پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال انگور ردکارنت

نهال انگور ردکارنت

نهال انگور ردکارنت یک محصول اروپایی است. این رقم تحمل سرمایی بسیار مطلوبی دارد. و قادر است تا سالیان سال به محصول‌دهی حداکثری خود ادامه دهد. این رقم از انواع نهال انگور گلدانی میباشد.

جهت خرید نهال انگور ردکارنت کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال انگور ردکارنت کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال انگور ردکارنت نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

نهال انگور ردکارنت محصول کشور فرانسه است. این رقم امروزه در سایر کشورهای اروپایی و آسیایی از جمله کشور ایران کاشته و مورد بهره برداری قرار میگیرد.

پایه

پایه اصلی برای تکثیر این رقم، استفاده از روش قلمه زنی میباشد.

خصوصیات نهال انگور ردکارنت

درختان انگور ردکارنت ارتفاع چندان بلندی ندارند؛ این موضوع به شما در برداشت محصول و کاهش هزینه‌های نگهداری از درختان کمک میکند. ارتفاع درختچه‌های کوتاه قد آن به 2 متر میرسد.

برگ‌ها در این رقم 5 لبه دارند و روی ساقه درخت پیچیده شده اند. در فصل گلدهی درختان، گلهای سبز و زرد زیبایی روی آنها دیده میشوند.

خوشه‌های انگور ردکارنت بین 4 تا 8 سانتیمتر طول دارند. هر خوشه بین 3 تا 10 عدد انگور را در خود جای داده است. حبه‌های انگور، هر کدام بین 8 تا 12 میلی متر قطر دارند. به طور کلی در فصل تابستان که فصل رسیدن میوه‌ها میباشد. هر بوته دارای 3 تا 4 کیلوگرم انگور ردکارنت است.

این رقم سایه دوست است. بهترین آب وهوا برای کاشت آن آب وهوای خنک و اقلیمی است. این رقم در برابر بادهای گرم و خشک مقاومت کمی دارد.

فاصله کاشت

از آنجایی که نهال انگور ردکارنت ارتفاع چندانی ندارد. و یک رقم سایه دوست است. شما میتوانید نهال‌های انگور را در فواصل نزدیک تری از یکدیگر بکارید. به صورت استاندارد؛ فاصله کاشت این رقم به صورت مربع‌هایی با ضلع 2 متر از هر طرف میباشد.

شکل میوه

میوه انگور ردکارنت بسیار خوش عطر و طعم و ظاهر زیبایی دارد. این میوه به رنگ قرمز است. و طعم آن نیز ترش و شیرین است. هرچه میوه قرمزتر باشد؛ میزان اسیدیته آن بیشتر است. اغلب از این میوه به صورت تازه خوری؛ پخت غذا، آبمیوه و… استفاده میشود.

برخی دیگر از این رقم نیز با نام وایت کارنت و به رنگ سفید دیده میشوند.

نیاز سرمایی

دوره سرمایی درختان انگور ردکارنت بین 100 تا 500 ساعت در دمای کمتر از 7- درجه سانتیگراد است. این دوره باید هرساله در فصل زمستان و پاییز پشت سر گذاشته شود. پس از این دوره؛ خواب درختان کامل شده و از خواب زمستانه خود بیدار میشوند. و برای محصول‌دهی در سال جدید آماده خواهند بود. دوره سرمایی همچنین باعث افزایش تحمل سرمایی و گرمایی درختان تا 20- الی 30 درجه سانتیگراد خواهد شد.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی درختان انگور ردکارنت اغلب بین 12 تا 15 سال است. این عمر اقتصادی درختان پس از رسیدن درختان به سن بلوغ و آغاز محصول‌دهی حداکثری آنها آغاز میشود. این رقم پایه کوتاه است و میتوانید آن را در گلدان نیز بکارید.

ارتفاع از سطح دریا

هر ارتفاعی از سطح دریا شرایط محیطی و اقلیمی و میزان رطوبت خاصی را به همراه دارد. هر رقم قادر است در ارتفاع خاصی از سطح دریا به خوبی سازگار شده و رشد نماید. ارتفاع از سطح دریای مناسب برای کاشت نهال انگور ردکارنت بین 100 تا 2500 متر است.

پیش از خرید نهال انگور ردکارنت به ارتفاع از سطح دریای منطقه و باغتان توجه فرمایید.

مقاومت در برابر آفات

مقاومت این رقم در برابر آفات چندان زیاد نیست. از این رو همواره باید مراقب حمله ناگهانی آفات و یا گسترش بیماری‌ها در باغ باشید. برای پیشگیری از این موضوع، توصیه میکنیم درختان را هرساله و منظم سمپاشی نمایید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

عملکرد این رقم بسیار عالی و حدود 40 تن در هکتار است. محصول‌دهی عالی این رقم گلدانی در کنار کیفیت بالای محصولات یکی از دلایل عمده توجه باغداران به این رقم به حساب میاید.

شروع محصول‌دهی

میوه‌های انگور ردکارنت اغلب از اواسط ماه تیر تا ماه مرداد به طور کامل میرسند. به علت حساسیت بسیار بالای پوسته این رقم و سهولت در حمل و نقل و انبارداری؛ لازم است تا میوه‌ها را زمانی که کمی سفت هستند، بچینید.

مدت آبیاری

مدت زمان آبیاری درختان انگور ردکارنت بین 7 تا 10 روز یکبار است. این زمان با توجه به سن نهال؛ فصل آبیاری و میزان بارندگی میتواند افزایش یا کاهش بیابد.

نهال‌ها در سال اول کاشت باید در فواصل زمانی کمتری آبیاری شوند. آبیاری درختان در فصل تابستان و بهار به علت گرمای هوا و نیاز بیشتر درختان به آبیاری، کمی بیشتر است. در فصل پاییز و زمستان نیز به این علت که بارندگی به میزان کافی وجود دارد. و همچنین آبیاری موجب بروز یخبندان خواهد شد. فواصل آبیاری را افزایش دهید.

زمان گلدهی

گلدهی درختان انگور ردکارنت در اواخر فروردین آغاز میشود. این رقم دیرگل است. و برای کاشت در مناطق سردسیر با زمستانهای طولانی نیز مناسب است.

جمع بندی

یکی از دلایل خرید عمده نهال انگور ردکارنت توسط باغداران محترم؛ ارتفاع کمتر درختان؛ محصول باکیفیت و خوشمزه و پرطرفدار آن است. درختان انگور ردکارنت پایه گلدانی هستند. یعنی شما میتوانید این رقم را در گلدان نیز بکارید. تحمل سرمایی درختان نسبتا متناسب است. و محصول‌دهی آن در بین سایر ارقام گلدانی بسیار مطلوب است. برای خرید انواع ارقام نهال انگور با کیفیت و متناسب برای تمامی شهرهای کشورمان کافیست با ما در نهالستان غرب نهال تماس بگیرید.

مشاوران ما پس از دریافت اطلاعات منطقه و شهر شما بهترین نهال انگور را برای کاشت در باغتان به شما معرفی مینمایند.

نهالستان غرب نهال بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشورمان است. این نهالستان با بیش از نیم قرن تجربه؛ متخصص در تولید و عرضه و فروش انواع ارقام نهال انگور؛ ارقام انگور اصلاح شده و ارقام انگور گلدانی و… میباشد.

نهال‌ها دارای مدارک معتبر و رسمی از جمله گارانتی معتبر 2 ساله؛ گواهی سلامت؛ کارت گارانتی و گواهی عاری از آفات؛ کارت قرنطینه میباشند.

پس از ثبت درخواست خرید؛ شما میتوانید هزینه را به صورت پرداخت کامل؛ و یا پرداخت بیعانه (1 چهارم از مبلغ کل) پرداخت نمایید. نهال‌ها پس از بررسی و بسته بندی و دریافت مجوزهای کتبی؛ در کوتاهترین زمان به سرتاسر نقاط کشور ارسال خواهند شد.


ارقام دیگر نهال انگور