پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال انگور بلک ویلیام

نهال انگور بلک ویلیام

رشد درخت انگور بلک ویلیام به صورت گسترده است. این رقم هرساله نیاز به هرس دارد. میوه‌های انگور بلک ویلیام بسیار کمیاب و درشت و خوشمزه هستند. و قیمت بالایی در بازار دارند. باردهی درخت انگور بلک ویلیام بسیار عالی و عمر اقتصادی درختان بالا است. این مورد به همراه میوه‌های باکیفیتی که دارد؛ سوددهی بسیار عالی از باغ انگور بلک ویلیام را برای شما به همراه خواهد داشت.

جهت خرید نهال انگور بلک ویلیام کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال انگور بلک ویلیام کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال انگور بلک ویلیام نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

انگور بلک ویلیام یک رقم آمریکایی است. این رقم بهترین سازگاری را با آب وهوای این کشور نشان میدهد. البته امروزه با انجام اصلاحات لازم توسط نهالستان غرب نهال؛ شما میتوانید نهال انگور بلک ویلیام را در شهرهای کشورمان بکارید.

پایه

پایه اصلی برای درخت انگور بلک ویلیام؛ قلمه است.

فاصله کاشت

برای کاشت درخت انگور بلک ویلیام چاله‌های کاشت مخصوص را در فواصل 3 در 3 متر مربع از یکدیگر حفر کنید. این فاصله به بهبود دریافت نور خورشید توسط شاخه و برگ‌ها و همچنین دریافت بهتر آب و مواد معدنی از خاک کمک میکند.

در زمین‌های با شیب متمایل جنوبی؛ فواصل کاشت را میتوانید تا 3 در 2.5 متر مربع کاهش دهید.

حداکثر ارتفاع درخت

درختان انگور بلک ویلیام در دوران بزرگسالی قادرند تا ارتفاع حداکثری 8 تا 10 متر رشد نمایند. رشد ارتفاع درختان در مناطق با شرایط آب وهوایی و اقلیمی مختلف متفاوت است.

نیاز سرمایی

درخت انگور ویلیام برای بیدار شدن از خواب زمستانه و شروع شکوفه زنی و محصول‌دهی باید در یک دوره سرمایی مخصوص بین 100 تا 500 ساعته در دمای کمتر از 7- درجه سانتیگراد قرار بگیرد. به این‌ ترتیب محصول‌دهی درختان افزایش یافته و همچنین تحمل سرمایی و گرمایی آنها نیز بهبود میابد.

به علت تحمل سرمایی بالای درختان انگور بلک ویلیام میتوانید این رقم را در مناطق سردسیری نیز بکارید.

عمر اقتصادی

درخت انگور بلک ویلیام در صورت نگهداری و رسیدگی کافی و همچنین سلامتی درختان؛ قادر است بین 20 تا 35 سال عمر نماید. درختان در طول عمر اقتصادی خود قادرند بهترین باردهی و عملکرد با کیفیت را از خود به نمایش بگذارند.

وزن میوه

انگور بلک ویلیام شکل کشیده ای و لوله ای دارد. این میوه به رنگ سیاه دیده میشود. میوه های انگور بلک ویلیام بسیار درشت و خوشمزه هستند و طرفداران زیادی دارند.

ارتفاع از سطح دریا

ارتفاع از سطح دریای مناسب برای کاشت و احداث باغ انگور بلک ویلیام؛ بین 100 تا 3000 متر است. درختان انگور بلک ویلیام قادرند بهترین رشد و محصول‌دهی را در ارتفاع اعلام شده از خود به نمایش بگذارند. توجه به ارتفاع از سطح دریا پیش از خرید نهال انگور؛ به افزایش سازگاری و عملکرد درختان منجر خواهد شد.

مقاومت در برابر آفات

درخت انگور بلک ویلیام در برابر افات مقاوم نیست. به همین علت معمولا باغداران حرفه ای درختان انگور بلک ویلیام را هرساله با سم مخصوص سمپاشی مینمایند. کوددهی؛ سمپاشی و آبیاری به موقع و کافی به افزایش مقاومت درختان در برابر آفات و بیماری‌ها کمک میکند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

عملکرد درخت انگور بلک ویلیام بسیار عالی و نسبتا بیشتر از سایر ارقام است. این رقم قادر است پس از رسیدن به سن بلوغ تا پایان عمر اقتصادی خود تا 40 تن باردهی در هکتار به همراه داشته باشد. درختان انگور بلک ویلیام تا 30 درصد نسبت به سایر ارقام انگور باردهی بیشتری دارند.

شروع محصول‌دهی

میوه درخت انگور بلک ویلیام در اواخر شهریور تا اوایل مهر به طول کامل میرسد.

مدت آبیاری

آبیاری درخت انگور بلک ویلیام در فصل بهار هر 7 روز یکبار و در فصل تابستان هر 5 روز یکبار انجام میشود. در فصل زمستان و پاییز به علت بروز یخبندان و وجود بارندگی؛ میتوان فواصل آبیاری را افزایش داده و یا به صفر برسانید. این رقم در برابر خشکی مقاومت بسیار عالی دارد.

زمان گلدهی

این رقم دیرگل است. و گلدهی را از اوایل ماه اردیبهشت آغاز مینمایند. بنابراین اگر در مناطق با سرماهای طولانی در فصل زمستان و یا احتمال سرمازدگی در فصل بهار هستید. لازم نیست نگران سوختن جوانه‌های گل در اثر بروز سرمای شدید باشید.

جمع بندی

پرمحصول‌ترین و مرغوب‌ترین نهال انگور در کشورمان؛ نهال انگور بلک ویلیام است. این رقم که باردهی بسیار عالی و میوه‌های درشت و باکیفیت و صادراتی دارد؛ به سرعت پس از کاشت میتواند باردهی خود را آغاز نموده و شما را به درآمدزایی از باغ برساند. با آگاهی از شرایط آب وهوایی و اقلیمی مناسب برای این رقم و نگهداری صحیح از درختان انگور بلک ویلیام میتوانید بهترین و پرمحصول‌ترین باغ انگور را احداث نمایید.

برای خرید نهال انگور بلک ویلیام شما باید به نهالستان‌های معتبر و رسمی دارای مجوز از جهاد کشاورزی مراجعه فرمایید.

نهالستان غرب نهال بزرگترین نهالستان تخصصی تولید و پرورش و فروش نهال انگور در کشورمان است. این مرکز با انجام اصلاحات لازم؛ بهترین نهال‌های مناسب برای کاشت در سرتاسر شهرهای کشورمان را تولید میکند. همچنین نهالستان غرب نهال به همراه کلیه نهال‌های انگور، گارانتی معتبر 2 ساله؛ گواهی سلامت و کارت قرنطینه و گواهی عاری از آفات ارائه میدهد.

برای خرید نهال انگور بلک ویلیام و یا کسب اطلاع از قیمت نهال انگور بلک ویلیام شما باغداران محترم میتوانید به صورت آنلاین (تماس از طریق واتساپ)، حضوری (دفتر مرکزی نهالستان غرب نهال واقع در شهر میاندوآب) و یا تلفنی با ما در ارتباط باشید.


ارقام دیگر نهال انگور