پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال انار دانه سیاه

نهال انار دانه سیاه

نهال انار دانه سیاه یکی از انواع نهال‌های انار می‌باشد که در کشور ایران از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است؛ بازار پسندی مناسب و خریداران نسبتا زیاد، باعث شده است تا نهال انار بی دانه سیاه، به یکی از پر طرفدارترین نهال‌های انار در ایران تبدیل شود.

جهت خرید نهال انار دانه سیاه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال انار دانه سیاه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال انار دانه سیاه نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

خصوصیات نهال انار دانه سیاه

نهال انار دانه سیاه یکی از نهال‌هایی است که بومی کشور خودمان می‌باشد؛ بدون شک با رفتن به مناطق گرمسیر ایران، می‌توانید کشت نهال انار بی دانه سیاه را مشاهده کنید. آب و هوای گرم می‌تواند یکی از شرایط مناسب برای رشد هرچه بهتر و بیشتر این نهال باشد.

نهال انار دون سیاه همواره سبز خواهد بود و همین امر موجب می‌شود تا باغتان جلوه بسیار زیبایی بگیرد و شما نیز همواره سر سبزی و شادابی را در باغ مشاهده کنید. این نهال انار یکی از نهال‌هایی می‌باشد که رشد بسیار خوبی دارد و در دسته نهال‌های دیر رس قرار دارد؛ کیفیت محصول و میوه آن به شدت راضی کننده و مطلوب خواهد بود.

مشخصات نهال انار دانه سیاه

گفته شده که این نهال در هر شرایط آب و هوایی قادر به رشد و محصول دهی می‌باشد؛ اما این به معنی رسیدگی نکردن و مراقبت نکردن از درخت انار دانه سیاه نخواهد بود و شما باید شرایط خاک و آب را برای رشد بهتر و بیشتر این نهال فراهم کنید؛ تا در نهایت بتوانید محصولی با کیفیت جهانی برداشت کنید.

خاک‌های شنی یکی از مناسب‌ترین خاک‌ها برای کاشت نهال انار بی دانه سیاه می‌باشند؛ این نوع خاک به دلیل نفوذ پذیری نسبتا زیادی که دارد، می‌تواند به راحتی باعث رشد بهتر و بیشتر نهال و درخت شود.

کشور سازنده

این نهال بومی کشور ما می‌باشد و با افتخار می‌گوییم که این نهال یک رقم انار ایرانی است.

فاصله کاشت نهال انار دانه سیاه

فاصله کاشت مناسب برای این نهال 4*4 متر خواهد بود. البته هنگام کاشت به صاف و یا شیب‌دار بودن زمین و محل کاشت نیز دقت داشته باشید؛ چرا که این موضوع نیز در تعیین فاصله مناسب نقش دارد.

شکل میوه

انار دانه سیاه پوست قرمز رنگ و نسبتا شفافی دارد؛ اما همانطور که از نامش مشخص است، دانه‌‎های این میوه بر خلاف اکثر انارهای موجود در کشور، به رنگ مایل به سیاه می‌باشد و این موضوع یکی از ملموس‌ترین تفاوت‌های این انار با سایر انارها است.

حداکثر ارتفاع

ارتفاعی که درخت انار دانه سیاه خواهد داشت، در بدترین شرایط بین 3.5 تا 4 متر خواهد بود؛ اما اگر شرایط را محیا کنید و تمامی نکات را در رسیدگی از نهال انار دون سیاه رعایت کنید، ارتفاع این درخت تا 6 متر نیز خواهد رسید.

نیاز سرمایی نهال انار دانه سیاه

به طور کلی نیاز سرمایی تمامی درختان انار بین 200 تا 400 ساعت قرار گیری در دمای کمتر از 7 درجه سانتی‌گراد، رفع خواهد شد.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی درخت انار دانه سیاه نیز مانند دیگر نهال‌ها و درختان انار، در حدود 35 سال می‌باشد؛ اما طول عمر آن‌ها ممکن است به 50 سال نیز برسد.

وزن میوه

به طور کلی وزن میوه این نهال به شکلی خواهد بود که هر 3 الی 6 عدد آن به یک کیلوگرم خواهد رسید؛ اگر حساب کنید می‌بینید که حدودا وزن هر میوه بین 200 تا 400 گرم خواهد بود که با توجه به شرایط آبیاری و محیطی متفاوت می‌باشد.

ارتفاع از سطح دریا

اکثر درختان انار با کاشت در ارتفاع 1000 تا 1700 متر از سطح دریا، محصولات با کیفیتی ارائه می‌کنند که این نهال نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

مقاومت در برابر آفات

قطعا همانطور که اکثر باغداران می‌دانند، سمپاشی و هرس کردن به موقع دو فاکتور بسیاری مهم در زمینه مقاومت و مقابله در برابر آفات برای یک درخت خواهند بود. اگر بتوانید به موقع شاخه و برگ‌های درخت انار را هرس کنید و سمپاشی را به اندازه نیاز و به موقع انجام دهید، بدون شک آفات نمی‌توانند آسیب جدی به درخت شما وارد کنند؛ در غیر این صورت امکان آسیب دیدگی و آفت زدگی نهال انار دون سیاه وجود خواهد داشت.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

حداکثر عملکرد میوه در هکتار و میزان باردهی درخت انار دانه سیاه در هکتار حدودا 35 تن می‌باشد؛ این عدد با توجه به شرایط و عوامل محیطی دچار تغییر خواهد شد و به هیچ عنوان ثابت نیست.

شروع محصول دهی

به طور کلی اکثر درختان انار از جمله درخت انار دانه سیاه 3 سال بعد از کاشت و در سال چهارم محصول می‌دهند؛ میوه آن‎ها نیز در فصل پاییز می‌‎رسد و قابل برداشت خواهد بود.

قدرت رشد درخت

این نهال تا 6 متر قادر به رشد خواهد بود؛ این قدرت رشد به عوامل مختلفی از جمله پیگیری و مراقبت از نهال بستگی خواهد داشت.

رقم گرده افشان

به طور کلی تمامی درختان انار نیاز به گرده افشانی دارند؛ در یک باغ انار باید هم درختان انار ماده و هم درختان انار نر وجود داشته باشد؛ تا اینکه بتوانند از طریق باد و حشرات، گرده افشانی را انجام دهند و این موضوع و باعث رشد مناسب نهال شود.

پایه درخت انار دانه سیاه

به طور کلی در بحث انواع ارقام میوه، دو نوع پایه وجود دارد که با توجه به هر نهال تعیین می‌شوند: 1.پایه بذری 2.پایه رویشی

زمان گلدهی درخت انار دانه سیاه

خوب است بدانید که زمان گلدهی اکثر درختان انار در فروردین ماه می‌باشد.

مدت آبیاری درخت انار دانه سیاه

به طور کلی آبیاری این نهال باید در ماه‌های فصل بهار، به صورت هر 15 روز یکبار باشد؛ در ماه‌های تیر، مرداد، شهریور و مهر نیز هر 10 روز یک بار آبیاری کافی است.

قیمت نهال انار دانه سیاه

قیمت نهال انار سیاه در سایت‌ها و مجموعه نهالستان‌ها ممکن است دارای تفاوت باشد؛ اما به طور کلی باید گفت که قیمت نهال انار بی دانه سیاه مناسب برای سرمایه گذاری‌های بزرگ است.

مجموعه نهالستان غرب نهال با مدیریت مهندس رضا داداشی، کیفیت را با فروش محصولات با قیمت عمده ضمیمه کرده است. فروش نهال انار دانه سیاه با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در این مجموعه نهالستان صورت می‌پذیرد که شما می‌توانید برای خرید نهال انار بی دانه سیاه به این مجموعه نهالستان مراجعه کنید و یا حتی به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت کنید.

همچنین شما قادر هستید تا سوالات خود را درباره خرید انار، از روابط عمومی این مجموعه نهالستان بپرسید و یا در صورت نیاز از کارشناسان غرب نهال مشاوره رایگان بگیرید.


ارقام دیگر نهال انار