پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال انار سیاه بدون پره

نهال انار سیاه بدون پره

میوه‌های درشت و با کیفیت، ارمغان درختان انار سیاه بدون پره به باغداران محترم میباشند. این رقم نیاز به آبیاری زیادی دارد. محصول دهی آن بسیار بالا بوده و اگر به خوبی از آن مراقبت شود قادر است تا سوددهی حداکثری از باغ را برای شما به همراه داشته باشد. هرس فرمدهی درختان انار سیاه بدون پره در اواخر فصل تابستان و هرس باردهی آن در 2 نوبت یکبار در اواخر پاییز و یکبار در اواخر زمستان انجام میشود.

جهت خرید نهال انار سیاه بدون پره کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال انار سیاه بدون پره کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال انار سیاه بدون پره نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

خواستگاه ابتدایی انار سیاه بدون پره، کشور ایتالیا میباشد. این رقم امروزه در سایر کشورهای اروپایی و آسیایی از جمله ایران نیز کاشته میشود.

پایه

برای نهال انار سیاه بدون پره از پایه انار وحشی استفاده میشود.

فاصله کاشت

ریشه این درختان بزرگ است. از این رو برای کاشت نهال و جلوگیری از فشار به ریشه‌ها باید گودال‌های کاشت را به اندازه و عمق 1 در 1 متر مربع ایجاد کنید. فواصل گودال‌ها و یا به عبارتی فاصله کاشت نهال‌ها باید به صورت 3 در 3 متر مربع از هر طرف باشد. تا به این ترتیب ریشه به خوبی بتواند در خاک رشد نموده و شاخه و برگ‌ها به خوبی نور خورشید را دریافت کنند.

حداکثر ارتفاع درخت

ارتفاع این درخت نسبتا متوسط است. این رقم قادر است در سنین بزرگسالی بین 5 تا 8 متر رشد کند. برای رشد حداکثری درختان باید درخت با شرایط اقلیمی و آب وهوایی در منطقه سازگار بوده و آبیاری و کوددهی و سمپاشی و… آن به خوبی انجام شود.

نیاز سرمایی

درختان انار سیاه بدون پره برای بیدار شدن از خواب زمستانه و آماده سازی برای شکوفه زنی و محصول دهی در سال جدید، باید در یک دوره سرمایی ویژه قرار بگیرند. این درختان باید بین 200 تا 400 ساعت در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد قرار بگیرند. درختانی که دوره سرمایی را به خوبی پشت سر گذاشته اند؛ تحمل سرمایی بیشتری دارند. تحمل سرمایی این درختان به 15- درجه سانتیگراد میرسد.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی درختان انار سیاه بدون پره بسیار مطلوب است. این رقم قادر است تا 100 سال پس از رسیدن به سن بلوغ به باردهی حداکثری خود ادامه دهد. در کشورمان عمر اقتصادی درخت انار سیاه بدون پره بین 30 تا 40 سال است.

وزن میوه

میوه انار سیاه بدون پره دارای پوسته و دانه‌های قرمز تیره و متمایل به سیاه است. این میوه بسیار شیرین و خوش طعم است. وزن آن بین 200 تا 250 گرم میباشد. که در دسته انارهای درشت قرار میگیرد. به طور کلی هر 4 تا 5 عدد از این میوه وزنی برابر 1 کیلوگرم دارد.

ارتفاع از سطح دریا

یکی از نقاط قوت نهال انار سیاه بدون پره عدم وابستگی این رقم به ارتفاع از سطح دریا است. یعنی این رقم قادر است در تمامی ارتفاع‌ها از سطح دریا سازگار شده و در نتیجه در هر شهری بتوان آن را کاشت. این موضوع باعث افزایش توجه باغداران به خرید نهال انار سیاه بدون پره شده است.

مقاومت در برابر آفات

مقاومت درختان انار سیاه بدون پره در برابر آفات و بیماری‌ها بسیار عالی است. بهتر است تا برای پیشگیری از حمله احتمالی آفات و بیماری‌ها؛ درختان انار سیاه بدون پره را به صورت سالیانه سمپاشی کنید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

محصول دهی درختان انار سیاه بدون پره در دوران پس از بلوغ به 20 تن در هکتار میرسد. محصول دهی درختان به عوامل مختلفی از جمله سازگاری پذیری با شرایط آب وهوایی و اقلیمی؛ آبیاری؛ کوددهی و سمپاشی و… وابسته است.

شروع محصول دهی

نهال انار سیاه بدون پره از سال پنجم به بعد باردهی حداکثری را آغاز میکند.

میوه این رقم در ماه مرداد به طور کامل میرسد.

رقم گرده افشان

این رقم خود سازگار است و نیازی به کاشت رقم گرده افشان در باغ وجود ندارد.

مدت آبیاری

نیاز آبیاری درختان انار سیاه بدون پره در حد متوسط است. آبیاری کافی به افزایش رشد و کیفیت محصولات و همچنین جلوگیری از حمله بیماری‌ها و آفات در درختان کمک میکند. درختان انار سیاه بدون پره نیاز به آبیاری بین 22000 تا 26000 متر مکعب در هکتار دارند.

این میزان با توجه به نوع آبیاری و میزان بارندگی در منطقه، فصل و سن نهال میتواند متغیر باشد. برای مثال نیاز آبیاری درختان انار سیاه بدون پره در سال اول پس از کاشت بسیار بیشتر است. در فصل بهار و تابستان که فصل رشد و فصل گرم سال به حساب میایند؛ درختان را در فواصل زمانی کوتاه تر آبیاری نمایید.

آبیاری به روش آبیاری تحت فشار بابلر؛ میتواند مصرف آب را تا میزان قابل توجهی کاهش دهد.

زمان گلدهی

نهال انار سیاه بدون پره یک رقم دیرگل است که قادر است حتی در مناطق سردسیری به خوبی رشد کند.

جمع بندی

یکی از بهترین و پرمحصول ترین ارقام نهال انار پیوندی در کشورمان؛ نهال انار سیاه بدون پره میباشد. این رقم که باردهی و عمر اقتصادی بسیار عالی دارد. به علت وجود میوه‌های خوشمزه و خوشرنگی که دارد؛ همواره مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است. با توجه به قیمت نهال انار سیاه بدون پره و سرعت محصول دهی حداکثری آن، درختان انار سیاه بدون پره به یک رقم اقتصادی و با بازگشت سرمایه عالی تبدیل گشته است.

نهالستان غرب نهال با مدیریت جناب آقای رضا داداشی بزرگترین نهالستان تخصصی واقع در شمال غربی کشورمان است. که کلیه ارقام نهال انار را با کیفیت بالا برای کاشت در تمامی شهرهای کشورمان تولید میکند. این نهالستان با دریافت مجوز معتبر و قانونی از جهادکشاورزی؛ و با استفاده از تیم متخصص متشکل از باغداران خبره؛ اقدام به تولید و فروش انواع ارقام نهال انار نموده است.

پس از فروش نهال انار سیاه بدون پره؛ در نهالستان غرب نهال کلیه نهال‌ها بررسی میشوند؛ و تاییدیه عاری از آفات و بیماری‌ها صادر میشود. همچنین این نهال‌ها به همراه کارت سلامت و گواهی قرنطینه و ضمانتنامه معتبر 2 ساله از سوی نهالستان غرب نهال برای شما باغداران محترم ارسال میشوند.

برای خرید نهال انار سیاه بدون پره و یا کسب اطلاع از قیمت نهال انار سیاه بدون پره؛ شما باغداران محترم میتوانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید.

مشاوران ما در دفتر مرکزی نهالستان غرب نهال آماده ارائه مشاوره رایگان پیش از خرید نهال؛ نحوه کاشت و رسیدگی به درختان؛ آبیاری و کوددهی و سمپاشی و…. به شما باغداران محترم میباشند.


ارقام دیگر نهال انار