پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال شاه توت پیوندی

نهال شاه توت پیوندی

نهال شاه توت پیوندی جزء مرغوب‌ترین نهال‌های پیوندی توت می‌باشد؛ این نهال شاه توت اصلاح شده محصول دهی فوق العاده خوبی دارد و از همان سال اول نیز شروع به باردهی خواهد کرد. خرید نهال شاه توت پیوندی می‌تواند رونق خوبی به کسب و کارهای نوپا بدهد و آنها را به سود خوبی برساند.

جهت خرید نهال شاه توت پیوندی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال شاه توت پیوندی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال شاه توت پیوندی نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

خصوصیات درخت شاه توت پیوندی

نهال شاه توت پیوندی اصلاح شده جزء پر فروش‌ترین و پربارترین نهال‌های توت در کشور می‌باشد که محبوبیت بسیار زیادی بین باغداران و پرورش دهندگان دارد. تولید انبوه و سرمایه گذاری بر شاه توت پیوندی، می‌تواند منجر به سود بالایی شود و اشتغال زایی را در بین جوانان کشور رایج کند.

لازم به ذکر است، به دلیل کیفیت بالای چوب نهال شاه توت، از آن در کارهایی مانند ساخت وسایل و ابزار موسیقی نیز استفاده می‌شود؛ چوب این نهال رنگ قهوه‌ای دارد و تقریبا ضخیم است.

مشخصات نهال شاه توت پیوندی

درخت شاه توت پیوندی نیاز به گرده افشانی ندارد و خودش از گل‌های نر و ماده تشکیل شده است که با توجه به این شرایط، گرده افشانی به راحتی انجام خواهد شد. نهال شاه توت پیوندی از نظر مقاومت در برابر گرما، سطح بالایی دارد و می‌تواند تا جایی در برابر آبی و خشکی مقاومت کند.

نهال شاه توت جزء نهال‌هایی است که نیاز زیادی به نور آفتاب دارد و در صورتی که نور آفتاب به اندازه کافی به این نهال نتابد، بدون شک رشد و کیفیت محصول، رو به کاهش خواهد بود. سعی کنید این نهال را در محیط‌های باز بکارید و از کاشتن آن در محیط‌های سربسته و محیط‌هایی که نور مناسبی به آن‌ها نمی‌رسد، خودداری کنید.

کشور سازنده

نهال شاه توت اصلاح شده ایرانی است و کشور سازنده آن کشور خودمان می‌باشد. قابل توجه است که این نهال شاه توت در مناطق گرمسیر ایران رشد بسیار خوبی خواهد داشت.

فاصله کاشت

به طور کلی هنگام کاشت نهال‌های شاه توت از جمله شاه توت پیوندی، توجه داشته باشید که باید بین نهال‌ها 7.5 تا 9 متر فاصله باشد. در صورت رعایت نکردن فاصله کاشت مناسب و ایده آل، ممکن است رشد نهال دچار اخلال شود و در نتیجه، کیفیت محصول پایین بیاید.

شکل میوه

میوه شاه توت دارای رنگ قرمز تیره و در صورت رسیدن کامل دارای رنگ سیاه می‌باشد؛ میوه شاه توت بافت تقریبا نرمی (در زمان رسیدن) دارد و به راحتی قابل خوردن است. لازم به ذکر است که این میوه را یک هفته قبل از رسیدن هم می‌توان خورد که مزه ترش و ملسی خواهد داشت.

حداکثر ارتفاع درخت شاه توت پیوندی

ارتفاع درخت شاه توت پیوندی، بین 9 تا 15 متر می‌باشد؛ به طور کلی این درخت یکی از مرتفع‌ترین درخت‌های موجود در ایران می‌باشد.

نیاز سرمایی

نیاز سرمایی یکی از عواملی است که بر روی زمان گلدهی تاثیر می‌گذارد و ممکن است باعث تغییر آن شود؛ غالبا نیاز سرمایی هر نهال، با نهال دیگر متفاوت است و به طور کلی نهال‌های میوه از جهت گل دهی به 3 دسته تقسیم می‌شوند:

نهال‌های دیرگل

نهال‌های میان گل

نهال‌های زودگل

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی نهال شاه توت به طول عمر مفیدی گفته می‌شود که می‌توانید از آن محصول با کیفیت و سطح بالایی را برداشت کنید و حجم میوه نیز در حدی باشد که بازدهی اقتصادی داشته باشد. می‌توان طبق شواهد گفت که این نهال به نسبت از عمر اقتصادی مطلوبی برخوردار خوهد بود.

وزن میوه

وزن میوه نهال شاه توت پیوندی با توجه به کود دهی و نوع آبیاری شما متفاوت خواهد بود و در هر منطقه‌ای، طبق شرایط، وزن این میوه می‌تواند متغیر باشد.

ارتفاع از سطح دریا

درخت شاه توت پیوندی و به طور کلی تمامی شاه توت‌ها، تا ارتفاع 1500 متر از سطح دریا، به خوبی رشد خواهند کرد.

مقاومت در برابر آفات

مقاومت این نهال در برابر آفات نسبتا خوب خواهد بود؛ البته سمپاشی و هرس به موقع می‌تواند مقاومت این درخت را بیشتر کند و باعث شود تا این نهال به راحتی در برابر آفات آسیب نبیند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

شما می‌توانید با کاشت حدودا 500 درخت در یک هکتار، چیزی در حدود 25 تن محصول برداشت کنید که رقم نسبتا قابل توجهی برای ارقام نهال شاه توت خواهد بود.

شروع محصول دهی

این نهال شاه توت اصلاح شده از ارقام زود بازده است و از همان سال اول به بار می‌نشیند؛ به همین دلیل استفاده از این نهال، سود آوری اقتصادی بسیار خوبی برای باغداران خواهد داشت.

قدرت رشد درخت

حداکثر ارتفاعی که می‌توانید برای نهال درخت شاه توت ببینید، 15 متر خواهد بود که با توجه به عوامل زیادی مانند کوددهی، نوع خاک، میزان آبیاری، شرایط محیطی و… قابل دستیابی است؛ در مجموع می‌توان گفت که قدرت رشد این نهال ایرانی مطلوب و خوب است.

رقم گرده افشان

به طور کلی نهال درخت شاه توت برای باروری و رشد مناسب، نیاز به گرده افشان دارد؛ شما می‌توانید در ازای کاشت 30 نهال درخت شاه توت، یک نهال از انواع ارقام شاه توت به عنوان گرده افشان بکارید.

لازم به یادآوری می‌باشد که این نهال پیوندی بی نیاز به گرده افشانی است؛ در هر صورت برخی اختلاف نظرها در این زمینه وجود دارد که به راحتی به وسیله‌ی یک تماس با روابط عمومی غرب نهال قابل رفع است.

پایه درخت شاه توت پیوندی

اگر قرار باشد برای نهال‌های میوه پایه استفاده شود، با توجه به شرایط ژنتیکی نهال و همچنین با توجه به شرایط محیطی، یکی از انواع رویشی و یا انواع بذری پایه انتخاب خواهند شد.

زمان گلدهی درخت شاه توت پیوندی

خوب است بدانید که زمان گلدهی نهال شاه توت، اردیبهشت ماه می‌باشد و در حوالی این ماه است که گلدهی نهال شاه توت پیوندی به انجام خواهد رسید و نهال کم کم خود را برای باردهی آماده می‌کند.

مدت آبیاری

امروزه در مناطق زیادی شاهد تولید نهال شاه توت هستیم و به راحتی می‌توانیم مشاهده کنیم افرادی را که نهال‌های شاه توت را با مراجعه به مرکز خرید نهال شاه توت خریداری می‌کنند و باغ خود را احداث می‌کنند. باید بدانید که آبیاری این نهال در مناطق مختلف، متفاوت است؛ اما به طور کلی می‌توان گفت که برای هر روز از فصل بهار نیم لیتر و برای هر روز از فصل تابستان یک لیتر آب را برای آبیاری این نهال پیشنهاد شده است.

در مطلب بعدی از نحوه‌ی خرید نهال شاه توت پیوندی سخن خواهیم گفت؛ قبل از خرید می‌توانید عکس نهال شاه توت را نیز در همین صفحه مشاهده کنید.

قیمت نهال شاه توت پیوندی

به طور کلی قیمت نهال توت مناسب است و شما می‌توانید این نهال را یکی از گزینه‌های اصلی برای احداث باغ خود بدانید؛ شما می‌توانید با مراجعه به نهالستان‌ها، برای خرید نهال شاه توت اقدام کنید و یا با مراجعه به سایت‌های فروش نهال، اقدام به خرید اینترنتی نهال شاه توت کنید.

مجموعه نهالستان غرب نهال با مدیریت مهندس رضا داداشی، آماده فروش نهال شاه توت و دیگر نهال‌ها با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی می‌باشد و در صورت خرید اینترنتی، نهال‌ها را به بهترین شکل ممکن به دست مشتری می‌رساند. شما می‌توانید با روابط عمومی این مجموعه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان غرب نهال نیز استفاده کنید.


ارقام دیگر نهال توت