پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال انگور ترکمن 4

نهال انگور ترکمن 4

نهال انگور ترکمن 4 یکی از ارقام با کیفیت محصول کشور ترکمنستان است. که به علت باردهی و عمر اقتصادی بسیار عالی که دارد؛ امروزه در سطح گسترده در اکثر شهرهای کشورمان کشت میشود. این رقم سازگاری پذیری بسیار عالی و مقاومت در برابر سرما و گرمای مطلوبی را از خود نشان میدهد.

جهت خرید نهال انگور ترکمن 4 کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال انگور ترکمن 4 کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال انگور ترکمن 4 نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

کشور سازنده و زادگاه نهال انگور ترکمن 4 متعلق به کشور ترکمنستان است. امروزه با انجام اصلاحات توسط نهالستان غرب نهال؛ شما میتوانید نهال انگور ترکمن 4 را با بهترین کیفیت و بالاترین سازگاری پذیری از ما بخواهید.

پایه

برای تکثیر نهال انگور ترکمن 4 از پایه قلمه زنی استفاده میشود.

خصوصیات نهال انگور ترکمن 4

2 ویژگی اصلی در نهال‌های انگور ترکمن 4 عمر اقتصادی بالا و محصول‌دهی بینظیر آنها است. از طرفی این رقم قادر است تا در اکثر آب وهواها در شهرهای مختلف کشورمان به خوبی رشد نماید. به علت مقاومت سرمایی و گرمایی متناسبی که دارد؛ ریسک سوختن نهال‌ها در مناطق بسیار گرمسیری و سردسیری کاهش میابد. میوه‌های این رقم دارای ظاهری جذاب است، که توجه مصرف کنندگان را به خود جلب نموده است.

فاصله کاشت

لازم است تا خاک باغ خود را پیش از خرید نهال انگور ترکمن 4 به خوبی آماده سازی نمایید. خاک را به خوبی شخم زده و بافت‌های سخت را جدا نمایید. با مخلوط کردن آن؛ خاک قسمت‌های مختلف زمین را یکدست نموده و به آن کودهای آلی و شیمیایی مورد نیاز را بیافزایید. سپس نوبت به ایجاد چاله‌های کاشت در خاک میشود. چاله‌های کاشت نهال انگور ترکمن 4 را باید در فواصل منظم 3 در 3 متر مربع از هر طرف ایجاد نمایید. به این ترتیب درختان در زمان رشد و گستردگی شاخه و برگ‌ها، مانع از جذب نور خورشید توسط یکدیگر نمیشوند.

شکل میوه

انگور ترکمن 4 از سایر ارقام کمی بزرگتر و کشیده‌تر به نظر میرسد. این میوه قرمز تیره رنگ است. طعم آن بسیار مطلوب و خوش عطر است. از این میوه برای تازه خوری، تولید آب میوه و یا کشمش و مویز استفاده میشود.

نیاز سرمایی

درخت انگور ترکمن باید هرساله در فصل پاییز و زمستان به مدت 100 الی 700 ساعت در دمای کمتر از 7- درجه سانتیگراد قرار بگیرد. به این ترتیب از خواب زمستانه بیدار شده و برای محصول‌دهی در سال جدید آماده خواهد بود. درختانی که دوره سرمایی خود را به خوبی پشت سر میگذارند؛ اغلب مقاومت سرمایی و گرمایی بهتری نیز خواهند داشت.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی به بیشترین زمانی گفته میشود که درختان پس از رسیدن به سن بلوغ به محصول‌دهی حداکثری خود ادامه میدهند. بالا بودن عمر اقتصادی به معنای افزایش مدت زمان سودآوری حداکثری شما از باغ است. یکی از مهم‌ترین دلایل خرید نهال انگور ترکمن چهار توسط باغداران محترم؛ عمر اقتصادی بالای این رقم میباشد. عمر اقتصادی درختان انگور ترکمن 4 در صورت نگهداری و مراقبت و رسیدگی از درختان بین 60 تا 75 سال میباشد.

ارتفاع از سطح دریا

اگر مایلید بدانید نهالی که میخرید با شرایط اقلیمی در باغتان سازگاری دارد یا خیر؟ توجه به فاکتور ارتفاع از سطح دریا برای شما لازم و ضروری است. خوشبختانه درخت انگور ترکمن 4 قادر است در ارتفاع بین 100 تا 3000 متر به خوبی رشد نماید. بیشتر باغ‌ها در شهرهای مختلف کشورمان در این بازه ارتفاعی قرار دارند. کافیست با جستجو در اینترنت از ارتفاع از سطح دریای منطقه باغتان آگاه شوید.

مقاومت در برابر آفات

مقاومت درختان انگور ترکمن 4 در برابر افات بسیار مطلوب است. البته انجام سمپاشی سالیانه برای کلیه درختان لازم است.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

یکی از بالاترین باردهی‌ها در بین ارقام نهال انگور، متعلق به نهال انگور ترکمن 4 است. این رقم با باردهی 150 تن در سال؛ بیشترین سوددهی را در بین سایر ارقام نهال انگور به خود اختصاص داده است.

شروع محصول‌دهی

شروع محصول‌دهی درختان انگور ترکمن 4 از سال اول است. البته درختان با رسیدن به سن بلوغ به محصول‌دهی حداکثری میرسند.

مدت آبیاری

درختان انگور ترکمن 4 در سال اول کاشت نیاز بیشتری به آبیاری دارند. هر نهال به طور متوسط به 3 لیتر آب به صورت روزانه نیاز دارد. آبیاری در این سنین باید هر 5 روز یکبار انجام شود. در سنین بالاتر نیز کافیست درختان را هر 5 الی 7 روز یکبار در فصل رشد و فصل گرم و هر 10 الی 1 ماه یکبار در فصل بارندگی و فصل سرد سال آبیاری نمایید.

بارندگی سالیانه در منطقه نیز باید بیش از 350 میلی متر باشد.

بهتر است نهال‌های انگور را به روش قطره ای آبیاری نمایید. آبیاری تحت فشار قطره ای باعث کاهش مصرف آب؛ کاهش رشد علف هرز در باغ، افزایش راندمان آبیاری و آبیاری منظم درختان خواهد شد.

بدترین روش نیز آبیاری دیمی و آبیاری به روش غرقابی میباشد.

زمان گلدهی

این رقم دیرگل است. جوانه‌های گل در اوایل ماه اردیبهشت روی درختان انگور ترکمن 4 شکوفا میشوند.

جمع بندی

اگر قصد احداث باغ انگور با بیشترین بهره وری و عملکرد را دارید. نهال انگور ترکمن 4 میتواند بهترین و مقرون به صرفه‌ترین انتخاب برای شما محسوب شود. به علت عمر اقتصادی بالا و محصولات بینظیری که دارد. خرید نهال انگور ترکمن 4 همواره مورد توجه باغداران محترم قرار گرفته است. سازگاری پذیری بسیار عالی؛ محصولات باکیفیت و پرطرفدار و تحمل سرمایی و گرمایی متناسب، از مهم‌ترین دلایل خرید این رقم از نگاه باغداران معرفی میشود.

نهالستان غرب نهال، بزرگترین و مجهزترین نهالستان تخصصی انگور میباشد. این نهالستان کلیه مجوزهای معتبر و رسمی را از جهاد کشاورزی دریافت نموده است. از جمله: شناسنامه معتبر و رسمی؛ گواهینامه رسمی؛ تاییدیه جهاد کشاورزی.

این مرکز به همراه تیم متخصص و حرفه ای باغداری خود؛ بهترین و باکیفیت‌ترین ارقام نهال انگور اصلاح شده و سایر ارقام میوه را تولید و در کوتاه‌ترین زمان به سرتاسر نقاط کشورمان ارسال مینماید.

کلیه نهال‌های این نهال فروشی دارای کارت سلامت؛ گارانتی معتبر 2 ساله کتبی؛ تاییدیه جهاد کشاورزی، کارت قرنطینه و گواهی عاری از آفات میباشند.

پیش از خرید نهال انگور از نهالستان غرب نهال شما باغداران محترم میتوانید با ما از طریق واتساپ؛ تلفن و یا حضوری؛ در ارتباط باشید. و از مشاوره‌های رایگان کارشناسان خبره ما در حوزه نحوه انتخاب نهال؛ نحوه کاشت؛ داشت و برداشت اطلاع حاصل نمایید.

قیمت نهال انگور ترکمن 4 در نهالستان غرب نهال بین 15 تا 25 هزار تومان میباشد. که بسیار مقرون به صرفه است. و کاشت آن سودآوری سالیانه بسیار مطلوبی را برای شما به همراه دارد.


ارقام دیگر نهال انگور