پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گوجه سبز آذرشهر

نهال گوجه سبز آذرشهر

نهال گوجه سبز آذرشهر یک رقم بومی در کشورمان است. این رقم را میتوانید در اکثر شهرهای کشورمان بکارید و از محصول‌دهی بینظیر و همچنین عمر اقتصادی بالای درختان بهره مند شوید. خرید نهال گوجه سبز آذرشهر یک انتخاب ایده آل در مناطق با آب وهوای سرد و همچنین مناطق معتدل است.

جهت خرید نهال گوجه سبز آذرشهر کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گوجه سبز آذرشهر کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گوجه سبز آذرشهر نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

نهال گوجه سبز آذرشهر یک رقم بومی در کشورمان است. این رقم را میتوانید در اکثر شهرهای کشورمان بکارید و از محصول‌دهی بینظیر و همچنین عمر اقتصادی بالای درختان بهره مند شوید. خرید نهال گوجه سبز آذرشهر یک انتخاب ایده آل در مناطق با آب وهوای سرد و همچنین مناطق معتدل است.

2 مورد از نقاط قوت درختان گوجه سبز آذرشهر، عمر اقتصادی بالا و همچنین محصول‌دهی بینظیر آنها است. که به افزایش سودآوری شما از باغ منجر خواهد شد.

دیرگل بودن؛ مقاومت بالا در برابر سرما و آفات و بیماری‌ها از دیگر مشخصات این رقم به حساب میاید.

کشور سازنده

نهال گوجه سبز آذرشهر یک رقم بومی ایرانی است. این رقم برای اولین بار در شهر آذرشهر (توابعی از استان آذربایجان شرقی) در ایران کشت شده و سپس با انجام اصلاحات توسط نهالستان غرب نهال برای کاشت در بیشتر نقاط کشورمان آماده سازی شده است.

پایه

پایه ای که به عنوان پایه اصلی در نهال‌های گوجه سبز آذرشهر مورد استفاده قرار میگیرد، پایه آلوچه وحشی است.

فاصله کاشت

هنگام کاشت نهال گوجه سبز آذرشهر به نورگیر بودن محل کاشت توجه داشته باشید. الگوی کاشت این رقم به صورت مربعی بوده و فاصله کاشت آن 3 در 3 متر مربع است.

حداکثر ارتفاع درخت

حداکثر ارتفاع درختان گوجه سبز آذرشهر در دوران بزرگسالی به 6 متر میرسد. با انجام هرس فرمدهی؛ سالیانه میتوانید ارتفاع درختان را تا حدودی کنترل کنید.

ارتفاع کمتر درختان، برداشت محصول و همچنین نگهداری از درختان را آسانتر نموده و از صرف هزینه‌های زیاد پیشگیری میکند.

نیاز سرمایی

نیاز سرمایی درختان گوجه سبز آذرشهر بین 200 تا 800 ساعت قرار گیری تحت دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد است. یعنی برای بیدار شدن درختان گوجه سبز آذرشهر از خواب زمستانه و همچنین آماده سازی برای محصول‌دهی در سال جدید لازم است تا درختان گوجه سبز در مدت زمان اعلام شده در فصل پاییز و زمستان در این دوره سرمایی قرار بگیرند. گذراندن دوره سرمایی هرساله برای درختان لازم است. و باعث افزایش مقاومت سرمایی و گرمایی درختان نیز خواهد شد.

عمر اقتصادی

یکی از بالاترین عمر‌های اقتصادی متعلق به نهال گوجه سبز آذرشهر است. درواقع عمر اقتصادی به مدت زمانی گفته میشود که درختان پس از رسیدن به سن بلوغ تا دوران کهنسالی به محصول‌دهی حداکثری خود ادامه میدهند. عمر اقتصادی درخت گوجه سبز آذرشهر 80 سال است. یعنی این رقم قادر است تا 80 سال پس از رسیدن به دوران بلوغ به باردهی حداکثری بپردازد. پس از آن نیز باردهی درخت رفته رفته کاهش یافته و سپس متوقف میشود.

وزن میوه

گوجه سبز آذرشهر دارای پوسته سبز رنگ و بسیار خوشمزه و آبدار است. وزن میوه گوجه سبز آذرشهر بین 6 تا 8 گرم میباشد. این میوه برای تازه خوری بسیار مناسب است.

ارتفاع از سطح دریا

درخت گوجه سبز آذرشهر قادر است در اکثر نقاط کشور با ارتفاع از سطح دریای مختلف رشد کند. بازه ارتفاعی مناسب برای کاشت این رقم بین 100 تا 3000 متر از سطح دریا است. لازم است بدانید بیش از 90 درصد از باغ‌های کشورمان دارای این ارتفاع از سطح دریا هستند.

مقاومت در برابر آفات

مهم‌ترین بیماری‌ها و آفاتی که به درختان گوجه سبز آذرشهر حمله میکنند؛ شپشک؛ زنبور سیاه هستند. از این رو ما به شما توصیه میکنیم تا درختان گوجه سبز خود را هرساله با استفاده از سم مخصوص سمپاشی نمایید. حمله آفات و بیماری‌ها علاوه بر ضعیف نمودن درختان و کاهش قدرت رشد آنها؛ در کاهش محصول‌دهی درختان و کاهش کیفیت میوه‌ها نیز تاثیر میگذارد. گسترش آفات و بیماری‌ها در باغ ممکن است به از بین رفتن تمامی درختان منجر شود.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

هر هکتار از باغ گوجه سبز آذرشهر قادر است پس از رسیدن به سن بلوغ تا 40 تن باردهی سالیانه به همراه داشته باشد. لازم است بدانید باردهی حداکثری و یا عمر اقتصادی درختان به میزان رسیدگی و مراقبت شما از درختان؛ آبیاری؛ کوددهی؛ سمپاشی و همچنین حفظ سلامتی درختان وابسته است.

شروع محصول‌دهی

شروع محصول‌دهی این درختان معمولا از سال سوم به بعد است. درختان در سالهای اولیه شروع محصول‌دهی باردهی زیادی ندارند. و این باردهی رفته رفته افزایش میابد. با رسیدن درخت به سن بلوغ، باردهی درختان به میزان حداکثری خود میرسد.

رقم گرده افشان

برای انتخاب نهال گرده زای مناسب برای این رقم، میتوانید از ارقام گوجه سبز استفاده کنید. به ازای هر 30 اصله از رقم اصلی؛ 1 اصله رقم گرده افشان را در باغ بکارید.

مدت آبیاری

آبیاری درختان یکی از مهم‌ترین مراحل در نگهداری و حفظ سلامتی آنها است. در درختانی که به موقع آبیاری میشوند؛ کمتر شاهد حمله آفات و بیماری‌ها هستیم. همچنین باردهی درختان افزایش یافته و با کیفیت بالاتری انجام میشود. درخت گوجه سبز آذرشهر نیاز به آبیاری بین 3 تا 4 لیتر آب در هفته (در فصل بهار) دارد. در فصل تابستان به علت گرمای بیش از حد هوا مقدار آبیاری افزایش یافته و به 7 الی 8 لیتر آب در هفته میرسد.

برای آبیاری منظم و کافی درختان؛ بهتر است از روش آبیاری تحت فشار بابلر استفاده کنید. در این روش علاوه بر کاهش مصرف آب آبیاری؛ کاهش رشد علف هرز در باغ، پیشگیری از گسترش بیماری و آفت در باغ و پیشگیری از غرق شدن ریشه را شاهد خواهید بود.

زمان گلدهی

درخت گوجه سبز آذرشهر دیرگل است. از این رو برای کاشت در مناطق سردسیری نیز مناسب است.

جمع بندی

نهال گوجه سبز آذرشهر یک انتخاب ایده آل برای اکثر باغ‌ها و مناطق در کشورمان است. این رقم علاوه بر محصول‌دهی بینظیر؛ عمر اقتصادی بالایی نیز دارد؛ سازگاری پذیری آن با اکثر شرایط آب و هوایی و مقاومت سرمایی بالای درختان؛ آن را به یک گزینه عالی برای کاشت در اکثر شهرها در کشورمان تبدیل نموده است.

برای خرید نهال گوجه سبز آذرشهر و یا کسب اطلاع از قیمت نهال گوجه سبز آذرشهر، شما باغداران محترم میتوانید با کارشناسان فروش ما در نهالستان غرب نهال تماس بگیرید.

نهالستان غرب نهال بزرگترین مرکز فروش نهال گوجه سبز در شمال غربی کشورمان است. این مرکز با دارا بودن کلیه مجوزهای رسمی از جهاد کشاورزی، نهال‌های متناسب برای تمامی شهرهای کشورمان را تولید مینماید.

این مرکز به همراه نهال‌های ارسالی خود؛ کارت گارانتی 2 ساله معتبر؛ تاییدیه جهاد کشاورزی، گواهی عاری از آفات و کارت قرنطینه ارائه میدهد. تا به این ترتیب خریدی آسان و مطمئن برای شما به ارمغان بیاورد.


ارقام دیگر نهال گوجه سبز آذرشهر