پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال شلیل ردگلد

نهال شلیل ردگلد

نهال شلیل ردگلد در آب و هوای معتدل که تابستان های گرم و زمستان های معتدل تری دارد، بهتر رشد می کند. این نهال پربار است و در فصل برداشت محصولی فوق العاده را به ارمغان می آورد.میوه شلیل رد گلد بسیار درشت و خوش طعم است و حدود 200 گرم وزن دارد.

جهت خرید نهال شلیل ردگلد کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال شلیل ردگلد کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال شلیل ردگلد نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

زادگاه درخت شلیل ردگلد کشور چشم بادامی ها یعنی چین است. خرید نهال شلیل ردگلد طی سالیان متمادی در این کشور انجام می شد و پس از آن به ایران راه یافته است.

پایه

پس از گذشت چهار ماه می توانید از درختان سالم قلمه بگیرید. برای قلمه زنی می توانید از پایه شفتالو و هلو، زردآلو، بادام و آلو استفاده کنید.

مشخصات نهال شلیل ردگلد

نهال شلیل ردگلد در آب و هوای معتدل که تابستان های گرم و زمستان های معتدل تری دارد، بهتر رشد می کند. این نهال پربار است و در فصل برداشت محصولی فوق العاده را به ارمغان می آورد.

فاصله کاشت

در صورت امکان، پس از خرید نهال شلیل ردگلد سعی کنید منطقه ای را انتخاب کنید که در معرض نور خورشید قرار بگیرد، زیرا این امر منجر به فتوسنتز بیشتر می شود و امکان تولید میوه بیشتر را فراهم می کند.درخت شلیل ردگلد به خاکی با زهکشی خوب نیاز دارد و می تواند کمی خشکی را تحمل کند.درختان باید در آفتاب کامل کاشته شوند اما نه خیلی نزدیک به گیاهان دیگری که با آن رقابت می کنند.همچنین به گردش هوای خوب در اطراف خود نیاز دارند زیرا مستعد ابتلا به بیماری هستند . فاصله کاشت مناسب شاخه ها را عاری از تماس با سایر بقایای گیاهی یا علف های هرز نگه می دارد.از نظر کود، کودهای مایع متعادل را هر چند ماه یکبار در ماه های بهار و تابستان استفاده کنید.شلیل ها کود خرگوش را دوست دارند .

حداکثر ارتفاع درخت

درختان شلیل بالغ 15 تا 25 درصد خشکی سالانه دارند، به این معنی که هر سال حدود یک پنجم قد خود را از دست می دهند. این بدان معناست که با گذشت زمان درخت شما ممکن است آنقدر بلند شود که بتوانید آن را بدون بالا رفتن ،از بالای شاخه به سمت زمین هدایت کنید.هر سال باید مقداری از ارتفاع درخت را کاهش دهید تا به اندازه زیاد بلند نشود. معمولا در زمان بلوغ این درختان به 5 متر ارتفاع دست پیدا می کنند.

نیاز سرمایی

برای خرید نهال شلیل ردگلد نهالی را انتخاب کنید که در آب و هوای شما رشد کند . درختان شلیل ردگلد در مناطق با آب و هوای معتدل بهترین رشد را دارند. به منظور رشد مؤثر، اکثر گونه های شلیل به یک دوره دمای زمستانی کمتر از 7- درجه نیاز دارند. هر نوع نهال شلیل نیاز سرمایی متفاوت در این دمای معین را دارد. قبل از انتخاب نهال شلیل، نیاز سرمایی آن را بررسی کنید. معمولا نهال شلیل ردگلد به 400 الی 1000 ساعت سرما نیاز دارد.

عمر اقتصادی

بهترین بهره وری از درخت شلیل ردگلد 15 سال است و در این 15 سال بهترین کیفیت را ارائه می دهد.

مشخصات میوه

میوه شلیل رد گلد بسیار درشت و خوش طعم است و حدود 200 گرم وزن دارد.

ارتفاع از سطح دریا

بهتر است برای کاشت این نهال مناطقی که دارای 100 الی 2500 متر ارتفاع از سطح دریا هستند را انتخاب کنید.

مقاومت در برابر آفات

کنترل بیماری و آفات را پس از خرید نهال شلیل ردگلد به صورت مداوم انجام دهید. بیماری هایی مانند پیچ ​​خوردگی برگ هلو و پوسیدگی قهوه ای می توانند برای عملکرد محصول شما مخرب باشند، اما می توانید هر دو را با قارچ کش های مناسب کنترل کنید. از آفات مضر مانند شته ها و کنه های عنکبوتی قرمز با استفاده از صابون حشره کش جلوگیری کنید و با استفاده از اسپری حشره کش از کرم درخت هلو مراقبت کنید. به جای اینکه منتظر بمانید تا این آفات و بیماری ها به درختان شما حمله کنند، از قارچ کش ها و آفت کش ها به طور فعال استفاده کنید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

بهترین عملکرد در نهال شلیل ردگلد 100 تن در هر هکتار است که به صورت سالانه برداشت می شود.

شروع محصول دهی

سه تا چهار سال طول می کشد تا پس از خرید نهال شلیل ردگلد درخت میوه دهد. این میوه روی شاخه‌های بلند رشد می‌کند و برای برداشت بهتر است از یک نردبان یا چهارپایه استفاده کنید.درختان شلیل معمولاً در طول ماه های زمستان هرس می شوند تا برای رشد بهار آماده شوند.هرس با حذف شاخه های ناخواسته به تولید گل ها و میوه های بیشتر کمک می کند.

رقم گرده افشان

این رقم نیاز به گرده افشان ندارد اما برای بهبود گرده افشانی، چندین درخت شلیل بکارید . درخت شلیل ردگلد برای میوه دادن نیازی به گرده افشانی متقاطع از درختان اضافی ندارد. با این حال، رشد بیش از یک درخت درصد گل‌های گرده‌افشانی‌شده و کیفیت میوه را به شدت افزایش می‌دهد.

مدت آبیاری

پس از خرید نهال شلیل ردگلد و کاشت، نهال های خود را به طور مکرر آبیاری کنید، اما آنها را بیش از حد آبیاری نکنید زیرا آبیاری بیش از حد باعث پوسیدگی یا مشکلات قارچی می شود.نهال خود را هفته ای یک بار آبیاری کنید تا خاک مرطوب بماند. زمانی که بیش از سه روز باران نبارید باید آبیاری کنید، اما زیاد آبیاری نکنید زیرا باعث پوسیدگی ریشه می‌شود.هنگامی که درخت ریشه پیدا کرد و سیستم آبیاری خود را ایجاد کرد، باید بتواند دوره های خشکسالی را بدون هیچ گونه عوارض جانبی تحمل کند.

اگر یک درخت شلیل ردگلد بالغ را از یک مکان با خاک غنی به منطقه دیگری منتقل کنید، ممکن است به دلیل تغییر در محیط، آبیاری افزایش یابد.این معمولاً مستلزم افزایش آبیاری است تا زمانی که در محیط جدید به اندازه کافی – معمولاً حدود یک ماه – به محیط جدید عادت کند و بتواند نیازهای آبی خود را تنظیم کند. معمولا 2 الی 7 هزار متر مکعب آب در طول سال برای درخت شلیل رد گلد کافیست.

زمان گلدهی

این رقم زودگل است و شکوفه ها در اوایل بهار باز می شوند.

جمع بندی

با خرید نهال شلیل ردگلد از نهالستان غرب نهال می توانید اطمینان حاصل کنید که نهال ها دارای شناسنامه معتبر از وزارت بهداشت هستند. جهت هماهنگی برای خرید یا مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.


ارقام دیگر نهال شلیل