پیش فروش نهال در غرب نهال آغاز شد
 • فارسی
  فارسی
 • فارسی
  فارسی
 • english
  English
 • العربیة
  العربیة

جستجو در سایت

سرمایه گذاری با خرید و کاشت نهال سیب

سرمایه گذاری با خرید و کاشت نهال سیب

 • نویسنده مقاله:غرب نهال
 • تاریخ انتشار:1402-12-22
 • زمان مطالعه:7 دقیقه
 • بازدید مطلب:

سرمایه گذاری پرسود با کاشت نهال سیب

سیب تنها میوه موجود در بازار در هر فصل از سال است. از سیب علاوه بر مصرف تازه می توان برای تهیه سرکه سیب، آب میوه، کمپوت خوشمزه و ... استفاده کرد.

دلیل سرمایه گذاری آن واضح است، چون سیب محبوب ترین میوه است! اما یادتان باشد اگر قصد خرید این نهال مفید را دارید، سعی کنید به سراغ بزرگان قدیمی و با تجربه در زمینه تولید نهال در ایران بروید و چه کسی بهتر از نهالستان غرب نهال هستند.

آشنایی با نهال و میوه سیب:

حتما می دانید که رنگ ها، شکل ها، انواع و اندازه های مختلف سیب در دنیا وجود دارد. هر نوع نهال سیب در شرایط آب و هوایی خاصی رشد می کند. به نظر شما آیا در کشور ما امکان پرورش انواع درخت سیب وجود دارد؟ به گفته کارشناسان و متخصصان در رشته کشاورزی و درختکاری انواع و اقسام سیب به دلیل نامناسب بودن با آب و هوای کشورمان ایران امکان پذیر نیست. اما تنوع رنگ و طعم سیب در کشور ما کم نیست، با توجه به تجربه چندین ساله در نهالستان غرب نهال، در کشور ما ارقامی از نهال سیب وجود دارد که بسیار پرمحصول و پربار هستند و عملکرد بالایی دارند.

در این مقاله چهار نمونه از بهترین و غنی ترین نهال های سیب را به شما معرفی کنیم:

سرمایه گذاری با خرید و کاشت نهال سیب

1.نهال سیب قرمز و زرد لبنان:

سیب لبنانی قرمز و زرد یکی از محبوب ترین و پر کشت ترین انواع سیب در جهان است. سیب زرد لبنانی با رنگ زرد روشن و هاله قرمز به گلدن دلیشز معروف است. از ویژگی های سیب زرد لبنانی می توان به شکل مخروطی و گوشت بزرگ، بسیار شیرین و ترد و آبدار اشاره کرد. به طور کلی می توان از سیب زرد لبنانی به عنوان میان وعده و برای تهیه آب میوه استفاده کرد.

در کنار سیب زرد لبنانی، سیب قرمز لبنانی نیز به عنوان بهترین سیب قرمز جهان شناخته می شود. رنگ این سیب ها قرمز و گوشت آن سفید و ترد است. از این میوه های خوشمزه و مرغوب می توان برای پذیرایی و مصرف روزانه استفاده کرد. سیب قرمز لبنانی را رد دلیشز نیز می نامند.

به گفته کارشناسان نهالستان غرب نهال، سیب فقط وقتی که قرمز باشد زیبا نیست! گونه های زرد و قرمز لبنانی دارای وضعیت تجاری عالی هستند و می توانند به خارج از کشور صادر شوند. تولید میوه نهال سیب از 2 تا 6 سال شروع می شود و شما می توانید بهترین سیب ها را با کیفیت بالا بفروشید و سود زیادی کسب کنید!

2.نهال سیب گلاب:

خاستگاه نهال سیب گلاب کشورمان ایران است.سیب گلاب یکی از میوه های درجه یک موجود در ایران و جهان است که به رنگ زرد و صورتی است. وقتی این سیب را بو می کنید بوی گلاب می دهد و به همین دلیل نامش را گرفته است. نکته ای که باید بدانید این است که درخت و شاخه های آن در هنگام برداشت سیب گلاب آسیب نبیند.

در کشور ما انواعی از درختان سیب گلاب وجود دارد که از مهمترین آنها می توان به اصفهان و کهنز اشاره کرد. سیب گلاب معمولاً در تابستان برداشت می شود و برای باغبانان بسیار سودآور است.

3.نهال سیب فوجی:

اگرچه نهال سیب فوجی یکی از مهمترین تولیدکنندگان سیب در شرق آسیا است، اما در برخی از نقاط ایران نیز کشت می شود. طعم این سیب ها بسیار شیرین، منحصر به فرد و دارای اندازه متوسط است. رنگ زرد مایل به سبز با راه راه های صورتی مایل به قرمز شکل و شمایل سیب فوجی را متمایز می کند. سیب فوجی گوشت سفید و آبداری دارد.

4.نهال سیب گالا:

این سیب که از نیوزلند می آید طعمی خوب، شیرین و ترد دارد. از نظر رنگ، سیب گالا ترکیبی از قرمز و زرد است.یعنی سیب های زرد رنگ و خطوط قرمز ملایم. شکل سیب گالا بلند است و اندازه ای بین معمولی و بزرگ دارد. از نظر شیرینی و کیفیت محصول، نهال سیب گالا یکی از بهترین سیب های دنیاست. البته این مشکل وجود دارد که سیب گالا را نمی توان برای مدت طولانی در انبار نگهداری کرد.

توصیه خوب نهالستان غرب نهال این است که بهتر است نهال سیب گالا را در کنار نهال قرمز لبنانی بکارید. با این کار می توانید بهترین نوع سیب را پرورش دهید که علاوه بر گرده زایی، باعث سرماسه گذاری می شود.

سرمایه گذاری با خرید و کاشت نهال سیب

نهال سیب را از کجا میتوان تهیه کرد:

خرید نهال سیب از نهالستان های معتبر بسیار مهم و ضروری است. نهالستان غرب نهال در شهرستان میاندوآب بزرگترین تولید کننده نهال با تجربه چندین ساله این مجموعه را قادر ساخته است تا بهترین خدمات از جمله خرید عمده نهال، کاشت انواع درختان، احداث باغات، ضدعفونی، هرس، کود، آبیاری و درمان بیماری را ارائه دهد. نهال هایی که از مجموعه نهالستان غرب نهال خریداری می کنید دارای ضمانت بازگشت واقعی، گواهی سلامت و برچسب محصولات است.

جهت خرید نهال سیب از طریق شماره تماس های نهالستان با کارشناسان ما در ارتباط باشید ، جهت تسریع پاسخگویی میتوانید از طریق واتساپ و تلگرام با ما در تماس باشید.