پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گلابی کوشیا

نهال گلابی کوشیا

درخت گلابی کوشیا قدرت رشد خوبی دارد و رشد میوه ها به شکل خوشه ای است. میوه درخت گلابی کوشیا اندازه متوسطی دارد و با طعم شیرین و آبدار آن را به یک انتخاب محبوب برای کشاورزان تبدیل کرده است. پوست نرم و لطیف گلابی کوشیا به همراه گوشته شیرین آن بازاری و مشتری پسند است و به اغلب کشورها صادر می گردد.

جهت خرید نهال گلابی کوشیا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گلابی کوشیا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گلابی کوشیا نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

این نهال اروپایی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید و بومی سازی شده است. کشور ایتالیا در تولید و صادرات گلابی کوشیا همواره سردمدار بوده و سالیانه محصول فراوانی را به اقصی نقاط جهان صادر می نماید. در کشور ایران نیز خرید نهال گلابی کوشیا بیش از پیش رواج یافته و امروزه به یکی از گلابی های اصلی بازار تبدیل شده است.

پایه

بسیاری از باغداران به منظور تکثیر درختان به دنبال روشی مطمئن و مقرون بصرفه هستند. پیوند نهال بر روی پایه روشی است که معمولا برای تکثیر درختان میوه از آن استفاده می کنند. در این روش همه میوه ها با کیفیتی شبیه به کیفیت درخت مادر رشد می کنند و خیال کشاورز از بابت مطلوب بودن محصول نهایی راحت است. بهترین پایه برای پیوند گلابی کوشیا پایه گلابی بذری درگزی است.

مشخصات نهال گلابی کوشیا

درخت گلابی کوشیا قدرت رشد خوبی دارد و رشد میوه ها به شکل خوشه ای است. خرید نهال گلابی کوشیا همواره محصول پرباری به همراه دارد و از لحاظ نگهداری و آبیاری بسیار مقرون بصرفه می باشد. میوه های این رقم شیرین و آبدار بوده و محبوبیت فراوانی برای باغداران و مشتری دارند.

فاصله کاشت

هنگام انتخاب مکانی برای کاشت درخت گلابی کوشیا، سعی کنید منطقه ای با زهکشی خوب و خاک لومی شنی پیدا کنید. همچنین بسیار مهم است که درخت خود را در نور کامل خورشید نگه دارید، زیرا درخت اجازه می یابد تا رشد کنند و در نهایت بهترین میوه را تولید کند. مراقب باشید از کاشت در یخ بندان خودداری کنید زیرا به میوه شما آسیب می رساند.

بسته به موارد استفاده برای درختان گلابی، سعی کنید بین 4 تا 4 متر از هم فاصله قرار دهید. برای اطمینان از گرده افشانی درختان بیش از اندازه فاصله بین نهال ها قرار ندهید.

حداکثر ارتفاع درخت

این درختان به طور میانگین ارتفاعی معادل 4 الی 6 متر دارند . بسیاری از کشاورزان برای اندازه نگه داشتن ارتفاع درخت ، پس از خرید نهال گلابی کوشیا آنرا هرس می کنند. تمایل طبیعی درخت گلابی کوشیا این است که به صورت عمودی رشد کند و V های باریکی ایجاد کند که تحت بارهای سنگین میوه می شکنند. برای جلوگیری از این امر، هرس اولیه درخت برای ایجاد یک عادت رشد، بسیار مهم است. درخت باید گردش هوای خوبی در داخل داشته باشد. هرس باید برای پنج سال آینده ادامه یابد تا با نازک کردن اندام های متقاطع، به درخت آموزش داده شود که به سمت بالا و بیرون رشد کند.

نیاز سرمایی

معمولا به منظور افزایش مقاومت درخت و جلوگیری از سوختن جوانه ها یک دوره سرما را برای همه نهال ها در نظر می گیرند. دوره سرمایی گلابی کوشیا 700 ساعت در نظر گرفته می شود.

عمر اقتصادی

در صورت رشد صحیح می توان به مدت 50 سال پس از خرید نهال گلابی کوشیا از آن بهره وری اقتصادی گرفت و محصول خوب برداشت نمود.

مشخصات میوه

میوه درخت گلابی کوشیا اندازه متوسطی دارد و با طعم شیرین و آبدار آن را به یک انتخاب محبوب برای کشاورزان تبدیل کرده است. پوست نرم و لطیف گلابی کوشیا به همراه گوشته شیرین آن بازاری و مشتری پسند است و به اغلب کشورها صادر می گردد.

ارتفاع از سطح دریا

در ارتفاعاتی معادل 200 الی 2000 متر از سطح دریا ، درخت گلابی کوشیا بهترین شرایط آب و هوایی را تجربه خواهد کرد و رشد خوبی خواهد داشت.

مقاومت در برابر آفات

این نهال در برابر آفات و بیماری ها حساس است و همواره باید پس از خرید نهال گلابی کوشیا تمهیدات لازم برای جلوگیری از ابتلا را اندیشید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

این درخت در هر هکتار 60 تن محصول برای برداشت تولید خواهد نمود.

شروع محصول دهی

یک سال بعد از کاشت نهال می توانید برداشت را آغاز نمایید و محصول پربار گلابی کوشیا را مشاهده نمایید.

رقم گرده افشان

بیشتر درختان گلابی خود بارور هستند. درخت گلابی کوشیا نیز خودبارور است اما اگر درخت گلابی دیگری را در کنار آن بکارید محصول بیشتری خواهید داشت. اگر درخت شما هیچ یک از این عناصر را دریافت نکند، محصول خوبی تولید نمی کند.

مدت آبیاری

خاک در هنگام کاشت باید کاملاً آبیاری شود تا ریشه ها ته نشین شوند و حفره های هوا از بین بروند. در طول سال اول، نهال تازه کاشته شده باید خوب آبیاری شود و آبیاری گیاه شما بسیار حیاتی است. در خاک سبک و شنی 2 بار در هفته، اما در خاک رسی 1 بار در هفته این کار را انجام می دهند. هنگام آبیاری درخت حتما ریشه را کاملا خیس کنید.

پس از خرید نهال گلابی کوشیا چه سیستم آبیاری خودکاری داشته باشید و چه از یک پارچ یا سطل استفاده می کنید، بهتر است به صورت دوره ای آبیاری را انجام دهید و در فاصله بین دو آبیاری اجازه دهید خاک کمی خشک شود. درختان گلابی کوشیا انتظار ندارند خاک همیشه مرطوب باشد. آبیاری بیش از حد می تواند به اندازه عدم آبیاری مضر باشد. همیشه قبل از تصمیم به آبیاری دستی باران را در نظر بگیرید.

زمان گلدهی

این رقم بسیار زودگل است و در فصل بهار اگر به یخبندان بهاره بخورد احتمال سوختن جوانه ها وجود خواهد داشت.

جمع بندی

در نهالستان غرب نهال می توانید خرید نهال گلابی پیوندی کوشیا را یک بار امتحان کنید و متوجه شوید که چرا همه باغداران نهال های خود را از ما می خرند. اگر می خواهید برای همیشه خیالتان از بابت آفات و بیماری ها راحت باشد باید نهال شناسنامه دار بخرید. ما نهال را به همراه شناسنامه به شما تحویل می دهیم. همواره می توانید با شماره های ما تماس بگیرید و سوالات خود را از ما بپرسید.


ارقام دیگر نهال گلابی