پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

نهال به شاهرودی

نهال به شاهرودی

بهترین آب وهوا برای کاشت نهال به شاهرودی؛ آب وهوای معتدل است. این نهال میوه‌های گرد و کشیده و کرمی مایل به زرد رنگ و بسیار خوشمزه دارد. و از آن برای تهیه کیک و مربا و همچنین تازه خوری استفاده میشود. از این رو کاشت آن در باغ برای باغداران محترم سودآوری بسیار مناسبی را به همراه دارد. نهال به شاهرودی از سال دوم به بعد باردهی خود را آغاز نموده و با رسیدن به سن بلوغ به باردهی حداکثری خود دست میابد.

جهت خرید نهال به شاهرودی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت نهال به شاهرودی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.

مشتریان عزیز پس از ثبت و سفارش نهال به شاهرودی نهال مورد نظر شما پس از بسته بندی از طریق پایانه مسافربری به مقصد شما ارسال خواهد شد.

گارانتی بازگشت نهال

گارانتی بازگشت نهال

تمامی نهال ها دارای ضمانت بازگشت نهال و وجه می باشد.
گواهی سلامت و قرنطینه

گواهی سلامت و قرنطینه

تمامی نهال ها دارای گواهی سلامت و قرنطینه می باشد.
ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال نهال از طریق پایانه مسافربری به سراسر کشور.
مشاوره خرید نهال

مشاوره خرید نهال

کارشناسان آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.
مجوز جهاد کشاورزی

مجوز جهاد کشاورزی

نهالستان غرب نهال دارای مجوز جهاد کشاورزی می باشد.
قیمت مناسب نهال

قیمت مناسب نهال

به واسطه حذف دلال ها قیمت نهال های ما مناسب می باشد.

کشور سازنده

نهال به شاهرودی برای اولین بار در نواحی شاهرود در کشورمان ایران کاشته شد. این رقم پس از انجام اصلاحات توسط نهالستان غرب نهال امروزه، قادر به رشد در بیشتر نقاط کشورمان میباشد.

پایه

پایه اصلی برای درخت به شاهرودی؛ پایه زالزالک – به است.

فاصله کاشت

فاصله کاشت استاندارد برای احداث باغ به شاهرودی به صورت مستطیل‌هایی با ضلع 3 در 4 متر مربع میباشد. با کاشت درختان در فواصل منظم و استاندارد؛ درختان به آسانی از مواد معدنی و آب موجود در خاک و اکسیژن و نور خورشید بهره میبرند.

حداکثر ارتفاع درخت

ارتفاع این رقم متوسط است. بنابراین برداشت محصولات با سهولت همراه بوده و هزینه‌های نگهداری و سمپاشی و هرس درختان کاهش میابد. ارتفاع درخت به شاهرودی تا سنین بزرگسالی حداکثر بین 4 تا 5 متر خواهد بود.

نیاز سرمایی

نیاز سرمایی متناسب برای درخت به شاهرودی؛ بین 100 تا 500 ساعت میباشد. در این مدت درختان باید دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد را تجربه نمایند. گذراندن دوره سرمایی در روند بیدار شدن درختان از خواب زمستانه و همچنین افزایش باردهی و تحمل سرمایی و گرمایی آنها نیز موثر است. تحمل سرمایی درختان به پس از گذراندن دوره سرمایی تا 30- درجه سانتیگراد میباشد.

عمر اقتصادی

عمر اقتصادی درخت به شاهرودی بسیار متناسب است. این رقم قادر است پس از رسیدن به سن بلوغ تا 40 سال به تولید محصولات باکیفیت بپردازد. البته فراهم سازی شرایط مطلوب رشد و حفظ سلامتی درختان نیز میتواند در افزایش عمر اقتصادی آنها موثر باشد.

وزن میوه

میوه به شاهرودی بسیار درشت و شیرین و خوشمزه و آبدار است. این رقم به طور متوسط وزنی برابر 400 تا 500 گرم دارد. از میوه‌های به شاهرودی برای مصرف در کیک و شیرینی و تولید مربا و یا به صورت تازه استفاده میشود.

ارتفاع از سطح دریا

ارتفاع از سطح دریا یکی از مهم‌ترین معیارها در انتخاب و خرید نهال به شاهرودی میباشد. سازگاری درخت با ارتفاع منطقه و باغ؛ به افزایش رشد درختان و بهبود کیفیت محصول‌دهی آنها کمک مینماید. به این‌ ترتیب پیش از خرید نهال به؛ از ارتفاع از سطح دریای منطقه باغتان به خوبی آگاه شوید.

خوشبختانه درخت به شاهرودی محدودیتی بابت ارتفاع از سطح دریا ندارد. یعنی شما میتوانید آن را در تمامی نقاط کشور؛ حتی مناطق مرتفع کوهستانی و یا ساحلی با ارتفاع کمتر نیز بکارید.

مقاومت در برابر آفات

مقاومت درخت به شاهرودی بسیار مناسب است. البته این رقم در برابر 2 آفت پسیل و آتشک بسیار آسیب پذیر است. برای محافظت از درختان به لازم است تا به صورت منظم و سالیانه درختان را با سم مخصوص سمپاشی نمایید.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

باردهی بالا یکی از مهم‌ترین دلایل باغداران برای خرید نهال به شاهرودی میباشد. باردهی این رقم بسیار بالاتر از سایر ارقام به و بین 50 تا 70 تن در هکتار است. درختانی که در شرایط مطلوب کاشته و پرورش یابند. و آبیاری و کوددهی و نگهداری از آنها به خوبی انجام شود؛ معمولا به باردهی حداکثری دست میابند.

شروع محصول‌دهی

درخت به شاهرودی همانند سایر ارقام میوه پس از 2 سال؛ باردهی خود را آغاز مینماید. این موضوع به شما در افزایش سرعت بهره وری از باغ کمک مینماید.

رقم گرده افشان

اغلب درختان میوه برای انجام بهتر عملیات گرده افشانی و تولید میوه؛ نیاز به قرارگیری در مجاورت یک رقم گرده زای سازگار با گلهای خود را دارند. درخت به شاهرودی برای انجام عملیات گرده افشانی نیازی به قرارگیری در نزدیکی یک رقم گرده زا ندارد. یعنی این رقم؛ خود گرده زا است.

مدت آبیاری

برای حفظ سلامت درختان به؛ لازم است تا به آبیاری منظم و کافی درختان توجه نماییم. آبیاری درختان به شاهرودی معمولا هر 20 روز یکبار انجام میشود. هر درخت به در هر بار آبیاری باید تا 10 لیتر آبیاری شود. آبیاری به روش آبیاری تحت فشار درختان؛ علاوه بر کاهش مصرف آب؛ در افزایش کیفیت آبیاری و آبیاری کافی درختان نیز موثر است.

زمان گلدهی

درخت به شاهرودی یک رقم دیرگل است. درختان دیرگل معمولا برای کاشت در مناطق سردسیر مناسب‌ترند. چراکه شکوفه‌های گل آنها در اثر سرمازدگی ناگهانی و سرماهای طولانی در فصل زمستان نمیسوزند.

جمع بندی

یکی از بهترین و سودآورترین نهال‌های به در کشورمان؛ نهال به شاهرودی میباشد. همانطور که گفته شد باردهی این رقم بسیار بالاتر از سایر ارقام بوده و از طرفی اندازه میوه‌ها بسیار درشت است. از این رو طرفداران بسیاری دارد. برای خرید نهال به شاهرودی شما باغداران محترم میتوانید با ما در نهالستان بزرگ غرب نهال در ارتباط باشید.

نهالستان غرب نهال بزرگترین نهالستان در شمال غرب کشورمان است. که با بیش از نیم قرن تجربه به تولید و فروش انواع ارقام نهال به میپردازد. این نهالستان با دریافت کلیه مدارک معتبر از جهاد کشاورزی از جمله شناسنامه معتبر؛ تاییدیه جهادکشاورزی و… کلیه نهال‌های میوه از جمله نهال به را با کیفیت بالا و به صورت اصلاح شده؛ بذری، ژنوتیپ و گلدانی و…. تولید می نماید.

نهال‌های به تولید شده در نهالستان بزرگ غرب نهال دارای گواهی سلامت و کارت گارانتی 2 ساله؛ کارت قرنطینه و گواهی عاری از آفات و… میباشند.

همچنین شما میتوانید از خدمات پیش و پس از فروش نهال به شاهرودی از جمله مشاوره رایگان در حوزه نحوه خرید بهترین نهال به؛ نحوه پرورش نهال به، احداث باغ به شما به صورت حضوری و مشاوره‌های تخصصی در حوزه بیماری شناسی و آفت زدایی بهره مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ارتباط با کارشناسان فروش ما به صورت تلفنی؛ آنلاین و یا حضوری با ما در تماس باشید.


ارقام دیگر نهال به