پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال به محلی

نهال به محلی

نهال به محلی وحشی یک رقم ایرانی است. این رقم برای کاشت در مناطق معتدل و نیمه سرد در کشورمان بسیار مناسب است. با باردهی بالا و محصولات با کیفیتی که دارد؛ نظر اکثر باغداران را به خود جلب نموده است. میوه به محلی وحشی به رنگ زرد و شکل کروی دیده میشوند. این میوه بسیار خوشمزه و شیرین و معطر است. اندازه آن نسبتا متوسط بوده و از طرفی میوه‌های به محلی وحشی قادرند تا مدت‌ها (10 ماه) در انبار به خوبی سالم بمانند. مقاومت سرمایی و گرمایی این رقم بسیار بالاست. به طوریکه قادر است دماهای بسیار سرد تا 35- درجه سانتیگراد را نیز به خوبی تحمل نماید.

جهت خرید نهال به محلی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال به محلی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال به محلی نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

خواستگاه اولیه و کشور سازنده نهال به محلی وحشی؛ کشورمان ایران است. این رقم به علت باردهی عالی و کیفیت بالای محصولاتی که دارد؛ امروزه در اکثر شهرهای کشورمان کاشته میشود.

پایه

درختان به محلی وحشی دارای پایه اصلی زالزالک – به میباشند.

فاصله کاشت

از مهم‌ترین نکات در احداث باغ به محلی وحشی، توجه به فاصله کاشت درختان است. درختان به محلی وحشی برای آنکه بتوانند به خوبی از نور خورشید و اکسیژن موجود در هوا و همچنین از منابع موجود در خاک بهره ببرند؛ باید در فواصل منظم و استاندارد 4 در 4 متر مربع از یکدیگر کاشته شوند. در زمین‌های شیبدار با شیب متمایل جنوبی به علت دریافت بهتر نور خورشید، شما باغداران محترم میتوانید درختان به محلی را در فواصل 4 در 3 متر مربع از یکدیگر بکارید.

حداکثر ارتفاع درخت

ارتفاع درختان به محلی متوسط است. این رقم حداکثر قادر است تا ارتفاع 4 متری رشد نماید. به این ترتیب عملیات برداشت محصولات و نگهداری از درختان آسانتر انجام خواهد شد.

نیاز سرمایی

نیاز سرمایی درختان به محلی وحشی کمی بیشتر از سایر ارقام میوه است. از این رو باید هنگام خرید نهال به محلی وحشی به میزان سرمای زمستانه و پاییزه در منطقه تان توجه فرمایید. درختانی که نیاز سرمایی آنها به خوبی برطرف شده باشد؛ قادر به محصول‌دهی بهتر در سال جدید بوده و تحمل سرمایی و گرمایی آنها نیز افزایش چشمگیری میابد. دوره سرمایی درخت به محلی وحشی تا 800 ساعت قرار گیری در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد در فصل پاییز و زمستان است.

عمر اقتصادی

درخت به محلی وحشی با عمر اقتصادی بالا یکی از بهترین ارقام نهال به برای کاشت در اکثر نقاط کشورمان است. این رقم تا 40 سال پس از سن بلوغ به محصول‌دهی حداکثری میپردازد. البته رسیدن به عمر اقتصادی حداکثری درختان نیازمند کاشت و رسیدگی و نگهداری مناسب و حفظ سلامتی درختان میباشد.

وزن میوه

میوه به محلی وحشی اندازه‌ی نسبتا متوسطی دارد. هر یک عدد میوه به محلی به طور متوسط تا 200 گرم وزن دارد. میوه این رقم به رنگ مایل به زرد و به شکل کروی دیده میشود. طعم میوه‌های به محلی وحشی شیرین و خوشمزه و بسیار معطر است. از این میوه اغلب به صورت تازه خوری، استفاده در غذا و مربا و یا کیک و شیرینی استفاده میشود.

ارتفاع از سطح دریا

درختان به محلی وحشی قادرند در تمامی مناطق و ارتفاع‌ها از سطح دریا در سرتاسر کشورمان به خوبی رشد نمایند.

مقاومت در برابر آفات

بیماری‌ها و آفات مهم در درختان به محلی، آتشک و پسیل هستند. با سمپاشی منظم و کافی به صورت سالیانه، از درختان در برابر این آفات محافظت نمایید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

باردهی درختان به محلی بسیار عالی است. این درختان پس از گذر از سن بلوغ باردهی حداکثری خود را آغاز مینمایند. باردهی حداکثری درختان در صورت سلامتی و آبیاری منظم و کافی و نگهداری از آنها به طور متوسط تا 50 تن در هکتار میباشد.

شروع محصول‌دهی

درختان به محلی وحشی از سال دوم به بعد باردهی خود را آغاز مینمایند. این باردهی در ابتدا کمتر است؛ اما رفته رفته و تا رسیدن به سن بلوغ روند صعودی به خود میگیرد. پس از رسیدن به سن بلوغ و بعد از آن؛ باردهی درختان به صورت حداکثری میباشد.

رقم گرده افشان

درخت به محلی وحشی یک رقم خود بارور است. که برای گرده افشانی؛ نیازی به قرارگیری در مجاورت یک رقم گرده زا ندارد.

مدت آبیاری

آبیاری این درختان معمولا هر 20 روز یکبار و در هر بار تا 10 لیتر آبیاری انجام میشود. آبیاری منظم و کافی درختان به حفظ سلامت درختان و همچنین افزایش کیفیت محصولات آنها کمک شایانی مینماید.

زمان گلدهی

درخت به محلی وحشی یک رقم دیرگل است. که قادر به رشد و محصول‌دهی به خصوص در مناطق سردسیری میباشد.

جمع بندی

برای احداث یک باغ به پربار و با سوددهی بالا؛ انتخاب و خرید بهترین نهال به در باغ؛ در اولویت قرار دارد. نهال‌های به محلی وحشی یکی از بهترین و سازگارترین ارقام نهال به در بیشتر نقاط کشورمان به خصوص در نواحی سردسیری هستند. که به سرعت باردهی خود را آغاز نموده و هرساله باردهی قابل توجهی را برای باغدار محترم به همراه دارند. نهالستان غرب نهال بزرگترین مرکز فروش انواع ارقام نهال به میباشد. که با استفاده از کادر مجهز و پیشرفته اقدام به تولید انواع ارقام نهال میوه؛ ارقام اصلاح شده؛ ژنوتیپ و ارقام با پایه گلدانی نموده است.

این مرکز دارای مجوزهای معتبر و رسمی از جهادکشاورزی همچون گواهینامه رسمی؛ شناسنامه معتبر و رسمی و تاییدیه جهاد کشاورزی میباشد. همچنین به همراه کلیه نهال‌های به خود؛ کارت سلامت و گواهی قرنطینه؛ گارانتی معتبر 2 ساله از سوی نهالستان غرب نهال و گواهی جهاد کشاورزی را ارسال مینماید.

مشاوران ما در نهالستان غرب نهال به صورت رایگان و همه ساعته آماده ارائه مشاوره‌های رایگان پیش از فروش نهال به محلی وحشی به شما باغداران محترم میباشند. برای کسب اطلاعات بیشتر، با ما از طریق واتساپ؛ حضوری و یا تلفنی در ارتباط باشید.


ارقام دیگر نهال به