پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال زیتون آمریکایی میشن

نهال زیتون آمریکایی میشن

نهال زیتون میشن در آب وهوای معتدل به خوبی رشد میکند. از این رو قادر است با آب وهوای اکثر شهرهای کشورمان به خوبی سازگار شود. نهال زیتون میشن آمریکایی امروزه در بیش از 50 درصد باغ‌های زیتون کشور آمریکا کشت میشود. ارتفاع درختان نسبتا متوسط است. و درختان رشد عمودی دارند. باردهی درختان بسیار بالاست و از سالهای اولیه کاشت آغاز میشود. به طور کلی اگر قصد احداث یک باغ پرمحصول و زودبازده را دارید؛ خرید نهال زیتون میشن آمریکایی، بهترین انتخاب برای شما محسوب میشود.

جهت خرید نهال زیتون آمریکایی میشن کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال زیتون آمریکایی میشن کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال زیتون آمریکایی میشن نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

نهال زیتون میشن آمریکایی همانطور که نام آن میتوان حدس زد؛ برای اولین بار در کشور آمریکا کشت شده و سپس به سرتاسر دنیا ارسال شد.

پایه

پایه زیتون؛ به عنوان پایه اصلی نهال زیتون میشن مورد استفاده قرار میگیرد.

فاصله کاشت

نهال‌های زیتون میشن آمریکایی ارتفاع چندان زیادی ندارند. برای کاشت این درختان؛ میتوانید چاله‌های کاشت را در فاصله 4 متر مربع از یکدیگر حفر نمایید. ایجاد فاصله استاندارد 4 در 4 متر مربع؛ به درخت در دریافت بهتر نور خورشید و همچنین تغذیه مناسب از خاک کمک میکند. درخت زیتون میشن نیاز به دریافت نور خورشید در طول روز را دارد؛ از این رو باید در هنگام کاشت به آفتابگیر بودن محل کاشت نهال توجه داشته باشید. اگر زمین شما دارای شیب متمایل جنوبی است. شما میتوانید درختان را در فواصل 3 در 4 متر مربع نیز بکارید.

حداکثر ارتفاع درخت

ارتفاع درختان در هزینه‌های نگهداری و همچنین نحوه برداشت محصولات و ایجاد فواصل کاشت در بین نهال‌ها تاثیر گذار است. درخت زیتون میشن آمریکایی در سنین بزرگسالی قادر است تا ارتفاع حداکثری بین 5 تا 7 متر رشد نماید. البته میتوان با استفاده از روش‌های هرس فرمدهی؛ ارتفاع درختان زیتون میشن آمریکایی را تا حدودی کنترل نمود.

باید توجه داشته باشید که اگر هرس درختان به صورت اصولی انجام نشود میتواند موجب بروز آسیب به اندام‌های باروری و کاهش و حتی توقف محصول دهی شود. از این رو بهتر است پیش از هرس درختان؛ از مشاوره‌های رایگان ما در نهالستان غرب نهال بهره گیرید.

نیاز سرمایی

برای درختان زیتون میشن آمریکایی لازم است تا در یک دوره سرمایی بین 200 تا 400 ساعته در دمای صفر درجه سانتیگراد قرار بگیرند. درختان میشن آمریکایی این دوره سرمایی را در فصل پاییز و زمستان سپری نموده و پس از پایان دوره سرمایی از خواب زمستانه بیدار میشوند.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی درخت زیتون میشن آمریکایی بیش از 70 سال است. البته نحوه رسیدگی و نگهداری از درختان و سازگاری پذیری با شرایط آب و هوایی و اقلیمی در میزان عمر اقتصادی درختان موثر است.

وزن میوه

زیتون میشن به رنگ سبز متمایل به زرد است. این میوه بهترین انتخاب برای کنسروسازی و روغن گیری و تهیه زیتون شور و پرورده به حساب میاید. وزن میوه زیتون میشن آمریکایی بین 3 تا 5 تن در هکتار است. این میوه دارای 22 تا 25 درصد روغن است.

ارتفاع از سطح دریا

اگر قصد خرید نهال زیتون میشن آمریکایی را دارید؛ لازم است بدانید این درختان تنها در ارتفاع از سطح دریای بین 100 تا 1000 متر بهترین عملکرد را از خود به نمایش خواهند گذاشت. بنابراین پیش از انتخاب این رقم، از ارتفاع از سطح دریای منطقه باغتان آگاه شوید.

برای کسب اطلاع از بهترین نهال میوه مناسب برای کاشت در منطقه و باغتان؛ میتوانید با مشاوران ما در نهالستان غرب نهال به صورت رایگان تماس بگیرید.

مقاومت در برابر آفات

مقاومت درخت زیتون میشن آمریکایی در برابر آفات و بیماری‌ها بسیار عالی است. مهم ترین آفاتی که این درختان را تهدید میکنند؛ بیماری لکه طاووسی؛ پسودوموناس؛ اولئاژینیوم هستند. درختان زیتون میشن آمریکایی به صورت سالیانه نیازمند سمپاشی هستند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

باردهی درخت زیتون میشن آمریکایی از سالهای اولیه آغاز میشود. البته باردهی در سالهای اولیه کمتر و نامرغوب است. و با رسیدن به سن بلوغ به میزان حداکثری خود میرسد. باردهی درخت در سالهای اولیه بین 15 تا 25 کیلوگرم است. باردهی حداکثری هر درخت زیتون میشن آمریکایی بین 60 تا 80 کیلوگرم است. به طور کلی از هر هکتار باغ زیتون میشن آمریکایی تا 55 تن زیتون با کیفیت برداشت میشود.

شروع محصول دهی

نهال زیتون میشن آمریکایی در سن 2 سالگی باردهی خود را آغاز مینماید. زمان رسیدن میوه زیتون میشن آمریکایی در ماه مهر و ماه آبان است.

رقم گرده افشان

برای گرده افشانی درختان زیتون میشن آمریکایی میتوانید از سایر ارقام زیتون استفاد کنید.

مدت آبیاری

درخت زیتون میشن آمریکایی یک رقم مقاوم در برابر کم آبی است. با آبیاری منظم و کافی، درختان محصول دهی بیشتر و با کیفیت بالاتری به همراه خواهند داشت. در فصل بهار و تابستان که فصل رشد درختان زیتون و فصل گرم سال است. نیاز آبیاری درختان بیشتر است. در فصل بهار به 2 لیتر و در فصل تابستان به 3 لیتر آب در هفته برای آبیاری هر درخت زیتون میشن بالغ نیاز دارید. درختان را در سالهای اولیه پس از کاشت باید کمی بیشتر آبیاری کنید.

زمان گلدهی

درخت زیتون میشن آمریکایی دیرگل است. گلدهی درختان از ماه اردیبهشت آغاز میشود.

جمع بندی

در این مطلب دانستیم که برای احداث باغ زیتون؛ نهال زیتون میشن آمریکایی بهترین انتخاب محسوب میشود. نهال زیتون میشن آمریکایی به سرعت باردهی خود را آغاز نموده (زودبازده) و باردهی آن بسیار عالی (پربازده) است. درخت زیتون میشن آمریکایی عمر اقتصادی بسیار بالایی دارد. با توجه به هزینه‌های کمتر نگهداری از این درختان؛ خرید نهال زیتون میشن آمریکایی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای اکثر شهرهای کشورمان است.

نهالستان غرب نهال با مدیریت جناب آقای رضا داداشی بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشورمان است. که انواع ارقام نهال زیتون را با بالاترین کیفیت و اصلاح شده تولید و به سرتاسر شهرهای کشورمان ارسال مینماید.

این نهالستان بیش از نیم قرن است که با دریافت مجوزهای معتبر و رسمی از جمله شناسنامه معتبر، تاییدیه از جهاد کشاورزی؛ گواهینامه رسمی؛ اقدام به تولید و فروش انواع ارقام نهال میوه نموده است. این نهالستان به همراه کلیه نهال‌ها؛ گواهی سلامت؛ تاییدیه جهاد کشاورزی؛ کارت گارانتی 2 ساله؛ گواهی عاری از آفات و کارت قرنطینه ارائه میدهد. به این ترتیب ریسک‌های ناشی از خرید نهال زیتون میشن آمریکایی به حداقل میرسد.

برای کسب اطلاع از قیمت نهال زیتون میشن آمریکایی و یا دریافت مشاوره رایگان با ما در نهالستان غرب نهال به صورت آنلاین، حضوری و یا تلفنی در ارتباط باشید.


ارقام دیگر نهال زیتون