پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گوجه سبز نخجوان

نهال گوجه سبز نخجوان

نهال گوجه سبز نخجوان به شدت آفتاب دوست هستند. هنگام کاشت باید توجه کنید که درختان بین 6 تا 8 ساعت در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرند. خاک باغ را پیش از کاشت درختان به خوبی با یکدیگر مخلوط نموده و با استفاده از کودهای شیمیایی و آلی آن را تقویت کنید. تا ریشه درخت به خوبی بتواند از منابع موجود در خاک استفاده کند. زهکشی خاک به کنترل رطوبت و همچنین افزایش اکسیژن خاک کمک نموده و مانع از خفگی ریشه خواهد شد. بهترین خاک برای کاشت درخت گوجه سبز نخجوان خاک معمولی و خاک برگ با 10 درصد شن است.

جهت خرید نهال گوجه سبز نخجوان کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گوجه سبز نخجوان کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گوجه سبز نخجوان نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

برای هرس درختان گوجه سبز نخجوان؛ درختان را 2 مرتبه یکبار هرس فرمدهی در فصل تابستان و یکبار هرس باردهی در اواخر فصل بهار انجام دهید.

کشور سازنده

نهال گوجه سبز نخجوان همانطور که از نام آن نیز پیداست؛ محصول کشور آذربایجان است.

پایه

این رقم بر پایه اصلی آلوچه وحشی است.

فاصله کاشت

در زمین‌های صاف و دارای نورگیر مناسب باید درختان گوجه سبز نخجوان را در فواصل منظم 4 در 4 متر مربع از یکدیگر بکارید. البته در زمین‌های شیب دار با شیب متمایل جنوبی به علت دریافت بهتر نور خورشید میتوانید فواصل کاشت را تا 3 در 4 متر مربع کاهش دهید.

حداکثر ارتفاع درخت

درختان گوجه سبز نخجوان ارتفاع چندان زیادی ندارند. این درختان در طول زمان رشد تا رسیدن به دوران کهنسالی حداکثر تا 5 متر رشد میکنند. البته رشد ارتفاع درختان به وضعیت نگهداری، رسیدگی؛ آبیاری؛ هرس و کوددهی و… درختان بستگی دارد.

ارتفاع کمتر درختان به شما در برداشت محصول آسان تر و نگهداری و هرس و سمپاشی با هزینه‌های کمتر کمک میکند. از این رو باغداران حرفه ای با استفاده از روش‌های هرس فرمدهی؛ ارتفاع درختان را کنترل میکنند.

نیاز سرمایی

نیاز سرمایی سالیانه درخت گوجه سبز نخجوان بین 400 تا 1800 ساعت است. در این دوره سرمایی درختان باید در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد قرار بگیرند. پس از این دوره؛ درخت از خواب زمستانه بیدار شده و به محصول‌دهی در سال جدید میپردازد.

تحمل سرمایی درختان پس از پایان دوره سرمایی افزایش یافته و به 30- درجه سانتیگراد میرسد. همچنین این رقم تحمل گرمایی نسبتا مطلوبی نیز دارد.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی بالا از ویژگی‌های مثبت درخت گوجه سبز نخجوان است. این درختان در صورت نگهداری صحیح و حفظ سلامتی آنها قادرند بین 40 تا 50 سال باردهی حداکثری به همراه داشته باشند.

عمر اقتصادی به مدت زمانی گفته میشود که درختان پس از رسیدن به سن بلوغ قادرند به محصول‌دهی حداکثری بپردازند.

وزن میوه

میوه گوجه سبز نخجوان به رنگ سبز مایل به زرد است. این میوه اندازه ای متوسط دارد.

ارتفاع از سطح دریا

هر ارتفاعی از سطح دریا؛ شرایط اقلیمی و آب وهوای و میزان رطوبت مشخصی به همراه دارد. که شرایط مطلوب برای رشد ارقام خاصی از درختان را فراهم میکند. درخت گوجه سبز نخجوان محدودیتی از لحاظ ارتفاع از سطح دریا ندارد. یعنی میتواند با تمامی آب وهوا و شرایط اقلیمی در کشورمان سازگاری بیابد.

مقاومت در برابر آفات

این رقم در برابر آفاتی همچون شته؛ کنه گیاهی؛ شپشک آسیب پذیر است. بیماری‌های مهمی که میتوانند حیات درخت گوجه سبز نخجوان را به خطر بیاندازند. بیماری قارچی لکه برگی و باکتریایی؛ پوسیدگی قهوه ای و پوسیدگی میوه و پوسیدگی طوقه است. برای پیشگیری از حمله بیماری‌ها و آفات لازم است درختان را با استفاده از آفتکش و سم مناسب، سالیانه سمپاشی نمایید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

محصول‌دهی درخت گوجه سبز نخجوان بسیار عالی میباشد. و یکی از مهم ترین دلایل برای خرید نهال گوجه سبز نخجوان به حساب میاید. هر هکتار از باغ گوجه سبز نخجوان قادر است تا 40 تن باردهی در هکتار برای شما به همراه داشته باشد.

شروع محصول‌دهی

میوه‌های گوجه سبز نخجوان در اواسط فصل بهار به طور کامل میرسند.

رقم گرده افشان

نهال گوجه سبز نخجوان خود گرده زا است. یعنی برای انجام بهتر عملیات گرده افشانی نیازی به کاشت رقم گرده زا در باغ وجود ندارد.

مدت آبیاری

برای آبیاری درختان گوجه سبز نخجوان لازم است تا درختان را هر 10 روز یکبار در فصل بهار آبیاری نمایید. در فصل تابستان نیز که هوا گرم تر است. و معمولا باران کمتر میبارد؛ لازم است تا درختان را هر 7 روز یکبار آبیاری کنید. استفاده از روش آبیاری مناسب در رشد بهتر درختان؛ افزایش باردهی؛ جلوگیری از رشد علف‌های هرز و جلوگیری از گسترش آفات و بیماری‌ها در باغ موثر است. بهترین روش توصیه شده برای آبیاری درختان گوجه سبز نخجوان استفاده از روش آبیاری تحت فشار بابلر است.

به این ترتیب شما میتوانید آبیاری کنترل شده و براساس نیاز درختان داشته باشید. مصرف آب نیز در این روش بسیار کمتر بوده و آبیاری آسان تر است.

زمان گلدهی

شرایط اقلیمی و آب وهوایی منطقه در زمان گلدهی درختان تاثیرگذار است. این رقم دیرگل است و گلدهی آن در اوایل اردیبهشت ماه انجام میشود.

جمع بندی

نهال گوجه سبز نخجوان یکی از بهترین ارقام گوجه سبز برای کاشت در بیشتر شهرهای کشورمان است. این رقم که باردهی بسیار عالی و عمر اقتصادی بالایی دارد؛ قادر است بیشترین سودآوری از باغ را برای شما به همراه داشته باشد. پیش از خرید نهال گوجه سبز نخجوان بهتر است شرایط محیطی و خاک باغ خود را آماده سازی نمایید. برای این کار لازم است نمونه خاک باغ خود را به آزمایشگاه‌های خاک مخصوص ارسال نموده و پس از دریافت نتایج، خاک باغ را با استفاده از کودهای شیمیایی و آلی تقویت نمایید. زهکشی و شخم زنی و ترکیب قسمت‌های مختلف خاک از مهم ترین اقدامات پیش از کاشت نهال به حساب میاید.

برای کسب اطلاع از بهترین قیمت نهال گوجه سبز نخجوان و خرید نهال گوجه سبز نخجوان شما باغداران محترم میتوانید با کارشناسان فروش ما در نهالستان غرب نهال در ارتباط باشید. نهالستان غرب نهال بزرگترین مرکز تولید و عرضه و فروش نهال گوجه سبز و سایر ارقام میوه میباشد. این مرکز به همراه کلیه نهال‌های تولید شده خود؛ کارت گارانتی معتبر 2 ساله، گواهی عاری از آفات؛ کارت سلامت؛ کارت قرنطینه و… ارائه میدهد. به این ترتیب ریسک‌های ناشی از احداث و پرورش باغ به حداقل میرسد.

برای مشاوره رایگان با مشاوران ما در خصوص کلیه اقدامات مربوط به احداث باغ؛ از جمله نحوه آبیاری، کوددهی؛ سمپاشی؛ مبارزه با آفات و بیماری‌ها و… با ما به صورت آنلاین؛ حضوری و تلفنی در ارتباط باشید.


ارقام دیگر نهال گوجه سبز آذرشهر