه نهال انگور کندری کشور ایران است. البته این رقم امروزه در سایر کشورهای آسیایی و اروپایی نیز کشت میشود.

پایه

بهترین روش برای تکثیر این رقم؛ استفاده از پایه قلمه میباشد.

خصوصیات نهال انگور کندری

درخت انگور کندری شاخه و برگ‌های گسترده ای دارد. این رقم خزان کننده، میوه‌های بسیار خوشمزه و پرطرفداری دارد. بهترین آب وهوا برای کاشت نهال انگور کندری؛ آب وهوای سردسیر و نیمه سردسیر کوهستانی و معتدل است. محصول‌دهی بسیار عالی و عمر اقتصادی بالا از مهم‌ترین دلایل باغداران برای خرید نهال انگور کندری میباشد. البته کاشت این رقم مزایای دیگری نظیر مقاومت در برابر سرما و گرما و خشکی و همچنین آفات و بیماری‌ها را دارد. پس از انجام اصلاحات توسط نهالستان غرب نهال شما میتوانید نهال انگور کندری را در بیشتر شهرهای کشورمان بکارید. این رقم دیرگل است. و ارتفاع درختان آن نسبتا زیاد است.

فاصله کاشت

بهترین فاصله کاشت نهال انگور کندری، الگوی مربعی با ضلع 3 متر مربع است. در زمین‌های شیب دار با شیب متمایل جنوبی، این فاصله به 3 در 2 متر مربع میتواند کاهش بیابد.

نکته: درختان انگور کندری باید در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرند. از این رو رعایت فاصله کاشت برای این رقم لازم است.

نکته: نهال انگور کندری را در مناطق بادخیز نکارید. در صورت کاشت نهال در منطقه بادخیز؛ باید درختان را در فواصل نزدیک‌تر به یکدیگر کاشته و از بادگیر استفاده کنید.

شکل میوه

حبه‌های انگور کندری بزرگ و سنگین هستند. هر 2 تا 4 خوشه از انگور کندری وزنی برابر 1 کیلوگرم دارند.

نیاز سرمایی

درختان انگور کندری برای بیدار شدن از خواب زمستانه، افزایش باردهی و افزایش تحمل سرمایی و گرمایشان باید در زمان معینی در یک دوره سرمایی مخصوص قرار بگیرند. این دوره سرمایی برای درختان مختلف، متفاوت است. دوره سرمایی مخصوص درخت انگور کندری بین 100 تا 600 ساعت تحت دمای 7- درجه سانتیگراد است. که این دوره هرساله در فصل پاییز و زمستان سپری میشود.

بازه دمایی قابل تحمل درختان پس از پایان این دوره به 45 الی 18- درجه سانتیگراد میرسد.

عمر اقتصادی

در صورت مطابقت نهال با شرایط اقلیمی در منطقه باغ شما و همچنین نگهداری و آبیاری و کوددهی و سمپاشی به موقع و کافی درختان؛ درختان انگور کندری پس از رسیدن به سن بلوغ و دستیابی به باردهی حداکثری، قادرند تا این باردهی را تا بیش از 30 سال ادامه دهند.

ارتفاع از سطح دریا

بهترین ارتفاعی که میتوانید در آن نهال انگور کندری را بکارید؛ ارتفاع بین 500 تا 2300 متر از سطح دریا است. پیش از خرید نهال انگور کندری به ارتفاع از سطح دریای منطقه باغتان و سازگاری پذیری آن با ارتفاع مطلوب درخت توجه فرمایید.

مقاومت در برابر آفات

درخت انگور کندری در برابر برخی از بیماری‌ها و آفات بسیار آسیب پذیر است. مهم‌ترین بیماری‌ها و آفاتی که ممکن است به این درختان آسیب وارد نمایند؛ بیماری رنجره انگور و آفت کرم خوشه انگور است.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

باردهی درختان در سالهای اولیه پس از کاشت بسیار کم و ناچیز است. اما با رسیدن درخت به سن بلوغ این باردهی به بیشترین مقدار خود میرسد. باردهی درخت انگور کندری پس از سن بلوغ تا 30 تن در هکتار است.

شروع محصول‌دهی

باردهی درختان انگور کندری از سال دوم آغاز میشود. آغاز باردهی درختان به شرایط اقلیمی منطقه و همچنین نحوه رسیدگی به درختان نیز وابسته است.

مدت آبیاری

برای رشد کافی و دستیابی به محصول‌دهی حداکثری؛ درخت انگور کندری را باید هر 7 تا 10 روز یکبار آبیاری نمایید.

البته میزان آبیاری درختان به سن نهال؛ میزان بارندگی منطقه و آب وهوا، فصل و نحوه آبیاری نیز وابسته است. برای مثال آبیاری درختان در فصل بهار و تابستان هر 7 روز یکبار و در فصل پاییز و زمستان بیش از 10 روز الی 1 ماه یکبار است.

همچنین به علت توان کمتر ریشه نهال یکساله برای جذب آب و مواد معدنی از خاک؛ لازم است تا نهال‌های جوان را در فواصل زمانی کوتاهتری آبیاری نمایید.

بارندگی کافی برای کاشت این رقم باید بیش از 350 میلی متر در سال باشد.

زمان گلدهی

درخت انگور کندری دیرگل و میان گل است. این رقم معمولا در اواخر اسفند ماه گلدهی خود را آغاز نموده و جوانه‌های گل روی درختان دیده میشوند.

جمع بندی

انتخاب و خرید بهترین نهال انگور به شما در افزایش سازگاری پذیری درختان و همچنین افزایش سوددهی از باغ کمک میکند. درخت انگور کندری یکی از بهترین و مقرون به صرفه‌ترین انواع ارقام نهال انگور برای کاشت در باغ است. محصول‌دهی عالی و عمر اقتصادی بالا، از مزایای خرید نهال درخت انگور کندری و کاشت آن در باغ به حساب میاید. این رقم و سایر ارقام نهال انگور با بهترین قیمت توسط نهالستان غرب نهال تولید و عرضه میشوند.

نهالستان غرب نهال با بیش از نیم قرن تجربه با استفاده از تیم متخصص و حرفه ای و با بهره گیری از دانش به روز باغداری اقدام به تولید و اصلاح انواع ارقام نهال انگور نموده و نهال‌ها را برای کاشت در اکثر شهرهای کشورمان آماده سازی نموده است.

جهت دریافت مشاوره رایگان پیش از خرید نهال انگور و یا ارتباط با کارشناسان ما و دریافت اطلاع درباره نحوه کاشت؛ نگهداری؛ آبیاری؛ کوددهی و سمپاشی و بیماری شناسی درختان؛ شما باغداران محترم میتوانید از طریق تماس تلفنی؛ واتساپ و همچنین به صورت حضوری با ما در ارتباط باشید.

نهالستان غرب نهال به همراه کلیه ارقام نهال انگور خود؛ کارت سلامت؛ گارانتی 2 ساله نهالستان؛ گواهی عاری از آفات و کارت قرنطینه ارائه میدهد.

قیمت نهال انگور کندری بین 25 الی 35 هزار تومان توسط نهالستان غرب نهال به فروش میرسد. نهال انگور 2 ساله بهترین سازگاری پذیری با محیط جدید و بیشترین بهره وری را در باغ از خود به نمایش خواهد گذاشت.


ارقام دیگر نهال انگور