پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال گوجه سبز ترکیه

نهال گوجه سبز ترکیه

نهال گوجه سبز ترکیه یکی از ارقام باکیفیت محصول کشور ترکیه است. که امروزه در سطح گسترده در باغ‌های کشورمان کشت میشود. این رقم در دومین سال، باردهی خود را آغاز نموده و باردهی آن هرساله افزایش میابد. با رسیدن به سن بلوغ، باردهی درختان به بیشترین حد خود رسیده و در صورت سلامتی درختان تا 30 سال به این باردهی حداکثری ادامه میدهد. ارتفاع درختان نسبتا کم است.

جهت خرید نهال گوجه سبز ترکیه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال گوجه سبز ترکیه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال گوجه سبز ترکیه نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

نهال گوجه سبز ترکیه یکی از ارقام باکیفیت محصول کشور ترکیه است. که امروزه در سطح گسترده در باغ‌های کشورمان کشت میشود. این رقم در دومین سال، باردهی خود را آغاز نموده و باردهی آن هرساله افزایش میابد. با رسیدن به سن بلوغ، باردهی درختان به بیشترین حد خود رسیده و در صورت سلامتی درختان تا 30 سال به این باردهی حداکثری ادامه میدهد. ارتفاع درختان نسبتا کم است. این یک ویژگی مثبت در درختان میوه به حساب میاید. چراکه ارتفاع کمتر درختان؛ مساوی است با مصرف کمتر آب و مواد معدنی خاک؛ ایجاد موانع کمتر برای دریافت نور خورشید و همچنین سمپاشی و برداشت محصولات آسانتر و….

مقاومت درخت در برابر سرما و آفات و بیماری‌ها نیز بسیار عالی است.

به طور کلی خرید نهال گوجه سبز ترکیه یکی از بهترین انتخاب‌ها در اکثر باغ‌ها در کشورمان است. این رقم در مناطق سرد و معتدل رشد مناسبی دارد.

کشور سازنده نهال

کشور ترکیه اولین کشور پرورش دهنده و تولیدکننده نهال گوجه سبز ترکیه محسوب میشود. پس از ترکیه سایر کشورهای آسیایی و اروپایی از جمله ایران نیز تمایل به کاشت این رقم باکیفیت نشان داده اند.

پایه

پایه اصلی برای درختان گوجه سبز ترکیه؛ آلوچه وحشی است.

فاصله کاشت درختان

فاصله مناسب برای کاشت نهال گوجه سبز ترکیه ایجاد مربع‌های 4 در 4 متر مربع است. با رعایت فاصله کاشت استاندارد؛ درختان در سنین بزرگسالی به راحتی نور خورشید و انرژی مورد نیاز خود را دریافت نموده و در حفظ سلامت درختان نیز موثر است.

البته در زمین‌های با شیب ملایم جنوبی میتوان نهال گوجه سبز ترکیه را در فواصل 3 در 4 متر مربع کاشت.

حداکثر ارتفاع درخت

ارتفاع درخت گوجه سبز ترکیه نسبتا کوتاه‌تر از سایر ارقام است. این رقم در صورت سلامتی و آبیاری و کوددهی؛ در زمان رشد کامل به ارتفاع 5 متری میرسد.

نیاز سرمایی

دوره سرمایی مخصوص نهال‌های گوجه سبز ترکیه بین 500 تا 1800 ساعت قرار گیری در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد در فصل پاییز و زمستان است. درختان گوجه سبز ترکیه پس از پایان دوره سرمایی در فصل بهار از خواب زمستانه بیدار شده و شکوفه زنی را آغاز میکنند.

همچنین گذراندن دوره سرمایی به افزایش مقاوما سرمایی و گرمایی درختان نیز منجر خواهد شد.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی درختان گوجه سبز ترکیه 30 سال است. یعنی 30 سال پس از رسیدن به سن بلوغ؛ درختان محصول‌دهی حداکثری به همراه دارند. و پس از این سن وارد دوران کهنسالی میشوند. محصول‌دهی درختان پیش و پس از عمر اقتصادی بسیار کم و محدود است.

با نگهداری و مراقبت صحیح از درختان از جمله کوددهی و سمپاشی و هرس و آبیاری به موقع؛ درختان به حداکثر عمر اقتصادی خود دست میابند.

وزن میوه

میوه‌های گوجه سبز ترکیه به رنگ سبز تیره بوده و شیرین و آبدار هستند. اندازه میوه‌ها نسبتا متوسط بوده و برای مصرف به صورت تازه و خشکبار مناسب اند. به طور متوسط هر 35 تا 50 عدد از گوجه سبز ترکیه وزنی برابر 1 کیلوگرم دارند.

ارتفاع از سطح دریا

درخت گوجه سبز ترکیه قادر است در تمامی ارتفاع‌ها از سطح دریا رشد کند. این رقم محدودیت ارتفاعی نداشته و در کلیه شهرها قابل کاشت است. البته بهتر است آن را در مناطق معتدل و نسبتا گرمسیری بکارید.

مقاومت در برابر آفات

مقاومت این رقم در برابر آفات نسبتا مطلوب است. آفات و بیماری‌هایی مانند عسلک و شانکر باکتریایی میتوانند زندگی درختان گوجه سبز ترکیه را تهدید کنند. از این رو به شما توصیه میکنیم درختان گوجه سبز ترکیه را به صورت سالیانه سمپاشی نمایید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

باردهی درختان گوجه سبز ترکیه بسیار مطلوب است. با نگهداری و رسیدگی به موقع و کافی، درختان توانایی باردهی تا 30 تن در هکتار را خواهند داشت.

شروع محصول‌دهی

درختان گوجه سبز ترکیه باردهی خود را از سال دوم آغاز میکند. این باردهی در سن بلوغ به حداکثر میزان خود میرسد.

رقم گرده افشان

برای گرده زایی در فصل گلدهی درختان گوجه سبز ترکیه باید نهال گوجه سبز برغانی را در تعداد کافی در باغ بکارید.

مدت آبیاری

درخت گوجه سبز ترکیه در سالهای اولیه زندگی اش نیاز به آبیاری بیشتری دارد. پس از آن به صورت متوسط در فصل بهار درختان را هر 10 روز یکبار و در فصل تابستان هر 7 روز یکبار ابیاری نمایید. در فصل پاییز و زمستان بارندگی به میزان کافی وجود دارد. در غیر اینصورت براساس میزان بارندگی میتوانید درختان باغ خود را آبیاری نمایید.

بهترین روش برای آبیاری درختان گوجه سبز ترکیه؛ آبیاری قطره ای است. با آبیاری به موقع و کافی درختان؛ به افزایش باردهی و عمر اقتصادی و همچنین سلامتی درختان کمک خواهید نمود.

زمان گلدهی

درخت گوجه سبز ترکیه در اواخر ماه اسفند تا اوایل ماه فروردین گلدهی خود را آغاز میکند. باید مراقب سوختن جوانه‌ها در مناطقی با زمستان‌های سرد و طولانی باشید. در مناطقی که احتمال سرمازدگی در فصل بهاره وجود دارد؛ بهتر است این رقم را نکارید.

جمع بندی

یکی از پرمحصول‌ترین و سودآورترین ارقام گوجه سبز در کشورمان؛ نهال گوجه سبز ترکیه است. این رقم زودبازده است و به سرعت شما را به درآمدزایی از باغ میرساند. نهالستان غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال در شمال غربی کشورمان؛ کلیه ارقام نهال گوجه سبز را تولید و ارائه مینماید.

این مرکز با دارا بودن کلیه مجوزهای رسمی و معتبر از سوی جهادکشاورزی از جمله شناسنامه معتبر؛ گواهینامه رسمی و تاییدیه جهاد کشاورزی؛ با استفاده از تیم خبره و حرفه ای و تجهیزات پیشرفته کلیه ارقام نهال میوه را تولید و به سرتاسر شهرهای کشورمان ارسال میکند.

نهال‌های موجود در نهالستان غرب نهال با توجه به آخرین دانش روز باغداری اصلاح شده برای کاشت در کلیه شهرهای کشورمان مناسب سازی شده اند. این ارقام به همراه تاییدیه جهادکشاورزی؛ کارت قرنطینه؛ گواهی عاری از آفات؛ گواهی سلامت و کارت گارانتی معتبر 2 ساله از سوی نهالستان غرب نهال برای شما باغداران محترم ارسال میشوند.

همچنین مشاوران ما همه روزه آماده پاسخگویی به سوالات شما باغداران محترم در حوزه باغداری از جمله؛ نحوه کوددهی؛ آبیاری، نحوه کاشت و نگهداری؛ سمپاشی و… میباشند.

برای خرید نهال گوجه سبز ترکیه و یا کسب اطلاع از قیمت نهال گوجه سبز ترکیه با ما در نهالستان غرب نهال تماس بگیرید.


ارقام دیگر نهال گوجه سبز آذرشهر